reklama
CNN Prima News Jaromír Jágr

Jaromír Jágr

Výpis příspěvků ke štítku „Jaromír Jágr“

Jágr pod širým nebem v Krkonoších? Velkolepý projekt zřejmě znovu zastavil covid

26. listopadu 2021 17:51

V malebných kulisách Krkonoš už stojí prakticky dokončený hokejový stadion. Jedinečná událost ve Špindlerově mlýně Winter Hockey Games, jejíž hlavní hvězdou má být Jaromír Jágr, který ji i sponzoruje, se měla konat už loni. Jenže covid řekl ne a stejná situace se – zdá se – po roce opakuje. A to pouhý týden a půl před začátkem akce pod širým nebem.

Jágr o mladých: Jsou vztahovační. Dříve byly křik a rány normální, teď by to byla šikana

22. listopadu 2021 20:17

V profesionálním hokeji působí Jaromír Jágr přes 30 let. Proto oproti dřívější době vnímá velký rozdíl v nastavení aktuálních hráčů odrážejících dnešní společnost. Mluvil o tom v rozhovoru pro Newstream TV. Podle legendární „osmašedesátky“ hrající za Rytíře Kladno, které zároveň vlastní, jsou sportovci nyní příliš měkcí a vztahovační. Ale nevyčítá jim to, protože nezažili „tvrdé časy“.

Jágra pobouřili nespokojení fanoušci Kladna: Možná jsem se na to měl dávno vykašlat

1. listopadu 2021 18:20

Jeho tým se po návratu do hokejové extraligy hledá a zadělává si na to, aby opět zahučel o patro níže. Majitel a hráč Rytířů Kladno Jaromír Jágr ví, že situace není ideální, ale zároveň se mu nelíbí negativní komentáře fanoušků. „Když čtu názory některých fandů (co vše je špatně), občas si říkám, jestli jsem se na to neměl dávno vykašlat,“ vzkázala na sociálních sítích 49letá legenda.

Dělat profesionálně sport a být starší než Jágr? Jde to. Legenda nestačí na házenkáře

13. října 2021 07:35

Synonymem pro dlouhověkost by mohlo být jméno Jaromír Jágr. Zatímco vrstevníci a kamarádi hokejové legendy si už mnoho let užívají sportovní důchod, kladenský rodák je na ledě stále co platný i přesto, že v únoru oslaví 50. narozeniny. Ani to ale nestačí na to, aby byl v českém elitním sportovním prostředí nejstarším stále aktivním hráčem. Premiantem je v tomto ohledu házenkář Josef Kučerka.

KOMENTÁŘ: Král je stejně jako Babiš nahý. Pokud to spolu s Jágrem nevidíme, máme problém

23. září 2021 20:24

Způsob, jakým se šéf českého hokeje Tomáš Král postavil k důkazům o své údajné estébácké minulosti, lze označit za slabošský. Následná reakce Jaromíra Jágra pak svědčí o tom, že se stále nedokážeme důstojně vypořádat s jizvami po nedávné minulosti. Přiznat si: I takové věci se v mém světě děly. A někdy též: Ano, pochybil jsem. Mrzí mě to.

Někdy ani nemám čas trénovat, říká k vytíženosti Jágr. Jsem platnější majitel než hráč

9. září 2021 17:28

Zranění z přípravy zahaluje start Jaromíra Jágra do nové sezony extraligy do nejistoty. Pokud legendární „osmašedesátka“ nastoupí a vydrží do února, splní kdysi trochu úsměvný slib, že bude hrát do 50 let. Sám ale říká, že se nyní cítí daleko více jako funkcionář než jako hráč. „Někdy skoro ani nemůžu na trénink jít, protože mám jiné záležitosti,“ řekl Jágr v rozhovoru pro iDNES.cz.

reklama