reklama
CNN Prima News Martin Kupka

Martin Kupka

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Kupka“

Maláčová a Stropnický mají nejhrubší socialisticko-komunistický slovník, říká Kupka

Místopředseda ODS Martin Kupka zkritizoval předvolební klip ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) a Matěje Stropnického (za ČSSD). Ti v záznamu tvrdě útočí zejména proti ODS a Pirátům. Představitel koalice Spolu v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS prohlásil, že to, co dvojice kandidátů sociální demokracie předvedla, byl nejhrubší socialisticko-komunistický slovník a jejich výkon označil za absurdní drama.

Musíme to opravit. Pardon, že se beton nedá lít v zimě, hájí Hřib uzavírky v Praze

Každý politik chce hlavně stříhat pásky, hájil velké množství uzavírek v Praze primátor hlavního města Zdeněk Hřib (Piráti) v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Následně se rozčílil a odmítl kritiku, že se dopravní omezení v Praze dělají v nevhodný čas před říjnovými sněmovními volbami. Výrokem „Musíme to opravit.“ připomněl řidiči nenáviděnou značku z dílny Ředitelství silnic a dálnic.

Sledujte ZÁZNAM Partie s Kupkou i Onderkou: Hrozí po volbách vznik menšinové vlády?

Do sněmovních voleb zbývá zhruba měsíc. V první části nedělní Partie Terezie Tománkové se střetnou předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) s prvním místopředsedou STAN Janem Farským. V druhé hodině se uskuteční politická debata dalších čtyř zástupců parlamentních stran. Pořad, který mimo jiné nabídne exkluzivní volební průzkum, můžete sledovat od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Povolební spolupráce ODS s ANO je reálná. Mají i podobné programy, míní politolog

Povolební spolupráci ANO a ODS si dokáže politolog Lukáš Valeš velmi dobře představit. Ve vysílání CNN Prima NEWS tuto možnost podtrhl i podobnými programy obou stran. Obě strany už hlasovaly v celé řadě případů stejně a paradoxně si jsou v mnohém programově blízké, mínil. Reagoval tak na výrok vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD), který v pořadu Partie tuto variantu spolupráce nadnesl.

Tábory v lese, lázně i zahraničí. Kde čeští politici tráví dovolenou před volbami?

Užít si chvíle volna se svými blízkými u moře či na výletech v přírodě vyráží řada politiků, a to i navzdory nabitému programu kvůli blížícím se říjnovým volbám. O svou fotku z dovolené se podělil například ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO), který se svou manželkou vyrazil do Luhačovic. V Česku relaxoval i místopředseda ODS Martin Kupka nebo část Pirátů.

Další kniha pro slaboduché. Babiš je jako notorický alkoholik, kritizuje opozice

Premiér Andrej Babiš (ANO) ve čtvrtek večer představil svou novou knihu s názvem Sdílejte, než to zakážou. Reakce opozice na sebe nenechala dlouho čekat. Politici se do Babiše pustili hned z několika důvodů. Obsah hodnotí jako populistický, lživý a slaboduchý, někteří také považují za nehorázné, že by mohl mít vůbec premiér České republiky na psaní knížky během pandemie čas.

Ostrá kritika vlády kvůli konci testování zdarma. Nesmí lidem vyhrožovat, říká Bartoš

Opoziční politici kritizují rozhodnutí ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) od září již neproplácet lidem testy na koronavirus. Například bývalý předseda KDU-ČSL Marek Výborný to považuje za nešťastný nápad. Konec testů zdarma podle něj povede k tomu, že lidé zahltí své praktické lékaře. Šéf Pirátů Ivan Bartoš říká, že vláda ukončením proplácení lidem v podstatě vyhrožuje.

Politolog: Téma migrace z volebních programů nezmizí. Babiš to moc dobře ví a těží z toho

Téma migrace z volebních programů jednotlivých stran jen tak nezmizí. Myslí si to politolog Lukáš Jelínek. Ten v pořadu 360° na CNN Prima NEWS dále poznamenal, že si to velmi dobře uvědomuje i premiér Andrej Babiš (ANO) a těží z toho. Mezi voliči navíc téma silně rezonuje, a proto sehraje roli i v nadcházejících říjnových volbách do Poslanecké sněmovny.

reklama