reklama
CNN Prima News modelka

modelka

Výpis příspěvků ke štítku „modelka“

Z našich dětí vyrostou úplní dementi, zlobí se Krainová. Ve školách by zrušila karanténu

30. listopadu 2021 13:46

Modelka Simona Krainová se ostře opřela do aktuální situace ve školách. Vadí jí neustálá on-line výuka dětí a jejich posílání do karantény. I přes nepříznivou pandemickou situaci by žáky ve školách nechala. „Opravdu si myslíte, že je třeba dělat taková opatření, aby z našich dětí vyrostly úplní dementi?“ ptala se v příspěvku na Instagramu.

Maye Musk: Tohle je víc, než o čem jsem kdy snila, říká matka slavných synů

27. listopadu 2021 14:56

Maye Musk je úspěšná podnikatelka, modelka a také máma tří úspěšných dětí včetně byznysmena a zakladatele společnosti SpaceX Elona Muska. Investice do jejich i svého vzdělání považuje za ty nejdůležitější. Velkým tématem je pro ni jako pro dietoložku také zdraví a zdravá strava. Pro Vogue CS se fotila v modelech DressX, značky digitální módy, se kterou spolupracuje – během své dlouhé modelingové kariéry zažila analogové focení, přechod na digitální přístroje a nyní i digitální oděvy. Jak sama říká, vše nové a futuristické ji baví, takže také sama inciovala focení, kdy svůj výsledný vzhled viděla až na samotných fotografiích.

Záhadná smrt modelky. Zdrogovali ji a odhodili u nemocnice, druhá dívka bojuje o život

20. listopadu 2021 14:15

Smrt čtyřiadvacetileté modelky Christy Gilesové otřásla Los Angeles, teď ji vyšetřují místní policisté. Skupina mužů měla ženu zdrogovat heroinem a následně ji vyhodit před jednou z kalifornských nemocnic, kde ji našli mrtvou. Kamarádka Gilesové, která s ní onen osudný večer trávila, bojuje o život. Šanci na zotavení má velmi malou.

reklama