CNN Prima News Iva Kubelková

Iva Kubelková

Výpis příspěvků ke štítku „Iva Kubelková“

Zpověď dcery Kubelkové o začátku vztahu s Mišíkem. Soukromí si ale pevně střežíme, říká

6. července 2022 08:01

Dcery Ivy Kubelkové, moderátorky pořadu Showtime, Natálie a Karolína, to ve Varech rozjely na přehlídkovém mole mladé návrhářky Debbie Brown. Tuto podívanou si samozřejmě Iva nenechala ujít a dorazila ve společnosti nového partnera své dcery Natálie, Adama Mišíka. Mladý pár si bedlivě střeží své soukromí. Kde ho fanoušci uvidí?

Kubelková okomentovala vztah dcery s Adamem Mišíkem. Ten prozradil, co na Natálii vidí

30. června 2022 22:48

Zpěvák Adam Mišík má novou přítelkyni. Syn legendy českého bigbítu Vladimíra Mišíka znovu chodí s modelkou. Tentokrát se 17letou Natálií Jiráskovou, starší dcerou modelky Ivy Kubelkové. Moderátorka pořadu ShowTime vztah s nadsázkou zhodnotila. „Adam má docela dobrý vkus,“ prohlásila po odvysílání reportáže, ve které 25letý zpěvák mimo jiné přiznal, že ho mediální zájem o jeho vztah překvapil. Rovněž prozradil, co se mu na Natálii nejvíce líbí.

Sledujte Hlavní zprávy: Jak reagují uprchlíci na přesun z Hlavního nádraží v Praze?

12. května 2022 18:33

Stanové městečko v pražské Troji, které bude sloužit k ubytování romských uprchlíků, je připravené k nastěhování. Jeho výstavbu zařídili na žádost ministerstva vnitra pražští hasiči a dobrovolní hasiči ze středních Čech. Organizuje se už přesun uprchlíků z Hlavního nádraží? Sledujte od 18.55 Hlavní zprávy na Primě a CNN Prima NEWS.