CNN Prima News Matthew Perry

Matthew Perry

Výpis příspěvků ke štítku „Matthew Perry“

Hvězda seriálu Přátelé vydala memoáry: Jsem starý narkoman zahnaný do kouta, přiznává Perry

11. listopadu 2022 07:15

Matthew Perry se proslavil rolí v komediálním seriálu Přátelé, ve kterém ztvárnil jednu z hlavních postav – Chandlera Binga. Známý je ale také kvůli své celoživotním boji se závislostí na lécích a alkoholu. A právě nekonečná smyčka opakující se léčby a závislostí je hlavním námětem jeho memoárů, které vyšly začátkem listopadu.

Šokující odhalení Chandlera z Přátel: Kvůli závislosti málem zemřel, 14 dní byl v komatu

21. října 2022 07:28

Oblíbený herec Matthew Perry prozradil, že v 49 letech skoro zemřel. Kvůli dlouhodobému užívání opiátů mu tehdy prasklo tlusté střevo a lékaři mu dávali pouze dvouprocentní šanci na přežití. Třiapadesátiletý Perry, který byl zároveň dlouhodobě závislý také na alkoholu, se ale dokázal uzdravit, přestože dva týdny strávil v kómatu.

Fanoušci Přátel o speciální díl nepřijdou. Perry prozradil, kdy se začne natáčet

15. listopadu 2020 08:03

Herec Matthew Perry oznámil na svém Twitteru věc, na kterou čekali fanoušci amerického seriálu Přátelé několik měsíců. Očekávaný speciální díl oblíbeného sitcomu se začne natáčet v březnu 2021. Po více než 15 letech se tak na placu opět sejdou herečky Jennifer Aniston, Courteney Cox a Lisa Kudrow s kolegy Matthewem Perrym, Mattem LeBlancem a Davidem Schwimmerem.