reklama
CNN Prima News milenec

milenec

Výpis příspěvků ke štítku „milenec“

Za vyrušení při sexu tříletou dceru umlátila. Krátce nato matka vesele tančila ve videích

14. srpna 2021 18:39

Na sociální síť TikTok přidávala 23letá Nicola Priestová videa, na kterých zpívá a tančí. V některých minutových klipech byla i její tříletá dcera Kaylee-Jayde. Právě tu loni v srpnu 23letá žena se svým milencem ubila k smrti. Důvodem bylo, že je dcera rušila při sexu. Jen pár týdnů po hrůzném činu Priestová nahrála nové video, na němž zpívá, že se „soustředí jen na sebe“. Nyní ji soud poslal na 15 let do vězení za neúmyslné zabití. O případu informoval web The Sun.

Kurýra si spletl s milencem své ženy. Po zahradě v Praze ho naháněl s mačetou

5. srpna 2021 15:38

Majitel domu na Zbraslavi si pracovníka kurýrní služby, který mu dovezl novou pračku, spletl s milencem své ženy. A aniž by si počkal na jakékoliv vysvětlení, chopil se mačety a vystartoval po něm s křikem, že ho zabije. Kurýrovi se naštěstí podařilo utéct a přivolat policii. Hlídka, která na místo dorazila během několika minut, nepříčetnému muži naměřila více než tři promile alkoholu.

Diana dokázala využívat bulvár, aby naštvala Charlese a Camillu, tvrdí historik

1. července 2021 20:55

Princezna Diana byla častým objektem zájmu pro paparazzi. Bulvární fotografové měli svůj díl viny i na autonehodě v Paříži, při níž Lady Di zemřela. Princezna je ale na druhou stranu také uměla obratně využívat ve svůj prospěch. Například, když chtěla naštvat svého tehdejšího manžela, prince Charlese, a jeho budoucí manželku Camillu. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to uvedl historik a spisovatel Kamil Rodan.

Soud zprostil ženu obžaloby z pokusu o vraždu manžela. Milenci snížil trest

21. dubna 2021 18:03

Nevinná. Takový je verdikt odvolacího soudu v případu pokusu o vraždu, kterou se podle obžaloby chtěl milenecký pár zbavit bohatého manžela obžalované ženy. Podle soudu ale pro toto tvrzení není dostatek důkazů. Třináct let stráví za mřížemi pouze Josef Kopřiva, který se přiznal, že se vlivného brněnského podnikatele pokusil shodit ze srázu do kamenolomu.

Syn vyzradil nevěru, matka mu nalila do hrdla benzin. Schválně, jak budeš hořet, křičela

19. března 2021 03:46

Jednatřicetiletá pokladní Anastasia Baulinová z Ruska se rozzuřila, že ji její osmiletý syn „zradil“. Ten měl říci svému nevlastnímu otci, že matku navštěvuje údajný milenec. Žena tak vytáhla dítě na dvůr v ruském Železnogorsku, kde rodina žila, polila ho benzinem, který mu nalila i do krku, a zapálila ho. Poté, co chlapec utrpěl popáleniny na 45 procentech těla, v nemocnici na následky zranění zemřel. Matka byla zadržena a bylo zahájeno vyšetřování.

reklama