CNN Prima News Liverpool FC

Liverpool FC

Výpis příspěvků ke štítku „Liverpool FC“

Nejsem xenofob, brání se rázně Klopp. Jeho komentáře vzbudily u soupeřů bouři nevole

19. října 2022 13:23

Na stadionu Anfield v neděli večer zavládla euforie. Domácí trápící se Liverpool navzdory predikcím dokázal zkrotit rozjetého útočníka Erlinga Haalanda a porazil Manchester City. Byl to fotbalový zápas plný napětí i kvůli tomu, že trenér vítězů Jürgen Klopp měl mít před duelem komentáře „na hranici xenofobie“. S odstupem rezolutně odmítá, že by se měl v tomto směru provinit.

Football Fanatics: Zopakovaný fígl nezafungoval. Kloppova éra v Liverpoolu je u konce

8. října 2022 15:29

Co se to děje s Liverpoolem, jedním z nejúspěšnějších evropských klubů posledních let? V Premier League mu v neúplné tabulce patří až deváté místo a zdá se, že éra obdivovaného trenéra Jürgena Kloppa u Reds může být u konce. Na nynější tápání týmu německého odborníka se podíval pořad Football Fanatics vysílaný na CNN Prima NEWS.

Trauma z tragédie zůstalo. Dva fanoušci si vzpomněli na Hillsborough a spáchali sebevraždu

30. září 2022 16:43

Letošní finále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Liverpoolem začalo s více než půlhodinovým zpožděním. Někteří příznivci totiž bez lístků přelezli ploty pařížského Stade de France, takže zavládl chaos. V útrobách stadionu se mačkali lidé, ve vzduchu visel velký průšvih. Leckomu se vybavila událost z roku 1989 na Hillsborough, kde tlačenice vyústila v 97 obětí. Vzpomněli si i dva přeživší tragédie, které navrácené trauma dovedlo k sebevraždě.

Tak koho? Plzeň může v Lize mistrů schytat i kombinaci PSG, Liverpool a Dortmund

24. srpna 2022 11:53

Teď už nemusí snít, mohou tipovat. Viktoria Plzeň aktuálně zažívá příjemné napětí při čekání na soupeře, které jí přiřkne los základních skupin Ligy mistrů. Na západ Čech mohou v průběhu podzimu přicestovat skutečně nejzvučnější fotbalové značky. CNN Prima NEWS vám v článku nabízí jak nejzajímavější kombinace soupeřů pro tým Michala Bílka, tak nejhratelnější možnou variantu.

Byznysový průšvih s názvem United. Pogba za tři miliardy prchající zadarmo podtrhuje zmar

6. června 2022 06:22

Manchester United by aktuálně mohl pořádat semináře na téma „Jak nedělat byznys“. V poslední sezoně klub suverénně vedl tabulku Premier League. Bohužel pro něj ne tu poskládanou na základě výsledků, ale odrážející výši výplat pro hráče. Na hřišti přitom hýčkání si hvězd nebylo nijak vidět. Do toho je tu případ Paul Pogba, další důkaz neúspěšného nakládání „rudých ďáblů“ s penězi.

Začíná Liga národů: Zbytečná soutěž, hlásá hvězdný De Bruyne. Češi by nesouhlasili

1. června 2022 06:11

O významu Ligy národů, tedy stále relativně nové mezinárodní soutěže, se vedou sáhodlouhé debaty. Podle někoho jde jen o zbytečné zaplnění už tak našlapaného fotbalového kalendáře nablýskanějšími přátelskými utkáními. A zvlášť teď, když by jinak byl čas na dovolenou po náročné sezoně, neskáčou hráči radostí dva metry do vzduchu, že se musí vydat reprezentovat. Třeba takový Kevin de Bruyne.

Hvězdný Kroos vynadal reportérovi: Měl jsi 90 minut a stejně mi položíš zas*ané otázky

31. května 2022 18:29

Přestože finále fotbalové Ligy mistrů skončilo již v sobotu pozdě večer, v Německu i nefotbalová veřejnost tři dny řeší „vlnobití“, které nastalo mezi pětinásobným vítězem nejprestižnější klubové soutěže v Evropě Tonim Kroosem a reportérem veřejnoprávní televize ZDF Nilsem Kabenem. Německý záložník Realu Madrid totiž po dvou otázkách odešel od pozápasového rozhovoru na trávníku stadionu v Paříži.

Kaňka na finále Ligy mistrů: Policie pozatýkala řady fanoušků, stovky lidí utrpěly zranění

29. května 2022 08:46

Francouzská policie zadržela při finále fotbalové Ligy mistrů v Paříži 105 lidí. Podle předběžné bilance utrpělo 238 fanoušků lehká zranění. Kolik případů souviselo s problémy před zápasem mezi Liverpoolem a Realem Madrid, kdy se řada fanoušků nemohla dostat na stadion v Saint-Denis a vznikl chaos, policie neuvedla. Anglický klub žádá, aby se události ze sobotního večera vyšetřily. Utkání, které vyhrál Real 1:0 a získal čtrnáctý triumf v Lize mistrů, začalo kvůli potížím u Stade de France s více než půlhodinovým zpožděním.