reklama
CNN Prima News Martin Kabrhel

Martin Kabrhel

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Kabrhel“

Ambice Entropiqu prudce rostou. Esport tým angažoval Rusy, chce se rvát o 40 milionů

12. května 2021 10:44

Nedávno oznámil esportový tým Entropiq se zakladatelem Martinem Kabrhelem velkou posilu na mecenášském poli, když se k projektu připojil známý matematik a miliardář Karel Janeček. Cílem už není pouze být součástí domácí špičky, ale také té světové. K tomu má dopomoct i angažování nových ruských hráčů – specialistů na hru Counter-Strike: Global Offensive.

Esportový tým Entropiq pomáhal a má nového zvučného mecenáše. Je jím miliardář Janeček

24. února 2021 11:37

Entropiq je stále silnějším aktérem české esportové scény. Tým, který založil uznávaný pokerový hráč Martina Kabrhel, uspořádal druhý dobročinný turnaj ve fotbalové videohře s názvem FIFA Charity Cup. Při této příležitosti také organizace představila novou posilu, a to investora v podobě osoby matematika a byznysmena Karla Janečka.

Machmud Muradov se stal hráčem esportu. Vybral si stejný tým jako Vladimír Šmicer

15. září 2020 12:47

Hvězdný MMA zápasník vstupuje do esportu. Machmud Muradov tak následuje kroky fotbalové legendy Vladimíra Šmicera a ve světě virtuálních soubojů se přidává jako druhý ambasador do týmu Martina Kabrhela, Entropiq. Kabrhel sází na propagaci esportu pomocí známých jmen, a tak není divu, že organizace pokerového milionáře spojila své síly právě s Muradovem.

reklama