CNN Prima News Jaromír Jágr

Jaromír Jágr

Výpis příspěvků ke štítku „Jaromír Jágr“

Jágrův bolestný dopis tátovi do nebe. Dal mu poslední radu a překvapil symbolickým číslem

22. listopadu 2022 14:59

Teprve před několika dny zemřel Jaromíru Jágrovi jeho milovaný otec. Rozloučení s Jágrem starším se uskutečnilo v úterý 22. listopadu v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Kladně. Říct poslední sbohem přišla celá jeho rodina, přátelé i hokejisté nejen z kladenského klubu. Po skončení obřadu napsala hokejová legenda svému otci dopis na rozloučenou. Poděkoval mu za vše, co pro něj tatínek udělal, a na cestu do nebe mu poslal i jednu radu.

Smrt Jágra staršího byla vysvobozením. Přítel prozradil, kdo nesl smutnou zprávu nejhůře

22. listopadu 2022 12:20

Hokejovou veřejnost v polovině listopadu zasáhla velmi smutná zpráva. Zemřel otec slavného hokejisty, Jaromír Jágr starší. Bylo mu 82 let. Podle lidí z nejbližšího okolí hokejistovy rodiny byla smrt pro tatínka fenomenálního hráče spíše vysvobozením. Nejtěžší chvíle prožívala manželka Jágra staršího Anna, která se o těžce nemocného muže starala prakticky do poslední chvíle.

Poslední chvíle prožil s rodinou. Skvělý člověk, vzpomíná na Jágrova otce bývalý hokejista

16. listopadu 2022 21:23

Jaromír Jágr oznámil smutnou zprávu, zemřel jeho otec Jaromír Jágr starší, který se potýkal se zdravotními problémy. Bylo mu 82 let. Bývalý hokejista Lubomír Rys nyní Jágra vyzývá, aby nastoupil do zápasu za kladenské Rytíře. „Měl by nastoupit a tátovi nahoru poslat nějakej pozdrav v podobě branky nebo přihrávky,“ míní Rys.

Jágrův zesnulý otec chtěl mít ze syna stavaře. Nevěřil, že Jaromírova mise v NHL klapne

16. listopadu 2022 13:06

V ideálním případě si představoval, že se jeho syn stane stavařem a u toho bude dělat sport. Skutečnost však byla ještě růžovější. Jaromír Jágr je nyní známý jako jeden z nejlepších hokejistů historie. A jen těžko by mohl mít tak výjimečnou kariéru, kdyby ho otec v mládí nezásoboval radami a nenastavil mu přísný režim. Kdo byl muž, který stál u zrodu „osmašedesátky“?

Obránci zvířat bojují proti rychlokuřatům. Za uši dostal i Jágr s Babišem

24. října 2022 15:30

Obránci zvířat z organizace OBRAZ natočili pokračování tehdejší vtipné reklamy na „kuřecí křídlo“, ve které vystupoval hvězdný hokejista Jaromír Jágr spolu s majitelem firmy Andrejem Babišem. „Jak to bylo s kuřetem z televizní reklamy, co si chtělo zahrát s Jardou Jágrem na křídle? Zákulisní video z natáčení odhaluje šokující pravdu,“ píše OBRAZ k příspěvku. Video „za zákulisí“ má ukázat smutný život rychlokuřat, které neunesou vlastní nohy a má tak podpořit celou kampaň proti špatným životním podmínkám ve velkochovech.