CNN Prima News miminko

miminko

Výpis příspěvků ke štítku „miminko“

Trojité utrpení Laury: Přítel zavraždil dvě jejich malé děti, další miminko matce vzala nemoc

Už trojitou ztrátou si za svůj život musela projít třicetiletá Laura Grayová z Velké Británie. V roce 2013 její tehdejší přítel zavraždil jejich třítýdenní dceru Ruby, aby osm měsíců nato zardousil 21měsíčního syna Logana. Co ve skutečnosti Jordan Monaghan provedl svým dětem, se ale přišlo až o roky později. Grayová se od té doby znovu zamilovala a v srpnu minulého roku porodila s novým partnerem dceru Hallie. Radost se však změnila v utrpení: dívence byla diagnostikována vzácná porucha ledvin. Ve čtyřech měsících svůj boj prohrála.

Neuvěřitelné, jak to dělá? Šlégrová obdivuje Perkausovou po porodu, sama prý vypadala jinak

Vítězka Miss České republiky z roku 2005 Lucie Šlégrová si neodpustila komentář k snímkům moderátorky CNN Prima NEWS Evy Hecko Perkausové, která se nechala nafotit pět dní po porodu. Výsledek všechny ohromil a mnohé maminky zarazil, včetně Šlégrové. Ta nedokáže pochopit, jak je možné, že Perkausová vypadá skvostně, zatímco ona sama byla po porodu oteklá.

Jedno šestinedělí končí, další začíná. Vojtek ukázal syna Vincenta, mluví o „konci kariéry“

Roman a Petra Vojtkovi na svět před Vánoci přivítali druhého syna, dostal jméno Vincent. Chlapeček jim dělá samou radost a nyní ho ukázali i redakci Showtime. Jak herec a zpěvák přiznal, jedno šestinedělí mu skončilo a další brzy začíná. Od poloviny února bude vystupovat v představení Otec v šestinedělí. Stejně tak Vojtek – čtyřnásobný tatínek – prohlásil, že s Vincentem přichází „konec jeho otcovské kariéry“.

Vražda novorozence v Lipně: Dítě leželo v kontejneru déle, nové údaje mění směr vyšetřování

Jihočeští kriminalisté již byli v případu vraždy novorozence v Lipně z loňského léta na žhavé stopě, ta se však nakonec nepotvrdila. Vyšetřování se proto vrátilo o kus zpět. Policisté zároveň na základě nových posudků upřesnili dobu úmrtí miminka. V kontejneru na posyp, kde jej v červenci nalezl svědek, zřejmě tělíčko leželo podstatně déle, než se policie původně domnívala.