CNN Prima News Monako

Monako

Výpis příspěvků ke štítku „Monako“

Začíná česká kvalifikace ve virtuálních závodech. Tuzemský vítěz se podívá do Monaka

4. července 2022 21:50

Odstartovala národní kvalifikace na mistrovství světa ve virtuálních závodech Sim Racing. Celý šampionát proběhne v populárním závodním simulátoru Assetto Corsa. Soutěžní tratí se stala legendární italská Monza, na které budou závodníci pálit pneumatiky ve voze Porsche 911. Šanci reprezentovat české barvy bude mít každý, přičemž ti nejlepší se zúčastní finále v Monaku.

Mladý Schumacher pod velkým tlakem. Jeho chyby stojí tým miliony, pochybovačů přibývá

5. června 2022 06:24

Loňská sezona pro něj byla prakticky jen aklimatizační. Mick Schumacher – syn legendárního Michaela Schumachera – usedl do kokpitu monopostu týmu Haas a odbyl si premiérový ročník v F1. Nikdo mu nemohl vyčítat výsledky na chvostu pole, protože seděl v konkurenceneschopném voze. To letos neplatí, přesto stále čeká na premiérový bod kariéry. Chyby 23letého závodníka stojí stáj miliony a tlak veřejnosti sílí.

Bývalá hvězda Barcelony zapletena do obchodování s orgány. Jak to bylo s játry Abidala?

17. dubna 2022 17:22

Bratranec, nebo černý trh? Fotbalista Éric Abidal patřil několik let do hvězdami napěchované Barcelony – hrál po boku Xaviho, Puyola, Messiho, Iniesty nebo Ronaldinha. Kariéru francouzského obránce přibrzdil zhoubný nádor na játrech v roce 2011. Transplantace, kterou musel nakonec podstoupit, byla úspěšná. Provázejí ji ale podivné okolnosti a podezření na nelegální obchod s lidskými orgány.

Do Česka bez testu i očkování. Od pátku se ruší koronavirová omezení pro příjezd z EU

17. března 2022 23:33

Česká republika od pátku ruší všechna koronavirová omezení pro příjezd ze zemí Evropské unie (EU) a dalších osmi evropských států. Lidé nebudou muset vyplňovat příjezdový formulář, povinné nebude ani potvrzení o testu, očkování nebo prodělané nemoci. Vyplývá to z aktualizovaného opatření, které ve čtvrtek ministerstvo zdravotnictví zveřejnilo na svém webu. Epidemie koronaviru v Česku i dalších evropských zemích v posledních týdnech výrazně polevila.

Dcera vraha? Putinova Jelizaveta neunesla kritiku, zrušila si účty na sociálních sítích

8. března 2022 14:27

Devatenáctiletá Jelizaveta Krivonogichová, známá také jako Luiza Rozova, zmizela ze sociálních sítí. Ačkoliv od října minulého roku nesdílela žádný vzkaz nebo fotku, její účet na Instagramu byl stále dostupný. To se však v pondělí 7. března změnilo. Údajná Putinova dcera zřejmě nezvládla vzkazy lidí, kteří jí nazývali „dcerou vraha, která nic nedělá a mlčí“.