CNN Prima News modeling

modeling

Výpis příspěvků ke štítku „modeling“

Exkluzivní rozhovor s přítelkyní Jaromíra Jágra: Plánují s hokejistou děti?

10. dubna 2021 20:16

Dominika Branišová – žena, která stojí po boku Jaromíra Jágra. V šestnácti letech začala s modelingem a procestovala kus světa. Před dvěma lety s modelingem téměř skončila, nyní se k němu ve svých šestadvaceti znovu vrací. Důvodem je i to, že díky slavnému příteli se jí nabídky jenom hrnou. Jak se s hokejistou žije a co pár společně rád dělá?

Muž roku 2020: Sledujte klání, kde se utká dvanáct svalovců od policisty po inženýra

17. prosince 2020 18:00

Mužem roku chtějí být jak fitness trenéři nebo herec, tak i inženýr nebo policista. Finále tohoto mužského klání se ale tradičně koná v létě a letošní ročník se tak posouval, až se málem v roce 2020 ani nestihl uskutečnit. Nejkrásnější muž Česka se zvolí pár dní před Vánocemi. Sledujte přenos finále Může roku 2020 a níže si finalisty podrobně prohlédněte. Komu byste dali svůj hlas?

Přehlídková mola za sexuální služby. Magnát Peter Nygård čelí obvinění ze zneužívání

16. prosince 2020 17:08

Módní magnát Peter Nygård čelí obvinění z vydírání a obchodování s lidmi. Mladým dívkám nabízel modelingovou kariéru nebo finanční kompenzaci za sexuální služby, které měly poskytnout jemu nebo jeho obchodním partnerům. Příští červen osmdesátiletý návrhář obvinění popírá, informuje zpravodajský web BBC.