móda

Výpis příspěvků ke štítku „móda“

Bohyně na plný úvazek. Návrhářka Vanda Janda dosáhla na vrchol, inspiraci našla u babičky

Vanda Janda je známá módní návrhářka, které se podařilo zaujmout desetitisíce fanoušků. Miluje růžovou barvu a na jejích kolekcích, které tvoří pod sloganem Full Time Diva – bohyně na plný úvazek, je to znát. K módě měla blízko už od dětství, a to především díky své babičce. Než se dostala k návrhářství, měla úspěšný módní blog a také se věnovala modelingu. Naposledy veřejnost zaujala během Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, který se koná od 1. do 7. září. Na módní přehlídce se totiž vedle Vandy Jandy objevil s obřími pugety květin i jeden z nejbohatších Čechů, vlastník EPH Daniel Křetínský, píše o tom deník Blesk.

Soutěžte o 3 dárkové poukazy od LELOSI v hodnotě 2000 Kč

Stylové oblečení do práce či pohodlné kousky pro volný čas. Oděvy, které se vyznačují měkkostí materiálu, pohodlím a výjimečnou odolností, zároveň jsou ale vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Široká nabídka kolekcí pánského i dámského oblečení, ve kterém se budete cítit sebevědomě a atraktivně. Říkáte si, že jsme se vám trefili do noty? Zúčastněte se soutěže, kterou si pro vás Showtime připravil společně s LELOSI a vyhrajte 3 dárkové poukazy v hodnotě 2 000 Kč.

Pudřenka Husákové či perly Svobodové. Národní muzeum láká na výstavu šatníku prvních dam

Večerní róby, elegantní kostýmky, ale také různé módní doplňky. Národní muzeum v Praze přichystalo novou výstavu s názvem První dámy – móda a styl, která reflektuje vkus manželek českých a československých prezidentů. Pro návštěvníky je přichystáno až 130 předmětů. Nechybí inaugurační kostýmek Evy Pavlové či ojedinělé kousky jako třeba rozbitá pudřenka Viery Husákové, kterou měla u sebe při havárii vrtulníku, v němž zahynula.

Nádherná barevnost Pavlových i přeslazená rebelie Katy Perry. Návrhářka zhodnotila korunovaci

Rozvolnění tradičních požadavků na dress code pro korunovaci Karla III. byl krok správným směrem, který dokázal lidem velkolepou událost přiblížit, zhodnotila módní návrhářka Tereza Sabáčková ve Zprávách na CNN Prima NEWS. Zároveň ocenila barvu, střih a originalitu modelu první dámy Evy Pavlové, prvky cizokrajnosti, jež přineslo zahrnutí tradičních krojů některých státníků i „přeslazený a rebelský“ outfit zpěvačky Katy Perry.

Pavlová učarovala svými šaty. Návrhářka odhalila, jak vznikaly a proč zrovna šeřík

Česká první dáma Eva Pavlová leckoho během korunovace britského krále Karla III. oslnila svými bledě fialovými šaty s kloboukem. Róba s názvem Šeřík byla dílem Lenky Bernardes da Silva, módní návrhářky Beaty Rajské a stylistky Štěpánky Pivcové. Ta v rozhovoru s reportérkou CNN Prima NEWS prozradila, za jakých okolností tento outfit vznikal. Módní návrhářka rovněž pochválila první dámu za ukázkové vystupování.

Korunovace řečí módy: Kate zářila se šperky po Alžbětě a Dianě, nechyběla podpora Ukrajině

Westminsterské opatství zaplnili hosté z řad světových politiků, monarchů, církevních hodnostářů i celebrit, kteří se do Londýna sjeli na korunovaci krále Karla III. Tento ceremoniál lze také vnímat jako velkolepou módní přehlídku, jež bude ještě řadu dní zaměstnávat komentátory tradičních i internetových médií. Hosté při příchodu do opatství předváděli šaty a klobouky od slovutných módních návrhářů i vojenské uniformy – a vyjadřovali i podporu Ukrajině, napsal zpravodajský server The Telegraph. Pozornost na sebe strhla i princezna Kate, která zářila s náhrdelníkem po královně Alžbětě II. a v náušnicích po princezně Dianě.