CNN Prima News modelka

modelka

Výpis příspěvků ke štítku „modelka“

Detaily rozvodu Mašlíkové: Popsala, co stojí za rozpadem manželství s Reindersem

Modelka Hana Mašlíková přiznala, že se rozvádí s manželem a MMA trenérem Andrém Reindersem. Informaci jako první přinesl deník Blesk. Nedlouho poté kráska na sociální síti sdílela prohlášení, v němž vysvětlila, proč se rozhodli vydat každý vlastní cestou. S Reindersem se snaží rozvod řešit v klidu a na všem se chtějí společně dohodnout. K závěru, že definitivně ukončí manželství, dospěli už v létě. Stále spolu ale žijí pod jednou střechou.

Vatu nejíme a drogy nebereme. Prostředí podle české modelky prošlo brutální proměnou

Drastické diety, pojídání vaty nebo užívání kokainu jsou mezi modelkami na módních akcích už minulostí. O poměrech v atraktivním prostředí se pro CNN Prima NEWS rozpovídala devatenáctiletá Češka Rézi Šimonová. Ta se v Paříži představila v posledních dnech na přehlídce značky Maison Margiela, na kterou mimo jiných přišla Kim Kardashianová. Co všechno se změnilo a jak to mají modelky s jídlem v této době?

Poznali byste ji od skutečné modelky? Aitanu stvořila umělá inteligence a vydělává víc než vy

Má růžové vlasy, ráda chodí do fitka, sleduje ji přes 200 tisíc lidí na Instagramu, vydělává měsíčně statisíce korun a… Není skutečná. Modelce Aitaně Lópezové totiž vdechla život umělá inteligence. S nápadem na AI influencerku přišla španělská agentura The Clueless, která podle svých slov už „měla dost lidí s velkým egem“. Rozhodla se místo toho pracovat s modelkou, jež si vytvořila k obrazu svému. Z Aitany se stal tak velký fenomén, že se autoři rozhodli za pomoci umělé inteligence vytvořit novou „kolegyni“.

Supermodelka si v 62 letech založila OnlyFans. S Krainovou dokazují, že věk je jen číslo

K české modelce Simoně Krainové se přidává další z řad slavných krásek. Profil na placené a necenzurované platformě OnlyFans se rozhodla založit i supermodelka osmdesátých let Carol Altová. Ve svých dvaašedesáti letech tvrdí, že je to poprvé za celou její kariéru, co má kontrolu nad svou image. Obě modelky razí názor, že žena může být krásná v každém věku.