reklama
CNN Prima News Litvínov

Litvínov

Výpis příspěvků ke štítku „Litvínov“

Temný okraj Litvínova. Skryté stanové městečko s bezdomovci se každý rok zvětšuje

19. října 2021 07:10

Štáb CNN Prima NEWS se v pondělí dostal do stanového městečka bezdomovců, které už téměř deset let roste na okraji Litvínova. Místní strážníci o něm vědí. Vzhledem k tomu, že leží na soukromém pozemku, však mohou jen sledovat, jak se jeho plocha rok od roku rozrůstá. A spolu s ním se zvyšuje i počet trestných činů, které v souvislosti s obyvateli městečka musí strážníci řešit.

Tři úmyslné požáry během jediného dne. Policie v Litvínově zadržela podezřelého muže

5. července 2021 21:54

Hned tři požáry vybydlených domů za jeden jediný den likvidovali hasiči na sídlišti Janov v severočeském Litvínově. Místní obyvatelé se obávali řádění žháře. Strážníci si v místě požárů všimli i podezřelé osoby, kterou zadrželi a předali do rukou policie. Zda se ale skutečně jedná o viníka, policie zatím nepotvrdila.

Škrtil ji a zmlátil, žena později zemřela. Vrah stráví za mřížemi 14 let

21. června 2021 16:49

Muž, který v roce 2015 v Litvínově brutálně napadl ženu, půjde za vraždu na 14 let do vězení. Tehdy osmnáctiletou ženu škrtil a několikrát ji praštil do hlavy, ta na následky útoku po několika měsících zemřela. Policisté útočníka dopadli teprve začátkem loňského roku díky testům DNA, napadení totiž nemělo žádné svědky. Rozsudek krajského soudu je pravomocný.

reklama