CNN Prima News Městská policie Brno

Městská policie Brno

Výpis příspěvků ke štítku „Městská policie Brno“

Agresivní pes u nádraží v Brně pokousal dva muže. Opilá majitelka mezitím spala na lavičce

3. března 2023 21:55

Několik hlídek městské policie zasahovalo v noci na středu u hlavního nádraží v Brně proti psovi, který měl napadnout tři cestující, a dva z nich pokousat. Žena, která o sobě tvrdila, že je jeho majitelkou, tou dobou spala nedaleko od něj na lavičce. Když ji strážníci probudili, byla agresivní. Pes nakonec skončil v útulku, žena na záchytce, kde ji teď čeká správní řízení.

Jak se jmenujete? Řidiče z Brna dotaz strážníků zaskočil, musel využít přítele na telefonu

19. ledna 2023 18:42

Muž za volantem se zákazem řízení, který si nemohl vzpomenout na své jméno. To je jeden z posledních případů strážníků z Brna, nad kterým zůstává rozum stát. Když se snažili zjistit totožnost hříšníka, který vjel do zákazu, museli prokázat velkou dávku trpělivosti. Řidič totiž uvedl dvě verze křestního jména a na svoje příjmení se pak zeptal samotných mužů zákona.

Neuvěřitelná krádež v Brně. Dvojice na záběrech chtěla odnést vánoční stromek z náměstí

20. prosince 2022 19:19

Kuriózní krádež řešili strážníci v Brně. Ušetřit za vánoční stromek se tam nejspíš rozhodla dvojice zlodějíčků. Adventní výzdoba na jednom z náměstí jim natolik učarovala, že se rozhodli vzít si jeden ze smrčků domů. Jenže netušili, že jejich počínání pozorně sleduje také obsluha kamerového systému brněnských strážníků.

Bizarní záběry z brněnského parku: Umělec s holou zadnicí visící z plotu i něžný zloděj

8. srpna 2022 06:59

Co všechno se člověku může stát, když usne na lavičce? O tom by mohl vyprávět muž, kterého si v brněnském parku vyhlédla osoba podezřelá z pokusu o krádež. Pravděpodobný zloděj si dal pořádně záležet na tom, aby svoji oběť při „šacování“ neprobudil. Nakonec ale neuspěl. Díky kamerám navíc brzy na místo dorazila městská policie.

Muka seniorky z Brna: Upadla a dva dny ležela v bytě na zemi, strážníci se k ní slanili

23. července 2022 20:07

Policisté radí příbuzným, aby při současných vedrech kontrolovali své blízké, zejména pak ty vyššího věku nebo nemocné. V Brně museli strážníci zachránit seniorku, která zůstala dva dny uvězněná v bytě. Po pádu na zem totiž nebyla schopná postavit se na vlastní nohy a zavolat si pomoc. Strážníky nečekala žádná jednoduchá záchrana. K ženě se totiž museli slanit.

Opilec v Brně se nechal vynést z tramvaje, pak si ustlal na zemi. Nadýchal rekord

6. dubna 2022 15:13

Brněnští strážníci v úterý odpoledne vyjížděli k opilému 46letému muži, který ležel na tramvajové zastávce. Na přivolanou hlídku absolutně nereagoval. Samotní strážníci se podivovali nad tím, že vůbec zvládl dechovou zkoušku. Nadýchal totiž neuvěřitelných 5,83 promile alkoholu. Z tramvaje ho na konečné museli vyvést spolucestující, pak přivolali strážníky.