reklama
CNN Prima News Markéta Fialová

Markéta Fialová

Výpis příspěvků ke štítku „Markéta Fialová“

Zprávy z regionů představí první speciál: O českých horách s Ledeckým či Sáblíkovou

Zprávy z regionů představí první speciál. V pátek 26. února uvede moderátorka Markéta Fialová zvláštní vydání věnované českým horám. Jak se žije v horských regionech během pandemie covidu? Na to se zaměří krajští reportéři v živých vstupech, reportážích i rozhovorech se známými osobnostmi, jako jsou Martina Sáblíková či Eva Samková. Speciál z hor začíná v tradiční čas 17:00 na CNN Prima NEWS.

Moderátorka Fialová oslavila padesátiny. V přímém přenosu jí popřál i Voříšek

Oblíbená česká moderátorka Markéta Fialová oslavila 5. února v pořadu Nový den své 50. narozeniny. Mezi prvními jí přišel poblahopřát moderátor Libor Bouček. Fialovou označil za jednu z nejvýznamnějších mediálních osobností a popřál jí, aby dnešní den byl pro ni tím nekrásnějším. Dojatá moderátorka se na konci pořadu rozplakala. Jenže ani to nebylo vše, co ji v den narozenin čekalo.

Nerudová: Stát musí snížit nejistotu, nebo bude spontánní lockdown a krize se povleče

Stát musí snížit míru nejistoty, která vede českou ekonomiku k samovolnému lockdownu. Neschopnosti vlády připravit se na druhou vlnu epidemie si už všiml i Mezinárodní měnový fond, který zhoršil výhled pro tuzemské hospodářství. „Investoři nám méně věří, krize bude vleklejší a táhlejší, než jsme mysleli,“ řekla rektorka Mendelovy univerzity Danuše Nerudová v úterním vydání pořadu 360 stupňů na televizní stanici CNN Prima NEWS.

Velký návrat na obrazovkách. Markéta Fialová bude po letech moderovat zprávy s Karlem Voříškem

Markéta Fialová a Karel Voříšek jsou dlouholetí kolegové a přátelé. Od konce minulého roku se potkávají v newsroomu a na chodbách CNN Prima NEWS. Na obrazovce se ale vedle sebe neobjevili v moderátorské dvojici řadu let. Karel Voříšek je v sehraném týmu s Klárou Doležalovou a Markéta zase moderuje Silný hlas. Léto a dovolené ale se vším zamíchají.

Spolupráce je v kosmickém výzkumu klíčová, start Crew Dragon je milníkem, tvrdí Spratek

V jakých ohledech byl přelomový nedávný start soukromé rakety Crew Dragon? Kolik stojí letenka do vesmíru? Jsme na začátku éry vesmírného turismu? A co České republice přinese fakt, že se má stát sídlem Agentury pro kosmický program Evropské unie? Hosté pořadu Silný hlas Jan Spratek z z Evropské vesmírné agentury a zahraniční redaktor CNN Prima NEWS Petr Holman diskutovali na téma lidé ve vesmíru.

reklama