reklama
CNN Prima News dítě

dítě

Výpis příspěvků ke štítku „dítě“

Proč rodič při sebevraždě zabije i dítě? Myslí si, že je nejhorší na světě, říká psycholog

3. prosince 2021 18:38

Sebevražda je mezní reakce na to, kdy člověk absolutně ztratí smysl života a perspektivu do budoucnosti. Uvedl to psycholog Karel Humhal ve vysílání CNN Prima NEWS. Předejít takovému činu se podle něj dá jen stěží. „Motivy těchto lidí nejsou normální, pocházejí z depresivního, nemocného mozku,“ dodal psychiatr Karel Moravec.

Proč matky páchají sebevraždu i s dítětem? Může za to těžká deprese, vysvětluje psychiatr

3. prosince 2021 07:08

Případ matky, kterou policisté vytáhli s malým chlapcem ve středu večer z řeky Blanice u jihočeských Vodňan, otřásl celým Českem. Žena chtěla zřejmě spáchat sebevraždu. Bohužel se nejedná o výjimku. Případů, kdy se rodič rozhodne své problémy řešit sebevraždou a chce přitom zabít i své dítě, je více. Často se jedná o ženy v tíživé situaci, které se cítí být bezmocné.

Vrhla se matka na jihu Čech s dítětem do řeky úmyslně? Dramatu předcházely zoufalé zprávy

2. prosince 2021 20:14

O pořádné drama se ve středu v jihočeských Vodňanech postarala žena se svým dítětem. Ve večerních hodinách se tam oba topili pod mostem v řece Blanici. Podle informací Krimi zpráv žena zřejmě chtěla spáchat sebevraždu. Krátce před incidentem zveřejnila na sociálních sítích podezřelé příspěvky, ve kterých se se všemi loučila.

Vémolova Lela porodila zápasníkovi syna. Rodiče mu dali jméno filmového boxera

1. prosince 2021 15:57

Známý český bojovník MMA Karlos Vémola prožívá nejšťastnější chvíle svého života. Ve středu se totiž stal počtvrté otcem. Jeho partnerka Lela Ceterová mu porodila syna. Radostnou novinu oznámil zápasník na sociálních sítích. Přiznal také, že porod doprovázely komplikace. Ceterová totiž měla před porodem pozitivní test na covid.

Záhadná smrt šestileté dívky, rodiče viní lékaře. Tvrdili, že léčba je kvůli autismu těžká

1. prosince 2021 09:49

Nejasnosti kolem smrti své dcery chtějí vyjasnit Rachel a Luke Bradfordovi z Velké Británie. Lékaři totiž v létě 2017 poslali šestiletou Coco z pohotovosti domů, přestože v sobě nedokázala udržet žádné tekutiny. Šlo podle nich jen o zánět trávicí soustavy. Dívka později v nemocnici zemřela na vícečetné selhání orgánů. Rodiče obviňují nedůsledné lékaře ze zanedbání péče. Ti údajně tvrdili, že je Coco těžké léčit, protože trpí autismem. Nyní probíhá oficiální prošetření příčin smrti u soudu.

reklama