reklama
CNN Prima News modelka

modelka

Výpis příspěvků ke štítku „modelka“

Vkus jako Kate, jméno Diany. Neteř princezny se provdala za miliardáře o 32 let staršího

Pohádkovou svatbu v sobotu zažila 30letá lady Kitty Spencerová, která řekla své „ano“ 62letému miliardáři Michaelu Lewisovi. Kromě nádherné destinace neteř zesnulé princezny Diany oslnila svými šaty. Jakožto modelka pro značku Dolce & Gabbana oblékla šaty z dílny slavného italského návrháře. A nevyhnula se srovnání s další ženou královské rodiny.

V Brně se loučili s Mužem roku. Beránkova smrt šokovala celý modelingový svět

V brněnském krematoriu se ve čtvrtek sešla rodina, přátelé a kolegové z modelingové branže, aby se rozloučili s Antonínem Beránkem. Muž roku 2013 tragicky zemřel 3. června po nehodě v Šanghaji. Mezi více než stovkou lidí, kteří přišli říci poslední sbohem teprve 30letému muži, byl také pořadatel soutěže Muž roku David Novotný nebo modelka Dominika Mesarošová.

Fotky pro Playboy? Nečekala jsem, že mě někdo osloví na prahu čtyřicítky, říká Elbel

Adéla Elbel je stand-up komička, moderátorka, ale také překladatelka z nizozemštiny. V květnu si navíc do životopisu přidala další roli, když se v magazínu Playboy představila jako modelka. „Nejdříve jsem nabídku odmítla, ale asi za pět minut jsem si říkala, že to není zas tak špatný nápad. Nečekala jsem, že mě někdo osloví na prahu čtyřicítky,“ přiznala v pořadu Interview na CNN Prima NEWS Elbel.

Marilyn Monroe: Vášnivá čtenářka neschopná naučit se text. Režiséři z ní byli zoufalí

Sexbomba závislá na lécích, která měla nespočet milenců. To si zřejmě vybaví každý, když se řekne jméno legendární herečky Marilyn Monroe. Ale věděli jste, že byla vášnivou čtenářkou a vyšetřovali ji kvůli možné podpoře komunismu? A byla skutečně přirozená blondýna? Dozvíte se v článku, který vznikl u příležitosti 95. výročí jejího narození.

Influencerka podvodem získala peníze pro postižené covidem. Pak si platila první třídu

Jednatřicetiletá Danielle Millerová údajně získala za pomoci využití údajů jiných osob tzv. pandemickou půjčku, a získala tak více než 100 tisíc dolarů (necelých 2,1 milionu korun). Influencerka známá tím, že se na sociálních sítích chlubí svým luxusním životním stylem, pak byla obviněna z toho, že peníze použila na financování svých letů první třídou.

reklama