CNN Prima News Monika Absolonová

Monika Absolonová

Výpis příspěvků ke štítku „Monika Absolonová“

Slavíky ovládla Farna, sošku získal i Ztracený, Kabát a Balonová. Síň slávy přivítala Neckáře

Absolutní vítězkou letošní ankety Český slavík se stala Ewa Farna. V kategorii zpěvaček se za ní umístily Lucie Bílá a Monika Absolonová. V kategoriích skupin i zpěváků se vítězné pořadí oproti loňsku nezměnilo. První místo si odnesla kapela Kabát, za ní skončily skupiny Mirai a Kryštof. Mezi zpěváky zabodoval Marek Ztracený před Vojtěchem Dykem a Richardem Krajčem. Do Síně slávy Českého slavíka vstoupil Václav Neckář. Cenu za objev roku dostala Tereza Balonová. Ocenění v 61. ročníku ankety převzali hudebníci v pátek večer v pražském Foru Karlín.

Hrajte s námi o vstupenky na nezapomenutelný Disney100: Koncert

Máme pro vás tematickou soutěž. Vyhrajte dvě vstupenky na výjimečný večer s koncertem slavné hudby z filmů ze Studia Walta Disneyho a promítáním ikonických scén z filmů na obrovské obrazovce, kterým Vás provede Libor Bouček. Disney100: Koncert už příští pondělí 16. října v pražské O2 areně. Spolu s Hollywood Sound Orchestra, pěveckým sborem a zahraničními solisty vystoupí také Monika Absolonová, Jan Bendig nebo hvězda z našeho seriálu ZOO Míša Tomešová. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku níže. Přejeme vám hodně štěstí!

Ať žije „princezna Pastička“! K narození dcery Pastrňákovi gratulovala Absolonová i Háma

Sociální sítě zaplavily gratulace české hokejové hvězdě Davidu Pastrňákovi a jeho švédské partnerce Rebecce Rohlssonové, kterým se narodila krásná dcerka. S obrázky Freyi Ivy Pastrňákové se hned v pátek pochlubili na internetu a reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Novopečeným rodičům poslali vzkazy nejen fanoušci, ale také známé osobnosti ze světa showbyznysu nebo sportu.