reklama

Miami

Výpis příspěvků ke štítku „Miami“

V troskách budovy na Floridě se našla další čtyři těla. Obětí tragédie je už 36

Aktualizováno

Na 36 mrtvých v úterý stoupla bilance částečného kolapsu dvanáctipatrové budovy nedaleko amerického města Miami, když představitel hasičů informoval rodiny obětí o nálezu dalších čtyř těl. Uvádí to agentura AP. Záchranáři tento týden pokračují v prohledávání trosek v městečku Surfside poté, co byl zbytek bytového komplexu z bezpečnostních důvodů zdemolován. Stále se pohřešuje více než stovka lidí.

Zřícenou budovu v Miami kvůli bouři odstřelili. Obětí je 24, pohřešovaných 121

Za pomocí výbušnin demoliční četa v městečku Surfside ve floridském Miami zbourala zbylou část 12patrové budovy. Ta se v noci z 23. na 24. června částečně zřítila. Úřady k tomuto postupu přistoupily kvůli obavám o stabilitu poničené části komplexu, a to i v souvislosti s blížící se bouří Elsa. Po odklizení části nových trosek chtěli záchranáři okamžitě obnovit pátrání po pohřešovaných, kterých je stále 121.

Záchranáři v troskách domu na Floridě našli jedenácté tělo, 150 lidí se stále pohřešuje

Počet obětí po zřícení části bytového komplexu na Floridě vzrostl na 11 poté, co záchranáři z trosek vytáhli další tělo. Pohřešováno je nadále 150 lidí. Podle agentury Reuters o tom dnes informovala šéfka okresu Miami-Dade Daniella Levineová Cavaová. Příčina zhroucení několika desítek bytových jednotek v městečku Surfside poblíž Miami zůstává nejasná.

V Miami se zřítila část výškové budovy. Pohřešuje se celkem 51 lidí

Aktualizováno

Nejméně jednoho mrtvého a deset zraněných si dnes vyžádalo zřícení jednoho křídla 12patrové budovy na jihu Floridy. Při následné masivní záchranné operaci se z trosek podařilo vyprostit dva přeživší, celkem bylo z areálu evakuováno více než 30 lidí, informovaly úřady několik hodin po neštěstí. Místní starosta varoval, že obětí bude zřejmě více, okresní činitelka v rozhovoru s televizí CNN hovořila o 51 pohřešovaných obyvatelích.

Nevídané! Rapper Drake přetvořil svůj Rolls-Royce Cullinan na gotickou katedrálu

Kanadský rapper Drake je velkým fanouškem vozů Rolls-Royce. Už v minulosti se zpěvák pochlubil například modelem Phantom v úpravě „Bushukan“ od společnosti Mansory. Nyní automobilový svět šokoval dalším zcela jedinečným exemplářem. Své SUV Cullinan nechal módní firmou Chrome Hearts přetvořit na jakousi gotickou katedrálu se stovkami křížů, ale i nápisem „F**k You“.

Prohrát v prvním kole je lepší. Seberu peníze a vypadnu z bubliny, překvapil tenista

Tenisté často slyší, že mají pohádkový život, během kterého zamíří každý týden do jiného kouta světa a pohledem nadšeného cestovatele jim může leckdo závidět. Realita je ale běžně trochu jiná. Z dané destinace vidí hráči prakticky pouze letiště, kurt a hotel, v době covidové je tento režim umocněný na druhou. Jenže najdou se i výjimky, kterým je v současnosti jedno, jak to při zápase dopadne – hlavně, že si mohou užít automatického výdělku z prvního kola a pořádně zrelaxovat. Třeba Francouz Benoit Paire.

reklama