CNN Prima News Jaromír Jágr

Jaromír Jágr

Výpis příspěvků ke štítku „Jaromír Jágr“

Krach vztahu Jágrovy ex: Není to lehké, přiznala Kopřivová. Řekla, proč dala sbohem Muži roku

Spekulace o rozchodu modelky Veroniky Kopřivové s kolegou z branže a bývalým Mužem roku Miroslavem Dubovickým se potvrdily. Oba to uvedli v prohlášení na sociální síti. Bývalá přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra na Instagramu přiznala, že pár s Dubovickým netvoří již delší dobu. Nadále prý zůstávají přáteli a daří se jim skvěle fungovat v roli rodičů dvouleté dcerky Ellinky. Zdůraznila, že je k odloučení nepřivedla nevěra.

Vězení místo červené karty? Nemusí jít ani o faul, vysvětluje expert na sportovní právo

Fotbalista z nižší české soutěže byl obžalován za úmyslné ublížení na zdraví, hrozí mu až osm let vězení. Může za to moment ze zápasu, kdy se metrákový brankář po chycení míče srazil s dobíhajícím soupeřem, který na střet doplatil zraněním břicha. Vážně po něčem takovém hrozí osm let za mřížemi? Kdy se kvůli sportu můžete dostat do oplétaček se zákonem? V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to popisuje expert na právo ve sportu Jan Exner.

Růžička: Jak uspět na MS? Je to i na trenérovi. Hlinka mi radil, abych z hráčů nedělal blbce

Byl to on, kdo Česko dovedl ke dvěma zatím posledním titulům hokejových mistrů světa. Vladimír Růžička v rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozrazuje, jak se dává dohromady vítězný tým. Jak rychle se pozná, že máte v kabině výjimečnou partu. Kdy na hráče křičet, kdy je konejšit. Jeden z nejúspěšnějších trenérů české historie před startem letošního šampionátu přiznává, že u televize je fanouškem, který kvůli sportu dokáže brečet i nadávat.

Dvanáct zlatých příběhů MS. Patří k nim řezníkův pláč, ledoví gangsteři, pomsta Faselovi

Čeští hokejoví fanoušci slavili titul mistrů světa už dvanáctkrát, ke každému z těch prvenství se pojí nejen příběhy dokola omílané, ale i ty pozapomenutější. Třeba o rozhlasovém prapraZárubovi, jehož od koncentráku zachránila pomoc fotbalisty Bicana. O slzách tvrďáckého řezníka z Vysočiny. Nebo o písničce, kterou ukradl Václav Klaus.