CNN Prima News Matěj Rychlý
Matěj Rychlý

Matěj Rychlý

moderátor Krimi zpráv, reportér CNN Prima NEWS

Začal v regionální televizi na pražském Jižním Městě. Už při studiích začal dělat reportéra na konkurenční televizi, odkud po necelých třech letech přestoupil do TV Prima. V září 2023 na Primě oslaví desátý rok. Vždy se specializoval na krimi témata. Natáčel například případ jednoho z doživotně odsouzených vrahů Jiřího Dvořáka, který poleptal ženu kyselinou a nakonec zastřelil úřednici na pracovním úřadu v Praze. Podíval se několikrát i za hranice – jako nejemotivnější bere svou týdenní misi v Prešově, kde vybuchl o adventu panelový dům. Kromě reportéra také moderuje, od roku 2017 Krimi zprávy, mimo to si ale vyzkoušel i pozici zprávaře v Novém dni.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Domácí

Čaputová převzala výroční magazín CNN Prima NEWS. Děkuji, že jste to takhle uchopili, uvedla

Pražský hrad, Národní třída nebo beseda se studenty. Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová měla při návštěvě Prahy nabitý program. A stejně jako v předchozích dvou letech i letos položila květiny a poklonila se u památníku na Národní třídě v předvečer výročí sametové revoluce. Od reportéra CNN Prima NEWS navíc převzala nový magazín, do kterého sama přispěla.

Další příspěvky autora

Falešná videa zaplavují internet. Podvodníci k reklamě zneužili i značku CNN Prima NEWS

Ve světě nejmodernějších technologií je čím dál těžší rozpoznat sofistikovaný podvrh. Řádění podvodníků se nevyhnuli ani zaměstnanci stanice Prima spolu s hosty pozvanými do vysílání. Jejich tváře totiž byly využity k vytvoření takzvaného deep fakeu, tedy videa, které působí velmi autenticky. Podvodníci se tímto způsobem snaží nalákat k nákupu nejrůznějších výrobků nebo k investicím.

Detaily výbuchu ve Slaném: V bytě bylo obrovské množství chemikálií, pyrotechnici se báli

Vyrvalo to dveře a hodilo je to přes půl místnosti. Tak popsal středeční výbuch ve Slaném na Kladensku jeden z obyvatelů domu. V bytě, ve kterém došlo k výbuchu, bylo podle policie velké množství chemických látek, a to i ve vaně. Případem se nyní zabývají kriminalisté. Podle informací CNN Prima NEWS měl muž, v jehož bytě chemikálie našli, tvrdit záchranářům, že chtěl ublížit své partnerce.

Hřensko se z požárů vzpamatovává dodnes. V lecčem připomínalo Řecko, říká velitel hasičů

Přesně před rokem došlo k rozsáhlému požáru v národním parku České Švýcarsko. V novodobé historii Česka se jedná o dosud nejrozsáhlejší případ tohoto druhu. Hasiči tehdy bojovali s plameny dvacet dní. Oheň napáchal škody za stovky milionů korun. Ve vysílání CNN Prima NEWS se k přírodní katastrofě nyní vyjádřil i generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR Vladimír Vlček. Podle něj rozsáhlý požár ukázal jak kladné, tak stinné stránky ve výbavě a možnostech českých hasičů.