CNN Prima News Markéta Fialová

Markéta Fialová

Výpis příspěvků ke štítku „Markéta Fialová“

Zpravodajské pořady na CNN Prima NEWS slaví. Co jim popřáli ti nejpovolanější?

Dopadení zloději, záběry z policejních razií i pátrání po zločincích či ztracených dětech. To všechno, a mnohem víc, přináší divácky oblíbené Krimi zprávy na CNN Prima NEWS. A letos se mohou pyšnit krásnými čtrnácti lety na obraze! A nesmíme zapomenout ani na Zprávy z regionů s moderátorkou Markétou Fialovou, které diváky informují o aktuálním dění z krajů už třetím rokem.

Moderátorka Fialová vzpomíná na televizní pravěk: Stála jsem na koši a poslouchala Ježíše

Když před 34 roky padl komunistický režim, pro Čechy se toho změnilo mnoho. Jednou z nových věcí bylo, že za nějaký čas zahájily provoz soukromé televizní stanice. Tou úplně první byla Prima, původně pod názvem Premiéra. V roce 1993 u toho stála i Markéta Fialová. Oblíbená televizní moderátorka na tyhle začátky vzpomíná v rozhovoru, jehož plné znění si můžete přečíst v časopisu ke třem rokům fungování CNN Prima NEWS.

Památky, restaurace či život místních: Nový pořad Prima město vás provede po českých obcích

Česká republika je krásná země posetá okouzlujícími městy, často plnými patriotů. O spoustě z nich toho možná moc nevíte, a to je škoda, protože mají co ukázat. Přesně proto je tu nový projekt Prima město. Moderátorka Markéta Fialová se bude spolu s regionálními reportéry CNN Prima NEWS každý pátek vydávat do různých koutů Česka, aby ukazovali to nejzajímavější z nich a také se ptali místních obyvatel, jak se jim žije. Premiéra proběhne už v pátek 22. září v 17:30 hned po ZPRÁVÁCH Z REGIONŮ na CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM speciálu ke korunovaci: Vstupy z Londýna, komentář expertů i zákulisí

Sledujte speciální vysílání CNN Prima NEWS ke korunovaci nového britského krále Karla III. Hlavní program od 11:00 moderuje sváteční dvojice Markéta Fialová a Karel Voříšek. Celodenní speciál potrvá až do Hlavních zpráv a kromě přímého přenosu samotné ceremonie nabídne i nespočet zajímavých hostů a vstupy reportérů přímo z Londýna. Už od dopoledne navíc bez reklam.

CNN Prima NEWS je tu pro vás už tři roky. Nyní s rekordním počtem diváků

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS má za sebou třetí a zatím nejúspěšnější rok od svého vzniku. Díky několika náročným projektům, jako například netradičně zpracovanému zpravodajství ke komunálním volbám, a zejména velkolepě pojatým prezidentským volbám, přibýval i počet diváků. Web CNNPrima.cz se od svého startu drží mezi nejnavštěvovanějšími zpravodajskými weby v Česku, v měsíčních číslech to zatím dotáhl nejvýše na 3,9 milionu reálných uživatelů. I díky velkému zásahu na sociálních sítích oslovuje v roce 2023 celá multiplatforma měsíčně v průměru 7 milionů lidí.

Pohled do zákulisí, rozhovory i postřehy z místa. Startuje speciální vysílání ke korunovaci

Korunovace nového britského krále Karla III. přitáhne 6. května pozornost celého světa. Televize CNN Prima NEWS divákům nabídne speciální vysílání už od 1. května. Přímo v Londýně budou atmosféru a veškeré dění zprostředkovávat naši reportéři. Speciálním sobotním vysíláním vás pak provede v den korunovace trojice moderátorů – Terezie Tománková, Markéta Fialová a Karel Voříšek.

Co se děje ve vašem okolí? Oblíbené Zprávy z regionů na Primě rozšířily relaci o řadu novinek

Zprávy z regionů s moderátorkou Markétou Fialovou jsou na CNN Prima NEWS odpolední stálicí. A jak se ukazuje, lidi z různých částí Česka skutečně zajímá to, co se děje v jejich okolí. I proto tým Zpráv z regionů nedávno rozšířil svoji relaci, která startuje každý všední den v 16:55. Nově jsou regionální zprávy téměř hodinové a nabízí spoustu novinek. To hlavní – informace o tom nejzásadnějším ve vašem kraji – ale samozřejmě zůstává.

Superdebata Primy s prezidentskými favority zasáhla téměř 1,8 milionu diváků. Uspěl i web

Druhá předvolební Superdebata Hledá se prezident na hlavním kanále Prima a zpravodajské stanici CNN Prima NEWS zasáhla 1 795 000 všech dospělých diváků. Pořad dosáhl share 25,65 % v CS 15+, a stal se tak vítězem hlavních večerních pořadů. Na prvním místě zabodoval také u strategické cílové skupiny 15–69 let i u mladších diváků v CS 15–54 let. Na webu CNNPrima.cz měla debata celkem 289 200 zobrazení. V ostré diskuzi se utkali armádní generál ve výslužbě Petr Pavel a ekonomka Danuše Nerudová. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš nakonec do studia nedorazil.

Sledujte ŽIVĚ volební studio: Výsledky, klíčové souboje i příběhy konkrétních obcí

Už v sobotu bude znám vítěz letošních voleb do místních zastupitelstev a dvojice kandidátů, kteří se utkají o třetinu křesel v Senátu. CNN Prima NEWS v sobotu 24. 9. v 11:00 odstartovalo vysílání v novém volebním studiu s mnoha inovacemi včetně Prima tužky. Pět moderátorů nabídne kontinuální přísun rychlých a přehledných výsledků komunálních a senátních voleb, živých vstupů, rozhovorů a analýz až do nočních hodin.