CNN Prima News Maledivy

Maledivy

Výpis příspěvků ke štítku „Maledivy“

Prezident Srí Lanky uprchl před nepokoji do Singapuru. Šéfovi parlamentu poslal rezignaci

14. července 2022 16:09

Prezident Srí Lanky Gotabaja Radžapaksa poslal ve čtvrtek svůj rezignační dopis předsedovi parlamentu, informovala agentura Reuters. Udělal to ze Singapuru, kam se uchýlil po odjezdu ze země, nejprve prostřednictvím elektronické pošty. Později kancelář šéfa parlamentu potvrdila převzetí originálu, který byl ze Singapuru dopraven letecky. V Kolombu po zprávě o rezignaci hlavy státu začaly v okolí prezidentské kanceláře oslavy přes oficiálně stále platný zákaz vycházení, uvádí Reuters.

Demonstranti na Srí Lance obléhají sídlo premiéra. Prezident už prchl na Maledivy

13. července 2022 09:35

Srí Lanka, kterou již několik dní otřásají bouřlivé protivládní protesty, vyhlásila ve středu výjimečný stav. S odkazem na mluvčího vlády o tom informovaly agentury. Prezident Gotabaja Radžapaksa brzy ráno místního času zemi opustil ve vojenském letadle v doprovodu manželky a ochranky. Šéf parlamentu uvedl, že prezident, který je podle agentury AFP nyní na Maledivách, předal své pravomoci do rukou premiéra Ranila Vikremesinghy.

Netradiční dovolená: Na vlastní kůži můžete pomáhat ohroženým druhům zvířat

29. května 2022 09:00

Projekt Redline Expedition nabízí lidem oddech od dnešní konzumní společnosti a naopak životní zážitek v podobě pomoci ohroženým druhům zvířat. Odjedete jako dobrovolník do vámi vybrané organizace zabývající se pomocí a ochranou zvířat, kdekoliv po světě. Může se jednat o zvířata žijící na souši i v oceánech. Většinou se bude jednat o kriticky ohrožené druhy zvířat, ale nezapomíná se ani na ty ostatní.

Perkausová a Hecko si užili exotickou svatbu. Splnil se mi sen, říká moderátorka

23. ledna 2022 20:10

Oblíbená tvář CNN Prima NEWS Eva Perkausová se před pár dny vrátila z dovolené na exotickém Mauriciu. Kromě výšlapu na horu Le Morne či bílých písečných pláží si tam užila také vlastní veselku. Jejím vyvoleným se stal její snoubenec a podnikatel Ivan Hecko. V exkluzivním rozhovoru pro Showtime prozradila, jak svatba probíhala.

Vyhrajte luxusní zájezd pro dva na MALEDIVY s cestovní kanceláří Čedok

9. listopadu 2021 05:30

Soutěžte s námi o zájezd v hodnotě přes 70 000,- Kč pro dva a vyrazte s Čedokem přímými lety z Prahy do romantického ráje na Maledivách. Pro jednoho šťastlivce máme totiž dvě zpáteční letenky a týdenní pobyt s plnou penzí v hotelovém resortu u jednoho z nejkrásnějších korálových útesů se 400 druhy ryb a vodních živočichů. Poletíte tak na svou vysněnou dovolenou na palubě dálkového letadla bez mezipřistání z Letiště Václava Havla Praha už 23. listopadu 2021 zcela zdarma. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a SDÍLET SOUTĚŽ NA FACEBOOKU! A ostatní, na které se štěstí neusměje, mohou vybírat z dalších skvělých nabídek zájezdů u nejstarší cestovní kanceláře u nás.

Potápěč z Brna se nemůže po covidu potápět. Kapacita jeho plic se zmenšila na polovinu

13. června 2021 05:47

Potápěl se na Maledivách a v jeskyních ve Francii. V Brně je instruktorem potápění. Po prodělané nemoci COVID-19 a oboustranném zápalu plic se ale osmačtyřicetiletý Tomáš Blaška nemůže potápět až šest měsíců a je na neschopence. Ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně byl deset dní v umělém spánku a kapacita jeho plic se zmenšila na polovinu.

Novinka na českém trhu. Čedok jako první cestovní kancelář v ČR nabídne přímé lety z Prahy do vzdálené exotiky

21. května 2021 08:30

Prvních několik stovek klientů cestovní kanceláře Čedok bude mít možnost letět na jednu ze čtyř exkluzivních prázdninových dovolených, které dnes Čedok přidal do nabídky svých letních zájezdů. Exotickou dovolenou si Češi vůbec poprvé mohou dopřát bez mezipřistání na křídlech komfortního letadla Airbus A330–200. Přímé lety do dálkových dovolenkových destinací nabízí na českém trhu exkluzivně Čedok.