reklama
CNN Prima News mistrovství Evropy

mistrovství Evropy

Výpis příspěvků ke štítku „mistrovství Evropy “

Sáblíková si pořezala nohu a přijde o mistrovství Evropy. Stihne olympiádu v Pekingu?

3. ledna 2022 14:01

V klíčové fázi sezony přichází pro českou rychlobruslařskou hvězdu Martinu Sáblíkovou komplikace. Během soustředění v Itálii upadla a bruslí se pořezala na levém stehně, kvůli čemuž přijde o mistrovství Evropy, které se koná o víkendu v nizozemském Heerenveenu. Nejde ale o vážné zranění, proto by trojnásobná olympijská vítězka na hrách v Pekingu neměla chybět.

Úspěch kraulařky Seemanové. Na ME v krátkém bazénu získala stříbro na dvoustovce

7. listopadu 2021 17:16
Aktualizováno

Kraulařka Barbora Seemanová získala na mistrovství Evropy v krátkém bazénu stříbro na dvoustovce. Šampionka z dlouhého bazénu na své hlavní trati v Kazani nestačila na Marrit Steenbergenovou z Nizozemska, za níž skončila čtvrtá na stovce. Druhým místem se Seemanová postarala o první českou medaili na „pětadvacítkovém“ kontinentálním šampionátu od roku 2013, kdy v dánském Herningu ještě pod dívčím jménem Baumrtová zářila Simona Kubová.

Volejbalová fantazie. Češi vyřadili na domácím šampionátu olympijské vítěze z Francie

13. září 2021 20:52

Čeští volejbalisté postoupili do čtvrtfinále mistrovství Evropy, s pomocí publika v Ostravě šokovali Francii a nedávné olympijské vítěze z Tokia porazili 3:0 po setech 25:22, 25:19 a 34:32. Ve středečním boji o semifinále se svěřenci Jiřího Nováka utkají s úřadujícími vicemistry Evropy Slovinci, které porazili 3:1 ve svém zahajovacím utkání turnaje.

reklama