CNN Prima News Iva Kubelková

Iva Kubelková

Výpis příspěvků ke štítku „Iva Kubelková“

Tváře Primy, známí zpěváci a aktivity pro celou rodinu. Co vás čeká na DERMACOL LOVE DAY?

Letošní ročník DERMACOL LOVE DAY v pražské Grébovce se uskuteční již v pondělí 1. května. Kromě rozličných workshopů a aktivit je pro všechny členy rodiny opět připraven nabitý program, a to hned na dvou pódiích. Na Prima LOVE stagi v horní části Grébovky vedle restaurace a druhé ZOO stagi, umístěné ve spodní části Havlíčkových sadů, začne dopoledne v 11:00. Co vás v průběhu dne čeká?

Velikonoční tradice s pruty přes zadek je ujetá, říkají tváře CNN Prima NEWS. Jak budou slavit?

Není to sice přesně po roce, ale jsou skoro tu. Velikonoce. A s nimi spousta tradic, zvyků a často i návštěv příbuzných. Jenže tradiční jarní svátek už není to, co býval třeba před padesáti nebo sto lety. Mladší generace pokládá některé tradice za poněkud hrubé a někdy i zbytečné. Jak to mají s Velikonoci známé tváře ze CNN Prima NEWS?

Komplikovaná cesta Čechů do Nagana. Cyril Svoboda připomněl ruský a čínský naschvál

Na finálový zápas českých hokejistů s Ruskem do Nagana se vypravil český vládní speciál. Na palubě byli tehdy přítomni příbuzní a přítelkyně hokejistů i představitelé českého kabinetu. Zmíněná skupina nakonec dorazila pozdě kvůli ruským a čínským úřadům. Vládu zastupoval tehdejší ministr vnitra Cyril Svoboda (KDU-ČSL). Po 25 letech od slavného triumfu stále na problémy s letem vzpomíná.

Kubelková okomentovala vztah dcery s Adamem Mišíkem. Ten prozradil, co na Natálii vidí

Zpěvák Adam Mišík má novou přítelkyni. Syn legendy českého bigbítu Vladimíra Mišíka znovu chodí s modelkou. Tentokrát se 17letou Natálií Jiráskovou, starší dcerou modelky Ivy Kubelkové. Moderátorka pořadu ShowTime vztah s nadsázkou zhodnotila. „Adam má docela dobrý vkus,“ prohlásila po odvysílání reportáže, ve které 25letý zpěvák mimo jiné přiznal, že ho mediální zájem o jeho vztah překvapil. Rovněž prozradil, co se mu na Natálii nejvíce líbí.