CNN Prima News Litvínov

Litvínov

Výpis příspěvků ke štítku „Litvínov“

DRUHÝ ŽIVOT ŠAMPIONŮ: Já trouba! Před úrazem jsem měl nabídky z USA, mohlo být líp

Tomáš Zelenka v roce 2001 ochrnul po drsném faulu soupeře. Během dalších let vystudoval vysokou školu, dotáhl sledge hokejový nároďák na paralympiádu, také ale řešil trable v osobním životě. S 15letou dcerou si k sobě hledají cestu až teď. Sblíží-li se ještě o fous víc, bude to pro něj větší výhra než jakýkoli hokejový triumf. O jeho příběhu vypráví další díl seriálu CNN Prima NEWS Druhý život šampionů, který vyvrcholí mistrovstvím světa na domácím ledě.

Charisma kouče Hlinky se promítlo i na led. Za oponou uměl bujaře slavit, vzpomínal Šlégr

Trenér olympijských vítězů v hokeji Ivan Hlinka měl neskutečné charisma, které se promítlo i na led. V exkluzivním rozhovoru s Martinou Jandovou to na CNN Prima NEWS řekl bývalý obránce Jiří Šlégr. Muže, který zemřel při tragické autonehodě, označil za svého hokejového tátu. Podle Šlégra se Hlinka vždy na veřejnosti snažil zachovat si dekorum, za oponou však uměl projevovat emoce i bujaře oslavovat.

Ručinský: Český fanoušek je neskutečný. Hokejovému týmu přeji hlavně zdraví a medaili

Český fanoušek je neskutečný, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS bývalý hokejista Martin Ručínský. Vyzdvihl energii fantastickou domácí atmosféru, kterou zažil během hokejového mistrovství před dvaceti lety. Zmínil také, že jeho vrstevníci vnímali účast v národním týmu jinak. Českému hokejovému týmu popřál hlavně zdraví, štěstí a medaili.

Do litvínovského gymnázia vnikla cizí osoba. Studenty evakuovali, pachatel byl zadržen

Aktualizováno

Policisté v pátek zasahovali na gymnáziu v Litvínově na Mostecku. Vnikl tam pachatel, policie proto evakuovala studenty a zaměstnance. Nikdo nebyl zraněn. Pachatele policisté ve spolupráci se strážníky dopadli, hrozí mu tříleté vězení, informoval mluvčí policie Václav Krieger. Maturitní zkoušky byly zrušeny, konat se budou v náhradním termínu.

Nechutné estébácké metody a odporný hnus. Lipavský a spol. cupují Babiše za uniklý mail

Odporný hnus a estébácké praktiky v praxi. Tak komentují čeští politici z vládnoucí koalice uniklý e-mail expremiéra Andreje Babiše (ANO), ve kterém své podřízené vybízí k sehnání materiálů na ministra zahraničí Jana Lipavského (Piráti). Chce po nich například zjistit, zda má šéf tuzemské diplomacie děti a jaké ovládá jazyky, zároveň Lipavského označuje za zm*da. Lipavský pro CNN Prima NEWS řekl, že ho obsah Babišova mailu „znechutil“ a dodal, že by česká společnost měla „odmítnout estébácké metody v politice“.

Hádka se změnila v horor. Muž, který měl v Litvínově pobodat bratra, si u soudu zahaloval tvář

Okresní soud v Mostě poslal v pondělí před polednem do vazby 39letého Radka B. Ten podle kriminalistů surově napadl vlastního bratra. Redakce CNN Prima NEWS zjistila, že k incidentu mělo dojít v pátek vpodvečer na chodbě panelového domu na sídlišti v Litvínově, kde měl zadržený po předchozí hádce pobodat sourozence nožem. Policisté muže obvinili ze zločinu vraždy ve stadiu pokusu.

Při dlouhém řízení mnohonásobně roste riziko vážné nehody. Experti radí, jak předejít únavě

Blíží se dovolené a řadu řidičů čeká náročná cesta autem. Šoféři, kteří za volantem tráví dlouhé hodiny, se často nevyvarují chyb a cesta může skončit dopravní nehodou. Odborníci řidiče nabádají, aby měli dostatečný příjem tekutin a dávali si časté přestávky. Pokud se řídí šest hodin v kuse, riziko dopravní nehody se zvyšuje až osmkrát.