CNN Prima News Milion chvilek

Milion chvilek

Výpis příspěvků ke štítku „Milion chvilek“

Blažek exkluzivně pro CNN: Žádná schůzka s Nejedlým v květnu nebyla. Další dotaz ho zaskočil

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek ve vysílání CNN Prima NEWS popřel informace Seznam Zpráv, že se s lobbistou Martinem Nejedlým v posledních čtyřech měsících už jednou setkal. Webu to řekl sám Nejedlý, podle Blažka se ale mohl splést. Ministr rovněž vysvětlil, proč se zúčastnil středeční demonstrace proti své osobě, kterou pořádal Milion chvilek pro demokracii.

Nestačí jen fňukat, chceme svěží vítr. Mikuláš Minář představil své hnutí Lidé PRO

Expředseda spolku Milion chvilek ve čtvrtek odpoledne představil své nové hnutí Lidé PRO, se kterým chce uspět ve volbách do Sněmovny v roce 2021. Ačkoliv tvrdí, že hodlá do politiky přivést nové tváře, obklopil se především těmi z hnutí Jana Čižinského Praha sobě. Do spolupráce s ním jde také bývalý šéf Transparency International David Ondráčka.

Havlíček: Blatný není mediálně zdatný, není to rutinér jako Kalousek

Ministr dopravy, průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) se v nedělní Partii zastal nového ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO). Ten podle něj není mediálně zdatný, přičemž zmínil dalšího diskutujícího, předsedu poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska, který je podle něj rutinér a v podobné situaci by se zachoval pohotověji. Blatný v prvních dnech v úřadě musel vysvětlovat, zda podepsal petici proti premiéru Andreji Babišovi (ANO) nebo zda rozumí reprodukčnímu číslu R. Blatného se zastal také spolek Milion chvilek.

Podepsal Blatný petici proti Babišovi? Tvrdí, že ne. Usvědčuje jej však e-mail

Aktualizováno

Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) zpochybnil, že se před časem připojil k petici spolku Milion chvilek pro demokracii vyzývající premiéra Andreje Babiše (ANO) k odstoupení. Je podle něj možné, že se jeho jménem podepsal někdo jiný. Poukázal v té souvislosti na falešný twitterový účet, který mu někdo vytvořil. Babiš uvedl Blatného do úřadu ve čtvrtek, o den později řekl, že ho vybral kvůli odbornosti a ne politickým názorům.

Minář vytvořil spolek Pro ČR. Má sloužit k přípravě nového politického projektu

Bývalý předseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář vytvořil spolek Pro ČR. Spolek si klade za cíl vytvořit svobodnou, spravedlivou a bezpečnou zemi a sílu, která změní Česko k lepšímu, uvádí dokumenty ve veřejném rejstříku. Minář počátkem října sdělil, že půjde příští rok do sněmovních voleb s novým politickým projektem, chce je vyhrát společně se současnou opozicí.