Jágr se sešel se svými bývalými láskami. Co o něm prozradily Kubelková s Puhajkovou?

Jaromír Jágr brzy oslaví 50 let. Prima proto 11. února odvysílá speciální díl Máme rádi Jardu a bude se na co těšit. Legendární hokejista si totiž do svého týmu vybral dvě bývalé lásky. Moderátorky Inna Puhajková a Iva Kubelková redakci ShowTime prozradily, co je na Jágrovi překvapilo.

Natáčení si moderátorky a bývalé přítelkyně Jaromíra Jágra prý velmi užily. „Všichni jsme se skvěle bavili, Jarda samozřejmě potvrdil to, co já o něm vím už dávno. Je neuvěřitelně vtipný,“ hodnotila natáčení moderátorka ShowTimu Kubelková.

I když s Jágrem nechodí už řadu let, stále ho prý dobře zdá. „Nic mě na něm nepřekvapilo, to si myslím, že by bylo hodně těžké. On je pořád stejně fajn a je pro mě geniální, talentovaný a skromný kluk,“ popsala dále Kubelková.

Bábovky stále miluje

Výčet jeho úspěchů přitom mluví o něčem jiném. „Je to prostě velká osobnost,“ dodala. Fakt, že se Jaromír Jágr moc nezměnil, potvrdila i moderátorka a modelka Inna Puhajková. „To, že má rád bábovky, jsem tušila, že platí dodnes. On je v tomto směru nenáročný,“ popsala Puhajková.

Při plnění jednoho z úkolů, který v pořadu Máme rádi Jardu musel hokejista splnit, ji však zaskočilo, že Jágr neumí kreslit prasátka. „Jinak jsem mu ale věřila. Když se toho chopil Jarda, tak se to ukázalo jako super rozhodnutí. Aspoň ukázal divákům další svůj talent. Až na to prasátko...,“ přiznala s nadsázkou.

Jak speciální díl pořadu Máme rádi Česko dopadne, můžete sledovat na obrazovkách Primy v pátek 11. února ve 20:15.

Tagy: