reklama

Modelka Kurková je trojnásobnou maminkou. Prozradila, proč rodila doma do vody

Modelka Karolína Kurková se po dvou letech vrátila do rodných Čech. Mezitím se událo spoustu věcí. Stala se trojnásobnou maminkou a doma do vody porodila dceru Lunu Grace. Redakci Showtime popsala, jak své třetí dítě přivedla na svět.

reklama

Do Česka se Kurková vrátila po dvou letech. Podle ní šlo o strašně dlouhou dobu. „Důležité ale je, že jsem tady, i když jen nakrátko. Mám tady rodiče, bratra a babičku a jsem strašně ráda, že jsem tu s nimi,“ sdělila.

Sedmatřicetiletá modelka od své poslední návštěvy potřetí otěhotněla a porodila. Její dva synové nyní mohou starostlivě pečovat o sestřičku Lunu. „Třetí mateřství prožívám velmi dobře. Mám holčičku, kterou jsem dosud neměla, je to hodně emocionální. Je nádherné pozorovat kluky, jak se ke své sestře chovají a pečují o ni,“ přiblížila Kurková.

Oba ji prý neustále pusinkují, stejně jako rodiče. „Chudák si musí říkat, ať už s tím přestaneme,“ smála se. Od většiny svých kolegyň se liší. První dítě měla již ve 25 letech a nyní je už trojnásobnou maminkou. Nadále si udržuje štíhlou postavu. „Hodně to záleží na tom, jak se cítíte a chováte. Pomáhá i to, že mám dva syny,“ podotkla. Ti ji prý pěkně prohánějí.

Supermodelka prý nekouří a příliš nepije. „Pomáhají mi i dobré produkty na pleť. Kluky pak učím, aby mi masírovali nohy a záda,“ pokračovala Kurková.

Nic krásnějšího jsem nezažila

Mnohé může překvapit, jakým způsobem světově úspěšná modelka přivedla na svět všechny své potomky – porodem do vody u sebe doma. „Už to pro mě bylo normální. Je to opravdu krásné. Poprvé jsme s manželem hodně studovali, jak to celé funguje. V té době jsem žila v New Yorku, kde je běžné, že do sebe ženy nechávají řezat. To jsem nechtěla,“ vzpomínala. Byla toho názoru, že pokud je zdravá, nechce, aby do ní někdo řezal, když může na svět přivést dítě přirozenou cestou.

„Miluji vodu a dávalo mi to tak smysl. Taky jsem se bála, a kdybych musela, do nemocnice bych samozřejmě šla. Měla jsem svoji porodní asistentku, se kterou jsem pracovala a podstoupila všechna vyšetření,“ pokračovala.

Vyzdvihla i to, že díky domácímu porodu mohl u příchodu dětí být i její manžel. „Vše proběhlo v pořádku. Bylo to hodně emocionální. Je to nejkrásnější zážitek, který dosud mám,“ uzavřela Kurková. Dodala, že nic krásnějšího už nezažije.

Tagy:

Hlavní zprávy

Sledujte ŽIVĚ velkou politickou debatu s Hamáčkem, Vondráčkem, Ondráčkem i Okamurou
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ velkou politickou debatu s Hamáčkem, Vondráčkem, Ondráčkem i Okamurou

CNN Prima NEWS ve středu od 20:15 odvysílá další ze série předvolebních debat Speciál 360°: Hlas lidu. Před publikem se v sále střetne čtveřice zástupců politických subjektů kandidujících ve sněmovních volbách. Ve dvouhodinové debatě budou tentokrát diskutovány zejména otázky bezpečnosti a migrace. Do předvolebního pořadu byli pozváni politici z řad ANO, SPD, KSČM a ČSSD.

Maminka mohla žít, kdyby nás neřídil chaotik. Spolek připomíná Babišovi oběti pandemie
Koronavirus

Maminka mohla žít, kdyby nás neřídil chaotik. Spolek připomíná Babišovi oběti pandemie

Krátce před říjnovými volbami se vzedmula další vlna odporu vůči premiéru Andreji Babišovi a jeho hnutí ANO. Nyní s kampaní proti současnému předsedovi vlády přišel spolek Neschopnost zabíjí, který připomíná kroky vlády v době pandemie koronaviru. Kritizuje Babišovo chaotické chování, zhroucení Chytré karantény, špatnou komunikaci či nesmyslná opatření. K tomu spolek přichází s příběhy lidí, kteří kvůli koronaviru přišli o své blízké. Redakce CNN Prima NEWS požádala o vyjádření i premiéra, na nějž kampaň míří. Ten však na žádost nereagoval.

Drsná rvačka v nechvalně známém Molenbeeku: Muž zmlátil pět policistů, vzdal se zásahovce
Zahraničí

Drsná rvačka v nechvalně známém Molenbeeku: Muž zmlátil pět policistů, vzdal se zásahovce

Incident, který se jen tak nevidí, se odehrál v nechvalně proslulé bruselské čtvrti Molenbeek. Během kontroly špatně parkujícího vozidla se policisté dostali do konfliktu s agresivním řidičem. Muž pět strážců zákona zranil, z toho tři vážně. Fyzicky dobře vybaveného násilníka musela zpacifikovat až zásahová jednotka. A důvod jeho řádění? Prý neštěstí v lásce.

Porušuje Babiš zákon? Černošický úřad má o ovládání médií jasno, rozhodnutí ale tají

Černošický městský úřad rozhodl v řízení o přestupku proti zákonu o střetu zájmů, které vede s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Obsah rozhodnutí nezveřejní, informoval ve středu na svém webu. Podnět podala organizace Transparency International (TI), podle níž Babiš porušuje zákon tím, že ovládá média. Premiér střet zájmů dlouhodobě odmítá.

Jak na Divokém západě. Migranty zahánějí američtí pohraničníci na koních s bičem v ruce

Na hranicích mezi USA a Mexikem jsou stále tisíce migrantů převážně z Haiti, velký rozruch ale vyvolali pohraniční strážníci. V kloboucích, na koních a s bičem v ruce zahánějí zpátky všechny, kteří se přes řeku Rio Grande snaží dostat do Spojených států. Záběry pobouřily téměř celou Ameriku a vláda prezidenta Joea Bidena se dostává pod stále větší tlak. Důvodem je rozrůstající se tábor pod mostem, který spojuje texaské město Del Rio s mexickým Ciudad Acuña.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Co předcházelo sebevraždě hokejisty Prokopa? Partnerka udělala rázný krok a odjela

Co přesně stálo za odchodem mladého hokejisty Tomáše Prokopa? Nad tím si láme hlavu řada jeho známých, kolegů. Jak potvrdil mluvčí klubu Motor České Budějovice, šlo o nešťastnou lásku. Že spolu už netvoří pár dokazují i sociální sítě jeho přítelkyně Adély, která smrt bývalého partnera těžce nese. Mohl být motivem jeho sebevraždy opravdu rozchod?

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Zeman opustil nemocnici. Odpoledne měl v Lánech nabitý program

Prezident Miloš Zeman opustil ve středu dopoledne Ústřední vojenskou nemocnici (ÚVN), ve které byl kvůli dehydrataci a vyčerpání hospitalizován od minulého úterý. Hlavu státu čekal odpoledne poměrně nabitý program. Měl totiž domluvené rovnou tři schůzky, a to s ministryní financí Alenou Schillerovou (za ANO) kvůli rozpočtu, se šéfem ODS Petrem Fialou a také s předsedou hnutí SPD Tomiem Okamurou.

reklama