reklama
CNN Prima News Milion chvilek

Milion chvilek

Výpis příspěvků ke štítku „Milion chvilek“

Minářovo hnutí PRO končí. Nesehnali jsme dost podpisů, uvedli členové

24. března 2021 09:40

Hnutí Lidé PRO, jehož vznik v prosinci oznámil bývalý předseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář, končí a podpoří jiné opoziční demokratické strany. Na Twitteru to uvedl bývalý ředitel protikorupční organizace Transparency International David Ondráčka, který s Minářem na projektu spolupracoval. Následně to subjekt potvrdil v tiskové zprávě.

Nestačí jen fňukat, chceme svěží vítr. Mikuláš Minář představil své hnutí Lidé PRO

3. prosince 2020 15:12

Expředseda spolku Milion chvilek ve čtvrtek odpoledne představil své nové hnutí Lidé PRO, se kterým chce uspět ve volbách do Sněmovny v roce 2021. Ačkoliv tvrdí, že hodlá do politiky přivést nové tváře, obklopil se především těmi z hnutí Jana Čižinského Praha sobě. Do spolupráce s ním jde také bývalý šéf Transparency International David Ondráčka.

Havlíček: Blatný není mediálně zdatný, není to rutinér jako Kalousek

2. listopadu 2020 08:31

Ministr dopravy, průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) se v nedělní Partii zastal nového ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO). Ten podle něj není mediálně zdatný, přičemž zmínil dalšího diskutujícího, předsedu poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska, který je podle něj rutinér a v podobné situaci by se zachoval pohotověji. Blatný v prvních dnech v úřadě musel vysvětlovat, zda podepsal petici proti premiéru Andreji Babišovi (ANO) nebo zda rozumí reprodukčnímu číslu R. Blatného se zastal také spolek Milion chvilek.

Podepsal Blatný petici proti Babišovi? Tvrdí, že ne. Usvědčuje jej však e-mail

30. října 2020 10:53
Aktualizováno

Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) zpochybnil, že se před časem připojil k petici spolku Milion chvilek pro demokracii vyzývající premiéra Andreje Babiše (ANO) k odstoupení. Je podle něj možné, že se jeho jménem podepsal někdo jiný. Poukázal v té souvislosti na falešný twitterový účet, který mu někdo vytvořil. Babiš uvedl Blatného do úřadu ve čtvrtek, o den později řekl, že ho vybral kvůli odbornosti a ne politickým názorům.

Minář vytvořil spolek Pro ČR. Má sloužit k přípravě nového politického projektu

26. října 2020 19:01

Bývalý předseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář vytvořil spolek Pro ČR. Spolek si klade za cíl vytvořit svobodnou, spravedlivou a bezpečnou zemi a sílu, která změní Česko k lepšímu, uvádí dokumenty ve veřejném rejstříku. Minář počátkem října sdělil, že půjde příští rok do sněmovních voleb s novým politickým projektem, chce je vyhrát společně se současnou opozicí.

reklama