CNN Prima News Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Výpis příspěvků ke štítku „Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary“

Bagárová je znovu zamilovaná. Představila nového přítele, kdo nahradil hvězdu MMA?

9. prosince 2022 10:01

Před rokem na Vánoce prožívala zpěvačka Monika Bagárová bolestivý rozchod s MMA zápasníkem a otcem dcery Rumie Machmudem Muradovem. Ačkoliv se pár snažil rodinu později znovu spojit, osud jim nepřál. Nyní však umělkyně září štěstím a svátky bude prožívat ve veselejším duchu. Přiznala, že je šťastně zamilovaná. Pár nyní tvoří s podnikatelem Leonardem Lekajem a údajně mělo dojít i na seznámení s rodiči.

Mišík o filmu Banger: Před natáčením jsem měl ochrnutý obličej, na plátno se to ale hodilo

29. září 2022 12:51

Premiéru si film Banger režiséra Adama Sedláka odbyl již v létě na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Do kin ale oficiálně vstoupil až 22. září. Hlavní roli drogového dealera Alexe v něm ztvárnil zpěvák Adam Mišík, který pro CNN Prima NEWS přiznal, že ho před natáčením provázely zdravotní problémy. Podle něj to ale atmosféře snímku pomohlo.

Kordula Stropnická ohromila Vary. Dceru Žilkové ale šoubyznys neláká, co je její láskou?

12. července 2022 15:37

Dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického, která v září oslaví sedmnácté narozeniny, roste do krásy. Když se svou matkou navštívila letošní filmový festival v Karlových Varech strhla na sebe velkou pozornost. Vydá se ve šlépějích svých slavných rodičů a stane se herečkou, nebo půjde po stopách starší sestry Agáty Hanychové a bude modelkou?

Zpověď dcery Kubelkové o začátku vztahu s Mišíkem. Soukromí si ale pevně střežíme, říká

6. července 2022 08:01

Dcery Ivy Kubelkové, moderátorky pořadu Showtime, Natálie a Karolína, to ve Varech rozjely na přehlídkovém mole mladé návrhářky Debbie Brown. Tuto podívanou si samozřejmě Iva nenechala ujít a dorazila ve společnosti nového partnera své dcery Natálie, Adama Mišíka. Mladý pár si bedlivě střeží své soukromí. Kde ho fanoušci uvidí?