CNN Prima News kytara

kytara

Výpis příspěvků ke štítku „kytara“

Pomník na zastávce s nedopitým alkoholem. Lidé uctívají zesnulého baskytaristu Jamaronu

Je těžké tomu uvěřit, ale bohužel je to tak. Mysleli jsme si, že se upiješ kolem čtyřicítky a zažiješ, jak budeme společně vyprodávat haly, ale ty jsi odešel už ve svých 25 letech. Tímto srdceryvným vzkazem členové kapely Jamaron informovali své fanoušky a širokou veřejnost ve čtvrtek 7. září o tragické smrti svého člena, baskytaristy Filipa Karlíka. K nehodě, která stála nadaného umělce život, došlo u strašnického krematoria. Na tramvajové zastávce následně vznikl pomník, kam lidé nosí nejen svíčky, ale i nedopité láhve alkoholu, které měl Karlík velmi rád.

Šest týdnů u soudu šokovala Heardová. Teď fanoušky překvapil Depp na pódiu s kytarou

Snad všichni fanoušci amerického herce Johnnyho Deppa posledních šest týdnů bedlivě sledovali soudní líčení s jeho exmanželkou Amber Heardovou. Nyní některé z nich šokoval, když se jen dva dny poté, co porota začala jednat o výsledku, objevil ve Velké Británii. V neděli s kytarou v ruce vystoupil v Sheffield City Hall po boku kytaristy Jeffa Becka. Fotografie a videa z vystoupení nyní kolují po sociálních sítích.

Kytaře jsem koupila letenku, popsala vdova po Žbirkovi. Poslední album bude výjimečné

Na sociálních sítích se po smrti zpěváka Mekyho Žbirky začal objevovat hashtag „Meky navždy“ jako předzvěst posledního alba a obřího vzpomínkového koncertu, který je naplánován na letošní podzim. Album vzniká v londýnském studiu a CNN Prima NEWS pro vás bude exkluzivně sledovat přípravy a zrod desky i koncertu. Tady je první etapa – cesta i s Mekyho kytarou za kanál La Manche.