reklama
CNN Prima News Los Angeles

Los Angeles

Výpis příspěvků ke štítku „Los Angeles“

Nebaví vás práce? Vykašlete se na ni, radí Harry. Zapojuj víc mozek, zpražili ho kritici

7. prosince 2021 21:47

Princ Harry věří, že pro dobré duševní zdraví člověka je důležité pracovat v zaměstnání, které ho baví a naplňuje. A pokud tomu tak není, měl by prostě odejít. Řekl to v nedávném rozhovoru pro časopis Fast Company, který se zaměřoval na jeho vedoucí pozici ve společnosti BetterUp. Za jeho slova se však na vévodu snesla lavina kritiky.

Záhadná smrt modelky. Zdrogovali ji a odhodili u nemocnice, druhá dívka bojuje o život

20. listopadu 2021 14:15

Smrt čtyřiadvacetileté modelky Christy Gilesové otřásla Los Angeles, teď ji vyšetřují místní policisté. Skupina mužů měla ženu zdrogovat heroinem a následně ji vyhodit před jednou z kalifornských nemocnic, kde ji našli mrtvou. Kamarádka Gilesové, která s ní onen osudný večer trávila, bojuje o život. Šanci na zotavení má velmi malou.

Žena porodila cizí dítě. Otec měl podezření na záměnu embryí kvůli tmavší pleti dcery

10. listopadu 2021 15:18

Nejobávanější noční můru mnohých rodičů prožily dva páry z amerického Los Angeles. Při umělém oplodnění ve zkumavce totiž klinika omylem zaměnila jejich embrya, ženy tak porodily cizí dítě. Že došlo k záměně, zjistily až několik měsíců po porodu. Podle svých slov zažily trauma, s nímž se jen těžko dokážou vyrovnat. Kliniku se proto rozhodli zažalovat.

Paralympionik Petráček: Svatbu chci bez restrikcí. V Paříži medaile, pak Disneyland

25. října 2021 06:11

Díky stříbrné medaili z paralympiády v Tokiu ze znovu po pěti letech zapsal do povědomí Čechů. Plavec Arnošt Petráček, kterému od narození chybí pažní kosti, v rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozradil, jak těžké bylo dvouměsíční odloučení od přítelkyně, proč měl před paralympiádou strach z nákazy koronavirem, jaké peprné otázky mu pokládají děti v debatách a proč musí jet na další paralympiádu.

Cenám Emmy kralovala Koruna. Bodovaly také seriály Dámský gambit a Ted Lasso

20. září 2021 08:17
Aktualizováno

Letošní slavnostní udílení amerických televizních cen Emmy ovládly produkce streamovacích služeb, které si poprvé odnesly ocenění ve všech třech hlavních kategoriích. V kategorii nejlepší drama si pro vítězství po třech neproměněných nominacích došel seriál společnosti Netflix – Koruna. Cenu za nejlepší minisérii si taktéž vysloužil netflixovský seriál Dámský gambit. Nejlepším komediálním seriálem se stal Ted Lasso z platformy Apple TV+ o příběhu amerického trenéra amerického fotbalu v anglickém prostředí.

reklama