lev

Výpis příspěvků ke štítku „lev“

Lvi nebo žirafy hned za oknem auta. Ve Dvoře Králové zažijete dobrodružství jako v Africe

9. července 2022 06:54

Jako v Africe si můžete připadat při návštěvě Safari parku ve Dvoře Králové. Jedinečný projekt navštěvují každý den stovky až tisíce lidí. Všichni si mohou užít dech beroucí pohled na exotická zvířata, která tam žijí téměř stejně jako ve volné přírodě ve svém původním prostředí. Je ale nutné dodržovat stanovená pravidla. Bez nich by se dobrodružný výlet mohl stát i bojem o život.

Vémola zmizel nečekaně z arény. V baráku jsem měl zloděje, Lela je zamkla v šatně, řekl

10. dubna 2022 21:16

V sobotu se v Ostravar Aréně konal turnaj Oktagon 32. Mezi diváky nechyběl ani jeden z nejznámějších českých zápasníků Karlos Vémola. Z ničehonic ale arénu opustil. Důvodem mělo být to, že mu jeho partnerka Lela Ceterová psala, že jsou u nich doma zloději. Ceterová je prý zamkla v místnosti, do které se vloupali. V domě měli strávit čtyři minuty.

„Miracleo“ či zbrusu nový stadion Čechů. Co jste o MS v hokeji 2022 nevěděli

27. ledna 2022 20:08

Od 13. května se sportovní fanoušci těší z další hokejové podívané. Po turnaji na Zimních olympijských hrách v Pekingu se pozornost upnula na Finsko, které letos hostí již 86. ročník mistrovství světa v hokeji. Výběr trenéra Kariho Jalonena zakotvil v jednom z největších měst severské země – v Tempere, kde bude hrát ve zbrusu novém stadionu Tampere Deck Arena. Domácí i zahraniční diváky v Tampere či Helsinkách pak bude bavit maskot šampionátu, lev Miracleo. Co dalšího jste o MS v hokeji 2022 nevěděli?