reklama
CNN Prima News Madrid

Madrid

Výpis příspěvků ke štítku „Madrid“

Ve Španělsku dopadli hledaného šéfa 'Ndranghety. Na svobodě byl kvůli chybě soudu

6. srpna 2021 20:14

Španělská a italská policie slaví úspěch. Po dvou letech se jim podařilo dopadnout jednoho z nejhledanějších bossů mafiánské organizace 'Ndrangheta Domenica Paviglianitiho, přezdívaného též „boss bossů“. Zločinec se kvůli pochybení soudu dostal předčasně na svobodu z italského vězení v roce 2019 a ihned prchl do Španělska. Ve vězení teď stráví dalších 11 let.

Rozřezal a snědl vlastní matku. Dělala mi ze života peklo, hájí se španělský kanibal

6. května 2021 17:49

S jeho matkou prý nebylo k vydržení, neboť mu dělala ze života peklo. Španěl Alberto S. G. se s ní často hádal. Jednoho dne ji po prudké výměně názorů zabil. Její tělo pak rozřezal na kousky a maso snědl – část uvařil, zbytek pozřel syrový. Porota madridského soudu nyní muže, známého pod přezdívkou Kanibal z Ventas, uznala vinným. Prokuratura pro něj žádá patnáct let za mřížemi.

Muchová senzačně vyřadila světovou dvojku Ósakaovou. Plíšková dostala kanára a končí

2. května 2021 16:46

Karolína Muchová vyřadila na antukovém turnaji v Madridu světovou dvojku Naomi Ósakaovou. Semifinalistka Australian Open Japonku porazila 6:4, 3:6, 6:1 a postoupila do osmifinále. Její další soupeřkou bude Maria Sakkariová z Řecka. Naopak česká jednička Karolína Plíšková ostudně pohořela s Anastasií Pavljučenkovovou. Postup již v sobotu vybojovala Petra Kvitová.

Ve španělské laboratoři týrali zvířata, úřady jí pozastavily činnost

20. dubna 2021 12:22

Opice zoufale se zmítající na stole v sevření čtyř laboratorních techniků. Pes ležící v kalužích krve a následně zavěšený hlavou dolů. Králíci, kterým vivisektoři za plného vědomí odebírají oční bulvy. Hrůzné záběry, které zveřejnila organizace Cruelty Free International, přinutily španělské úřady k uzavření laboratoře společnosti Vivotecnia v Madridu.

Zázrak v Madridu. Restaurace a obchody jsou plné, sportuje se. A nákaza ustupuje

14. listopadu 2020 21:37

Jde to proti selskému rozumu i všem doporučením odborníků. Ale zřejmě to funguje. Lidé ve španělském Madridu zaplnili bary, restaurace i obchody, neomezují se v nočním životě, mnohdy ani při sportování. A přece se nedávné epicentrum nákazy koronavirem proměnilo v místo, kde covid zásadně ustupuje. Tamní novináři se podivují: Tohle je zázrak!

reklama