CNN Prima News Madrid

Madrid

Výpis příspěvků ke štítku „Madrid“

Policie rozbila obří drogovou banku. Sídlila v restauraci a ročně vyprala miliardy korun

14. října 2022 21:46

Španělská policie odhalila zločineckou síť, která byla podle evropské policejní organizace Europol největší evropskou „drogovou bankou“. Sídlo měla v restauraci ve městě u Madridu, kde prala špinavé peníze z mezinárodního obchodu s drogami. Finanční služby poskytovala skupinám obchodujícím s drogami ve dvou desítkách zemí. Razie, při níž bylo zatčeno 32 lidí, včetně šéfa gangu a jeho právničky, se uskutečnila koncem září, Europol a španělská média o ní informovala až v pátek.

Chaos, zmatek a ignorantství. Chovali se k nám jako k bezdomovcům, zuří Češi na letištích

1. července 2022 08:06

Zrušené lety, nepříliš sdílný personál aerolinek a desítky hodin promarněného času. Evropská letiště se zmítají v chaosu, který se nevyhýbá ani českým cestujícím. Řada z nich uvízla v zahraničí na celé dny, aniž by se dočkali asistence ze strany dopravců. „Chovali se k nám jako k otravným bezdomovcům. Byli jsme už unavení a naštvaní, chtěli jsme domů,“ popsala redakci CNN Prima NEWS jedna z oslovených Češek zoufalou situaci z konce června.

Ženy pašovaly kokain pod parukou. Skrýš prozradil až skenovací test na letišti

4. června 2022 05:43

Panamská policie měla v pátek co do činění s dosud nevídaným způsobem pašování drog. Na mezinárodním letišti v Panamě zadržela nejdříve jednu a pak druhou ženu, které chtěly provézt kokain pod parukou. Jejich účes vzbuzoval pochybnosti, skrýš ale prozradil až skenovací test. S odkazem na panamskou protidrogovou prokurátorku Xiomaru Rodríguezovou o tom napsala agentura AFP.

Taktická genialita, nebo fotbalový zločin? Extrémní „zanďour“ Atlétika vyvolal vášně

6. dubna 2022 12:27

Nechtěli se pouštět do žádných větších akcí. Na fotbalistech Atlétika Madrid bylo od první minuty čtvrtfinále Ligy mistrů na hřišti Manchesteru City patrné, co jim naordinoval trenér Diego Simeone. Španělský celek zalezl do hluboké defenzivy a čekal na to, co zmohou Citizens. Nakonec val prolomili gólem Kevina de Bruyneho. Ale „zanďour“ poražených zůstal nejpropíranějším pozápasovým tématem.