reklama
CNN Prima News Liverpool FC

Liverpool FC

Výpis příspěvků ke štítku „Liverpool FC“

KOMENTÁŘ: Ber, dokud můžeš, Sparto. Dále oddalovat odchod Hložka se může vymstít

22. prosince 2021 22:00

S každým přestupním obdobím se vrací otázka: Opustí už Adam Hložek Spartu a vydá se za zajímavou destinací v zahraničí? Zatímco dva roky zpátky by nebylo na místě mladému talentovi radit, aby zdrhal za kopečky, momentálně je situace zcela odlišná. Nabídky jsou, ale ochota klubu pustit 19letého supertalenta nikoliv. A začíná se rodit obava, aby na Letné neprováhali ideální chvíli na to, jak klenot co nejvíce zpeněžit a zároveň mu dopřát co nejlepší budoucnost.

Real Madrid plánuje sestavit nejúdernější útočnou řadu. Usiluje o Haalanda a Salaha

20. října 2021 22:17

Prezident španělského fotbalového klubu Real Madrid Florentino Pérez hodlá sestavit nejúdernější útočnou řadu současnosti. Přestup Francouze Kyliana Mbappého z Paris Saint-Germain v létě 2022 se rýsuje už několik měsíců. Je veřejným tajemstvím, že Real usiluje také o Nora Erlinga Haalanda z Borussie Dortmund. Doplnit by je měl egyptský útočník FC Liverpool Mohamed Salah.

Na trávníku trpěl, v nemocnici pak rozdával radost. Elliott obdaroval zraněného chlapce

14. září 2021 11:03

Sotva se mladík Harvey Elliott zapracoval do základní sestavy Liverpoolu, ocitl se na marodce. 18letého fotbalového šikulu vyřadil zřejmě až do Vánoc ze hry na první pohled nevinný zákrok hráče Leedsu Pascala Struijka ve víkendovém kole Premier League. Zatímco v táboře Reds panovalo značné zklamání, vymknutý kotník, se kterým bude muset Elliott na operaci, nepřímo zařídil radost 14letého fanouška Jacoba.

Zájem o Hložka nabírá na síle, chce ho ulovit slavný Liverpool. Kdo další na něj cílí?

21. června 2021 19:00

Pokud Adam Hložek v úterním zápase české reprezentace na Euru proti Anglii vyběhne na trávník londýnského Wembley, bude mít speciální motivaci. Na supertalent Sparty Praha si totiž brousí zuby slavný Liverpool. Informace o tom, že Reds stojí o 18letého hráče, se objevily už dříve. Nyní měla podle webu Football Insider snaha o získání fotbalového klenotu zintenzivnět.

Vypadni z klubu, zlobí se fanoušci United na majitele. Zápas s Liverpoolem byl přeložen

2. května 2021 21:44

Fotbalisty Manchesteru United čekal v neděli ligový šlágr s Liverpoolem, nakonec k němu ale nedošlo. Fanoušci „rudých ďáblů“ totiž vyšli na pochod proti nedávnému projektu Superligy, které se klub měl účastnit, a obsadili stadion. Z účasti v Superlize nakonec tým po vlně kritiky vycouval, fanoušci přesto nemůžou záměr hrát soutěž americkým majitelům – rodině Glazerových – odpustit.

Klopp k Superlize: Hráčům ani mně nikdo nic neřekl. Hodlá kouč Liverpoolu odstoupit?

20. dubna 2021 12:21

Úřadující anglický mistr Liverpool je jedním z prozatímních 12 členů kontroverzního fotbalového projektu Superliga. A loajální příznivci klubu z města u zátoky Mersey pro příslušnost k této společnosti jen těžko hledají odpuštění. Hráči i trenérský tým jsou v tom celém nevinně, jak sám potvrdil hlavní kouč Jürgen Klopp. Nikdo s ním ani jeho svěřenci vstup do nové evropské soutěže nekonzultoval. Být na něm, do ničeho takového by se nevrhl.

Absolutní skandál, kluby by se měly stydět. Představení Superligy pobouřilo i politiky

19. dubna 2021 11:37

O fotbalové Lize mistrů se dlouhé roky referuje jako o milionářské soutěži. Ovšem teď přišlo zemětřesení, ze kterého se generuje ultramilionářská záležitost s názvem Superliga. 12 mocných klubů z Anglie, Itálie a Španělska vytvořilo vlastní společnost. To vše za velkého nepochopení nezúčastněných. Hlavou kroutí asociace UEFA, FIFA, fanoušci i známé osobnosti.

Rangers a další kluby se uzavřely světu. Bojkot sociálních sítí má zastavit rasismus

10. dubna 2021 12:01

Vše odstartoval před dvěma týdny bývalý fenomenální fotbalový útočník Thierry Henry. Kvůli rasistickým urážkám úplně opustil sociální sítě. Stále intenzivněji a důmyslněji používají tento nástroj pro komunikaci s fanoušky kluby po celém světě. Některé týmy z „ostrovů“ však v posledních dnech oznámily, že kvůli nenávistným komentářům vůči svým hráčům se na několik dní odmlčí, a to včetně glasgowských Rangers. Sam Allardyce, kouč týmu West Bromwich Albion, volá po hromadném bojkotu.

reklama