CNN Prima News dítě

dítě

Výpis příspěvků ke štítku „dítě“

Boj o život na Rozvadovské spojce. Chodec vběhl pod sanitku převážející miminko v inkubátoru

17. srpna 2022 18:28

K hrozivé nehodě došlo ve středu odpoledne na Rozvadovské spojce u nájezdu do ulice Bucharova. Sanitce soukromého dopravce vběhl pod kola chodec. Ve voze záchranáři převáželi měsíc staré miminko v inkubátoru. Muž utrpěl těžká poranění nohou a hlavy. Dítěti a záchranářům se jako zázrakem nic nestalo. Všichni byli následně převezeni na vyšetření do nemocnice.

Policie našla tříletého chlapce, jehož z Jihlavy odvezla matka, ačkoliv ho nemá v péči

17. srpna 2022 00:12

Policie našla tříletého chlapce, kterého odvezla v pondělí z Jihlavy jeho matka, ačkoliv ho nemá ve své péči. Ženu s dítětem policisté vypátrali na Jihlavsku. Hoch je v pořádku, sdělila ve středu policejní mluvčí Jana Kroutilová. V souvislosti s pohřešováním dítěte provádí policie další šetření, uvedla mluvčí bez dalších podrobností.

Bez sportu ani ránu. Pohrávám si s myšlenkou, že se na pár turnajů vrátím, přiznává Strýcová

15. srpna 2022 22:50

Bára Strýcová se už třetím rokem snaží předávat své tenisové zkušenosti dál. Od loňského kempu se jí ale díky desetiměsíčnímu synovi Vincentovi život obrátil vzhůru nohama. I když v prvopočátku přemýšlela, že v mateřském zápřahu nebude na intenzivní pohyb prostor, povedlo se. Sport pro ni totiž zůstává jakousi drogou.

Lidé zahltili aplikaci na pětitisícový příspěvek. Výpadky nejsou naše chyba, hájí se resort

15. srpna 2022 10:22

Podávání žádostí o příspěvek 5000 korun na dítě provázejí potíže. Aplikace má výpadky, přihlášení přes elektronickou identitu může trvat déle. Na svém Twitteru to oznámilo ministerstvo práce. Podle něj úřady práce přijaly k dnešnímu dopoledni desítky tisíc žádostí. Příspěvek 5000 korun je na děti, kterým nebylo k 1. srpnu ještě 18 let, nebo které se do konce roku teprve narodí. Získat ho mohou rodiny s loňským hrubým příjmem do milionu korun. Domácnosti s přídavky na děti ho dostávají automaticky, ostatní musí požádat.

Marcel vzal partnerčinu dceru na oběd, na motorce havaroval a zemřel. Přátelé tomu nevěří

14. srpna 2022 06:19

Rodinný výlet se změnil v tragédii. Šestačtyřicetiletý Marcel ze slovenské Senice vzal dceru své přítelkyně na motorce na oběd do třicet kilometrů vzdálené Myjavy. Na zpáteční cestě však vyjeli ze silnice a havarovali. Zatímco dívka vyvázla bez zranění, Marcel už takové štěstí neměl. Svým zraněním nakonec podlehl.