CNN Prima News Markéta Fialová

Markéta Fialová

Výpis příspěvků ke štítku „Markéta Fialová“

Superdebata Primy s prezidentskými favority zasáhla téměř 1,8 milionu diváků. Uspěl i web

12. ledna 2023 14:03

Druhá předvolební Superdebata Hledá se prezident na hlavním kanále Prima a zpravodajské stanici CNN Prima NEWS zasáhla 1 795 000 všech dospělých diváků. Pořad dosáhl share 25,65 % v CS 15+, a stal se tak vítězem hlavních večerních pořadů. Na prvním místě zabodoval také u strategické cílové skupiny 15–69 let i u mladších diváků v CS 15–54 let. Na webu CNNPrima.cz měla debata celkem 289 200 zobrazení. V ostré diskuzi se utkali armádní generál ve výslužbě Petr Pavel a ekonomka Danuše Nerudová. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš nakonec do studia nedorazil.

Sledujte ŽIVĚ volební studio: Výsledky, klíčové souboje i příběhy konkrétních obcí

24. září 2022 00:52

Už v sobotu bude znám vítěz letošních voleb do místních zastupitelstev a dvojice kandidátů, kteří se utkají o třetinu křesel v Senátu. CNN Prima NEWS v sobotu 24. 9. v 11:00 odstartovalo vysílání v novém volebním studiu s mnoha inovacemi včetně Prima tužky. Pět moderátorů nabídne kontinuální přísun rychlých a přehledných výsledků komunálních a senátních voleb, živých vstupů, rozhovorů a analýz až do nočních hodin.

Rekordy CNN Prima NEWS ve volebním týdnu: Přes dva miliony diváků a share 1,61 procenta

12. října 2021 07:25

Předvolební a volební vysílání CNN Prima NEWS přilákalo k obrazovkám rekordní počet diváků. V týdnu od 4. do 10. října měla stanice celotýdenní share 1,61 procenta v cílové skupině (CS) 15+. Úspěch zaznamenalo i celé předvolební vysílání. Diváci si oblíbili pravidelný blok s novými pořady, jako například „Co Čech, to politik!“, a také celou řadu debat, které CNN Prima NEWS coby jediná zpravodajská stanice v Česku nabídla i s diváky ve studiu.

Sledujte ZÁZNAM Divoké karty: Pomůže některým kandidátům změna politického dresu?

10. září 2021 16:01

Pomůže jim změna politického dresu k úspěchu v nadcházejících sněmovních volbách? Dokáží zaujmout voliče natolik, že díky preferenčním hlasům vystřelí až do poslaneckého křesla? Sledujte pořad Divoká karta na CNN Prima NEWS s kandidáty do Sněmovny, kteří ale v minulosti hájili barvy jiných stran. Debata s moderátorkou Markétou Fialovou začíná v 18:00

Prima kamínkování: Slunečná nebo Sestřičky. Jaký kamínek diváků se vám nejvíce líbí?

8. září 2021 08:55

Televize Prima na léto připravila dobrodružnou prázdninovou zábavu. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemňovala procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den. A diváci pak kamínky nacházeli díky indiciím na různých místech po celém Česku. To jim ale nestačilo a začali nám posílat vlastní kamínky s tematikou Prima pořadů. Který u vás zaboduje nejvíce?

Sledujte 50 dní do voleb: Topolánek i Kalousek hodnotí velkou politickou diskusi

19. srpna 2021 15:49

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS pokračuje ve svém předvolebním vysílání další speciální diskusí. Ve čtvrtek 19. srpna od 20:00 se pořadu „50 dní do voleb“ zúčastní osm zástupců vybraných politických subjektů, kteří se utkají o přízeň voličů v letošních říjnových sněmovních volbách. Tříhodinový pořad bude rozdělen do tří částí, debatu se současnými politiky povede Michal Půr a v závěrečné hodině, ve které vystoupí v roli komentátorů například i bývalí předsedové vlád, bude moderátorkou Markéta Fialová.

Dobrodružné léto s Primou: Hledejte kamínky pomalované vašimi oblíbenými hvězdami

30. června 2021 09:10

Televize Prima pro vás připravila dobrodružnou zábavu pro letní prázdninové dny. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemní procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den, tedy období, kdy bude celá akce probíhat. Pomalované kamínky budou schovány na různých místech po celé republice. Indicie k místům, kde kamínky hledat, odvysílá Prima v Hlavních zprávách.