CNN Prima News dítě

dítě

Výpis příspěvků ke štítku „dítě“

Záhadný vir, který řádí mezi školáky? Nic nového, má to logické vysvětlení, tvrdí Čína

Žádné neobvyklé ani nové patogeny neregistrujeme, oznámili čínští představitelé prostřednictvím Světové zdravotnické organizace (WHO). Zdravotníci po celém světě totiž s obavou sledují nárůst počtu nakažených pacientů záhadným virem, který způsobuje zápal plic zvláště mezi školáky. Peking však připisuje tuto neblahou situaci na vrub zrušení proticovidových opatření. Organizace tyto údaje zveřejnila, aby byla transparentnější a zabránila spekulacím. Čínská média již dříve informovala o přetížení nemocnic, k němuž dochází v posledních dnech, píše web BBC.

Riziku rakoviny šlo předejít očkováním, Tereza ho nevyužila. Po porodu ji zřejmě čeká operace

Poprvé vyšla 24leté Tereze z Prahy horší cytologie přibližně před pěti lety. Kvůli možnému rozvoji rakoviny děložního hrdla je proto pod pečlivým dohledem lékařů. Mezitím zvládla i přes komplikace v podobě preeklampsie porodit zdravého chlapce a znovu otěhotnět. V současné době čeká druhé dítě – výsledky poslední cytologie však naznačují, že riziko rozvoje rakoviny bohužel stále trvá. Po porodu ji proto velmi pravděpodobně čeká operace. Nádorovému onemocnění, kterému v Česku ročně podlehne zhruba 300 žen, přitom šlo předejít.

Rodiče nevědomky ukazují pedofilům fotky dětí. Sdílejí vše od jejich narození, říká expertka

Moderátorka Terezie Tománková se svými hosty v novém videopodcastu GENERACE DEPRESE pohovořila o nebezpečí internetového prostředí, kde rodiče často sdílejí snímky svých dětí, aniž by tušili, jaké to může mít následky. Pedofilům tak poodhalují naprosto vše od jejich narození až po současnost. Největší problém v Česku představuje portál Rajče.cz.