CNN Prima News medaile

medaile

Výpis příspěvků ke štítku „medaile“

Zagorová, Trumpová i legendární tenista. Státní vyznamenání od Zemana dostane téměř 80 lidí

25. října 2022 05:06

Téměř osm desítek státních vyznamenání. Konec svého prezidentského mandátu završí Miloš Zeman štědrým počtem předaných ocenění – rozdá jich nejvíce za celé své působení na Pražském hradě. Slavnostní ceremoniál se uskuteční v pátek 28. října ve Vladislavském sále. Ačkoliv prezidentská kancelář seznam osobností tají, na povrch již prosáklo několik jmen, která se mohou pomalu těšit na státní pocty.

Hyenismus v Ostravě: Zloděj ukradl čestné medaile policistovi přímo z hrobu

19. října 2022 09:02

Případem nepochopitelného vandalismu se zabývají policisté v Ostravě-Vítkovicích. Neznámý zloděj tam ukradl dvě medaile z hrobu policisty, který zahynul předloni v červenci při tragické nehodě. Policejní vůz tehdy smetla opilá a zdrogovaná řidička. Medaile se nacházely ve skleněné vitríně na náhrobní desce. Kdy přesně zmizely, policisté zatím neví.

Postřehy po USA: Fantastická třetí třetina překryla hloupé chyby a zbrklost českého týmu

29. května 2022 20:58

Těžko si představit odlišnější zápasy než ty, které čeští hokejisté sehráli s Američany ve skupině a v boji o třetí místo. Rozvážný duel plný taktiky vystřídala bláznivá bitva o bronz, která přinesla celkem 12 gólů. Díky neuvěřitelné poslední třetině Češi nakonec přestříleli tým USA poměrem 8:4 a po deseti letech se mohou radovat z medaile. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala klíčové postřehy z utkání.

Česko je stále hokejová velmoc. Klukům přeji medaili, zavřeme lidem pusu, říká Hrachovina

24. května 2022 09:31

České hokejisty čeká v úterý večer v posledním utkání základní skupiny na MS 2022 ve Finsku domácí výběr. Podle brankáře Českých Budějovic Dominika Hrachoviny, který v zemi tisíců jezer strávil devět sezon a dvakrát ovládl tamní nejvyšší soutěž, Finové stále berou Česko s velkým respektem. To, že na české střídačce stojí finský trenér Kari Jalonen, podle něj nehraje roli. Reprezentaci přeje medaili, aby hokejisté „zavřeli některým lidem pusu“.

Českým biatlonistkám patří bronz z olympiády v Soči, rozhodl olympijský výbor

19. května 2022 20:25

Mezinárodní olympijský výbor (MOV) definitivně rozhodl o tom, že české biatlonistky Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková dostanou po diskvalifikaci Ruska za doping dodatečně bronz ze štafety na zimní olympiádě v Soči 2014. Češky skončily v závodě při vítězství Ukrajiny čtvrté, na druhou pozici místo Rusek se posunou původně třetí Norky.