reklama
CNN Prima News Iva Kubelková

Iva Kubelková

Výpis příspěvků ke štítku „Iva Kubelková“

Iva Kubelková a Libor Bouček zakončili akci Prima šetří Prahu

17. května 2021 14:32

Den Země, který se každoročně slaví 22. 4., odstartoval kampaň s názvem Prima šetří Prahu. Do té se zapojili známé tváře TV Prima včetně Ivy Kubelkové a Libora Boučka. Každý ze zmíněných po dobu sedmi dnů ke své dopravě po Praze, kde je potřeba vlastního automobilu a nedá se dojít pěšky či městskou dopravou, používali elektromobil značky Mercedes Benz EQA. Teď je kampaň u konce. Kolik emisí CO2 ježděním elektromobilem uspořili?

Libor Bouček, Iva Kubelková, Petr Vágner nebo Václav Janata! Prima šetří Prahu v plném proudu

30. dubna 2021 07:05

Prima šetří Prahu – to je projekt FTV Prima, do kterého se minimálně na následující čtyři týdny zapojily hvězdy, jako je Petr Vágner, Václav Janata, Libor Bouček a Iva Kubelková. Každý ze zmíněných bude po dobu sedmi dnů ke své dopravě po Praze tam, kde je potřeba vlastního automobilu a kam se nedá dostat pěšky či městskou dopravou, používat elektromobil značky Mercedes Benz EQA. Sledujte, jak lze touto cestou pomoci našemu hlavnímu městu.

Showtime má novou moderátorskou posilu. Laďku Něrgešovou doplní Iva Kubelková

2. října 2020 11:24

Televizní magazín o životě slavných přivítá novou moderátorku! V pondělí 5. října diváci poprvé uvidí v pořadu SHOWTIME herečku a zpěvačku Ivu Kubelkovou, která tak v moderátorském týmu doplní Laďku Něrgešovou. Iva Kubelková se k moderování showbyznysového pořadu na Primě vrací po pěti letech, dříve moderovala pořad TOP STAR magazín.

reklama