CNN Prima News kytara

kytara

Výpis příspěvků ke štítku „kytara“

Šest týdnů u soudu šokovala Heardová. Teď fanoušky překvapil Depp na pódiu s kytarou

30. května 2022 23:20

Snad všichni fanoušci amerického herce Johnnyho Deppa posledních šest týdnů bedlivě sledovali soudní líčení s jeho exmanželkou Amber Heardovou. Nyní některé z nich šokoval, když se jen dva dny poté, co porota začala jednat o výsledku, objevil ve Velké Británii. V neděli s kytarou v ruce vystoupil v Sheffield City Hall po boku kytaristy Jeffa Becka. Fotografie a videa z vystoupení nyní kolují po sociálních sítích.

Kytaře jsem koupila letenku, popsala vdova po Žbirkovi. Poslední album bude výjimečné

21. února 2022 23:37

Na sociálních sítích se po smrti zpěváka Mekyho Žbirky začal objevovat hashtag „Meky navždy“ jako předzvěst posledního alba a obřího vzpomínkového koncertu, který je naplánován na letošní podzim. Album vzniká v londýnském studiu a CNN Prima NEWS pro vás bude exkluzivně sledovat přípravy a zrod desky i koncertu. Tady je první etapa – cesta i s Mekyho kytarou za kanál La Manche.

Už si na ni asi nezabrnkáte, ale parádu ještě udělá

21. října 2021 12:00

Máte doma vzpomínkovou španělku, kterou už ale nejde spravit? Možná jste se na ní učili jako dítě hrát své první akordy a možná vám na ni hrál manžel pod oknem, když se vás snažil za každou cenu získat. Takové vzpomínky se samozřejmě nevyhazují. Zkuste ji proto s naší pomocí proměnit na stylovou poličku pro nové vzpomínky.

Pohádka o grafikovi, který utekl k muzice

12. října 2021 12:00

Výroba kytary je stejně velké umění, jako umění na kytaru hrát. Tomáš Jech při studiu grafiky a IT přivoněl k muzice, a protože mu od dětství voněla i práce se dřevem, vyměnil klávesnici za dláto, frézu, hoblík a kladivo. Teď vyrábí kytarová umělecká díla a věří, že tento obor má velkou šanci i v budoucnu. Rád by tvořil i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Bobošíková: Chování Volného je lepší než Vondráček a jeho hraní na kytaru ve Sněmovně

23. září 2021 16:32

Bývalá europoslankyně a kandidátka na prezidentku Jana Bobošíková v letošních volbách kandiduje za Volný blok, jehož hlavní tváří je kontroverzní poslanec Lubomír Volný. Jeho chování v Poslanecké sněmovně, kde už dvakrát odmítl odejít z řečniště a odkud ho musela násilím vyvést ochranka, považuje za sympatické. Naproti tomu kritizuje vystoupení šéfa Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) s kytarou přímo v sále Sněmovny. Bobošíková to řekla v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.