reklama
CNN Prima News kritika

kritika

Výpis příspěvků ke štítku „kritika“

Nebaví vás práce? Vykašlete se na ni, radí Harry. Zapojuj víc mozek, zpražili ho kritici

7. prosince 2021 21:47

Princ Harry věří, že pro dobré duševní zdraví člověka je důležité pracovat v zaměstnání, které ho baví a naplňuje. A pokud tomu tak není, měl by prostě odejít. Řekl to v nedávném rozhovoru pro časopis Fast Company, který se zaměřoval na jeho vedoucí pozici ve společnosti BetterUp. Za jeho slova se však na vévodu snesla lavina kritiky.

Djokovič? Hlupák, který jen umí tenis. Lékař se kvůli vakcíně obul do světové jedničky

4. prosince 2021 11:08

Spor o povinném očkování proti covidu – právě to mnozí hází na hrb světové jedničce tenisu Novaku Djokovičovi, který kvůli odmítavému postoji vůči vakcíně zmešká úvodní grandslam sezony, tedy Australian Open. To se ale nelíbí mnohým z řad fanoušků i zdravotníků. Patří mezi ně i prominentní lékař a virolog Roberto Burioni, který se teď do Srba tvrdě opřel.

Piráti opět šijí do Dostála. Občas informuje neadekvátním způsobem, říká senátor z ODS

1. prosince 2021 14:58

Neshody mezi expertem Pirátů na zdravotní právo Ondřejem Dostálem a zbytkem strany pokračují. Po kauze, kdy „zatajoval“ informaci, zda se nechal očkovat, kolegům vadí jeho příspěvky na Twiteru, kde sdílí data o pacientech s covidem. A to se nelíbí ani senátorovi Romanu Krausovi z ODS. „Občas data interpretuje neadekvátním způsobem,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Za Dostála se naopak postavila Starostka Alena Dernerová.

Je to úlet, porazí i muže. Sexismus fotbalistů namíchl fotbalistky i poslance

24. listopadu 2021 17:39

Sexistický posměch příbramských fotbalistů směrem k ženskému fotbalu, který sklidil výraznou kritiku, už sice klub ze svých komunikačních kanálů smazal, hořká pachuť ale zůstává. A to nejen mezi sportovci. Nevhodná vyjádření namíchla i některé politiky. I když se shodnou, že zveřejněné video byl úlet, v porovnání mužského a ženského fotbalu se jejich názory rozcházejí.

Spisovatelka Rowlingová čelí výhrůžkám smrtí. Mohla bych jimi vytapetovat dům, říká

24. listopadu 2021 06:18

Nepříjemné chvíle zažívá celosvětově uznávaná spisovatelka J. K. Rowlingová. Autorka série o mladém čarodějovi čelí vyhrůžkám, které jí posílají transsexuální aktivisté. Důvodem je názor spisovatelky na trans osoby. Umlčet se prý ale nenechá: „Dostala jsem tolik výhrůžek smrtí, že bych si jimi mohla vytapetovat dům.“

Ztracený stáhl svou píseň o znásilnění z internetu. Text je na hraně, přiznal

21. listopadu 2021 20:24

Vítěz letošního Českého slavíka Marek Ztracený čelí na sociálních sítích kritice kvůli svému textu k jedné ze straších písní s názvem Stává se to i v lepších rodinách. Ta pojednává o sexu bez souhlasu. Výkonná ředitelka organizace Konsent Johanna Nejedlová ji označila za takzvanou rape culture, tedy kulturu znásilnění. Muzikant píseň už stáhl z internetu.

Meghan mňoukala před zkoprnělými prodavači. Za svůj výstup schytala ostrou kritiku

19. listopadu 2021 21:09

Uživatelé sociálních sítí si dobírají vévodkyni Meghan Markleovou, která v pátek vystoupila v televizní show americké moderátorky Ellen DeGeneresové. Bývalá herečka se snažila divákům předvést bezstarostnější stránku své povahy, kterou se prý odlišuje od královské rodiny. Podle kritiků se však svým chováním ztrapnila.

reklama