CNN Prima News majetek

majetek

Výpis příspěvků ke štítku „majetek“

Zelenskyj a jeho rodina zveřejnili příjmy za rok 2023. Vydělává i na pronájmu bytů

Příjmy ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského a jeho rodiny v loňském roce činily 12,4 milionu hřiven (7,4 milionu Kč). Více než polovina jsou příjmy z prodeje státních dluhopisů, rodina vydělala i na pronájmech svých bytů, vyplývá z údajů zveřejněných na stránkách prezidenta. Příjmy rodiny se po předloňském propadu vrátily na předválečnou úroveň, píše agentura Ukrinform.

Podivná závěť herce Gambona. O milence a matce jeho synů se nemluví, rozhodl filmový Brumbál

Poslední vůle herce Michaela Gambona, známého ze série filmů o kouzelníkovi Harrym Potterovi, budí rozpaky. Představitel legendárního Albuse Brumbála podle zjištění britského deníku Daily Mail zanechal téměř veškerý svůj majetek manželce Lady Anne a jejich synovi Fergusovi. Lady Anne ale nebyla jedinou ženou v jeho životě, poslední roky trávil po boku přítelkyně Philippy Hartové. Dlouholeté milence, se kterou měl dva dospívající syny, ovšem neodkázal nic.

Fiala nepřiznal skoro milion korun, hrozí mu velká pokuta. Moje chyba, mrzí mě to, kaje se

Předseda vlády a občanských demokratů Petr Fiala neuvedl ve svém majetkovém přiznání část svého jmění. Konkrétně opomněl podíl v Podnikatelské družstevní záložně (PDZ), kde měl téměř milion korun, uvedl web Seznam Zprávy. „Moje chyba, mrzí mě to,“ uznal premiér s tím, že si přešlap neuvědomil. Předsedovi vlády nyní hrozí pokuta ve výši několika desítek tisíc korun. Podle zákona o střetu zájmů musí každý rok politici a vysoce postavení úředníci přiznávat svůj majetek.

Idylický vztah Svěráka a Smoljaka? Rozhádali se kvůli majetku, tvrdí režisérův syn

Zdeněk Svěrák s Ladislavem Smoljakem mnoho let tvořili nerozlučnou dvojici. Společně stáli za nezapomenutelnými komediálními filmy, spojovalo je Divadlo Járy Cimrmana, které zakládali. Podle režisérova syna Filipa si ovšem v soukromí příliš nerozuměli. V osobní rovině se podle něj rozešli už na začátku devadesátých let. Kritická slova na adresu Zdeňka Svěráka a dalších však odmítá Filipův bratr David Smoljak.

Co dohnalo Karla Svobodu k sebevraždě? Jeho syn má jasno. Řekl, co mu otec sdělil před smrtí

Karel Svoboda měl na kontě řadu nesmrtelných hitů, které se proslavily i v zahraničí, několik úspěšných muzikálů i filmové hudby. Byl finančně zajištěný, měl rodinu, malého syna Jakuba, o 34 let mladší ženu Vendulu. Přesto se rozhodl pro dobrovolný odchod ze světa. Prvorozený syn Petr z jeho prvního manželství ve své knize popsal možné důvody.

Ostrá slova syna Karla Svobody: Otec chtěl svou ženu vydědit. Zmínil intimní detaily vztahu

Hudební skladatel Karel Svoboda by 19. prosince oslavil 85. narozeniny. U této příležitosti jeho prvorozený syn Petr, který se mu narodil v prvním manželství s manekýnkou Hanou Bohatovou, napsal velmi osobní knihu. V ní mimo jiné prozradil i to, že druhé manželství jeho otce s Vendulou, dnes Pizingerovou, rozhodně nebylo tak idylické, jak se navenek zdálo. Samotná Vendula Pizingerová se ke knize nevlastního syna odmítá jakkoliv vyjadřovat.

Oheň je připravil o střechu nad hlavou, přátelé se snaží pomoci. Rodina navíc čeká miminko

O záchranu rodinného domu na Jablonecku, v němž do letošního září žilo šest lidí, se snažilo na šestnáct jednotek hasičů. Navzdory jejich snaze však objekt do značné míry lehl popelem. Dům byl sice pojištěn, veškeré vzniklé škody však nezvládne vypočtená suma pokrýt. Přátelé se proto obrací s žádostí o pomoc na veřejnost. Brzy se totiž rodina rozroste o dalšího člena.

Nejšílenější skutky Pabla Escobara: Terorismus, stavba vlastního vězení i kokainoví hroši

Od smrti Pabla Escobara uběhlo 30 let. Proslulý kolumbijský narkobaron podle nejrůznějších odhadů disponoval v dobách své největší slávy majetkem v hodnotě více než 30 miliard dolarů. Právě obrovské finanční prostředky, vliv rostoucí jako plevel a strach, který Escobar vyvolával svou nezměrnou brutalitou, mu umožňovaly dělat zvěrstva, jež si lze těžko představit i v těch nejdivočejších snech. Redakce CNN Prima NEWS sestavila seznam nejšílenějších skutků, které Escobar během své zločinecké dráhy napáchal.