CNN Prima News majetek

majetek

Výpis příspěvků ke štítku „majetek“

Kdo zdědí majetek Ivany Trumpové? Exprezident USA v závěti zahrnut nebyl

26. ledna 2023 23:22

Charita, přítelkyně, poslední exmanžel a děti – ti všichni budou dědit velký majetek, který zůstal po Ivaně Trumpové. Exmanželka bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa, která zemřela loni v červenci, po sobě zanechala pozůstalost v hodnotě 34 milionů dolarů (skoro 744 milionů korun). Trump mezi dědice zahrnut nebyl, i když ho Ivana Trumpová přátelsky podporovala až do své smrti. Závěť sepsanou v roce 2019 zveřejnil newyorský soud a citoval z ní web Business Insider.

Žilková o soudu se Stropnickým: Jsem napjatá, čekám další šok. Největší spor bude o koně

10. listopadu 2022 11:21

Na Míčánkách v Praze 10 pokračuje soud mezi herečkou Veronikou Žilkovou a velvyslancem ČR v Izraeli Martinem Stropnickým. Podle herečky se čtvrteční jednání bude týkat hlavně péče o jejich nezletilou dceru Kordulu. „Asi největší spor bude o koně, jestli tatínek bude ochoten přispívat na budoucí profesi a koníček své dcery,“ řekla pro ShowTime na CNN Prima NEWS Žilková. Stropnický další soudní stání nijak nekomentoval.

Britská královská rodina a peníze: Kdo ji platí, co jí patří a kdo zdědí majetek Alžběty II.?

10. září 2022 16:55

Úmrtí britské královny Alžběty II. neznamená jen smutek v srdcích lidí, kteří ji měli rádi, ale přineslo také řadu otázek, které souvisí s majetkem britské královské rodiny. Jak bohatá vlastně Alžběta II. byla? Kdo zdědí její jmění? Z čeho jsou členové královské rodiny živi a jak velký je přínos monarchie pro hospodářství Velké Británie?

Detaily tragické nehody herečky Hecheové: Další žena o vlásek unikla smrti, přišla o vše

19. srpna 2022 12:28

Lynne Misheleová unikla smrti jen o vlásek poté, co auto Anne Hecheové narazilo do jejího domu. Vůz známé herečky totiž ihned vzplál a hasičům trvalo desítky minut, než dostali plameny pod kontrolu. Ačkoli se Misheleové podařilo zachránit sebe i své domácí mazlíčky, o veškerý majetek přišla. Zůstalo jí jen několik věcí, které se hasičům podařilo vytáhnout z trosek. Majitelé shořelého domu proto založili sbírku.