CNN Prima News Městská policie Brno

Městská policie Brno

Výpis příspěvků ke štítku „Městská policie Brno“

U popelnic v Brně se uvelebil hroznýš. Strážníci nyní zveřejnili záběry odchytu

Výjezd s nádechem exotičnosti zažili brněnští strážníci. V Dunajské ulici se totiž v blízkosti popelnic nacházel metr a půl dlouhý plaz. Zatímco převážná většina lidí by vzala nohy na ramena, pro zaměstnance odchytové služby spadající pod městskou policii byl tento případ nejspíše příjemnou změnou a další cennou zkušeností, jak je patrné z videa, které strážníci umístili na svůj Instagram.

Opilý muž ohrožoval rodiče sekáčkem na maso. Strážníkům vyhrožoval, že je vykuchá

Dvě dramatické a mimořádně psychicky náročné akce museli řešit strážníci v Brně. Nejdříve zasahovali v bytě, kam je přivolali vyděšení rodiče, ty měl nožem a sekáčkem na maso ohrožovat jejich vlastní syn, popsal mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem. Další hlídka se pokoušela rozmluvit sebevraždu muži, který stál na mostě a hrozil, že skočí.

Agresivní pes u nádraží v Brně pokousal dva muže. Opilá majitelka mezitím spala na lavičce

Několik hlídek městské policie zasahovalo v noci na středu u hlavního nádraží v Brně proti psovi, který měl napadnout tři cestující, a dva z nich pokousat. Žena, která o sobě tvrdila, že je jeho majitelkou, tou dobou spala nedaleko od něj na lavičce. Když ji strážníci probudili, byla agresivní. Pes nakonec skončil v útulku, žena na záchytce, kde ji teď čeká správní řízení.

Jak se jmenujete? Řidiče z Brna dotaz strážníků zaskočil, musel využít přítele na telefonu

Muž za volantem se zákazem řízení, který si nemohl vzpomenout na své jméno. To je jeden z posledních případů strážníků z Brna, nad kterým zůstává rozum stát. Když se snažili zjistit totožnost hříšníka, který vjel do zákazu, museli prokázat velkou dávku trpělivosti. Řidič totiž uvedl dvě verze křestního jména a na svoje příjmení se pak zeptal samotných mužů zákona.