CNN Prima News nadávky

nadávky

Výpis příspěvků ke štítku „nadávky“

Zabijte ho, křičeli lidé na Ficova atentátníka. Komentátoři mluví o emočním „papiňáku“

Lidé shromáždění před kulturním domem v Handlové, kteří se chtěli ve středu setkat se slovenským premiérem Robertem Ficem (Směr-SD), v prvních vteřinách po střelbě křičeli, aby ochranka zadrženého atentátníka zabila. V návalu emocí se ozývaly ostré nadávky a volání po lynči. Podle komentátora Petra Fischera je politické rozdělení společnosti na Slovensku výrazně hlubší než u nás. Komentátor Petr Kolář přirovnal situaci napříč Evropou k „papiňáku“.

Bijec Růžička pobouřil novým videem. Opilý bušil na zavřenou restauraci, obsluze nadával

Zápasník Tadeáš „Mawar“ Růžička, který za výtržnictví dostal od soudu 11 měsíců vězení s podmíněným odkladem na 40 měsíců, na sebe opět upozornil. Na sociální síti sdílel video, ve kterém se nad ránem snaží dostat do restaurace, která právě zavírala. S tím se ovšem bijec nehodlal smířit. V reakci pro web Sport.cz uvedl, že byl jen opilý a „nic se nestalo“. Soud již na sklonku ledna Růžičku potrestal v souvislosti s napadením muže v bezvědomí.

Babiš je na ženy slušný, hájila ho Jermanová. Mě označil za prodejnou d*vku, řekla Kovářová

Expremiér Andrej Babiš (ANO) je vůči ženám slušný, hájila předsedu opozičního hnutí Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) v nedělní Partii Terezie Tománkové. Odmítla také, že by bývalý předseda vlády dělal složky na své spolupracovníky či politickou konkurenci. Místopředsedkyně Sněmovny Věra Kovářová (STAN) nicméně připomněla Babišovy výroky, kdy ji označil za „bestii a prodejnou d*vku“.

Vaňková: Fiala jako chlupatý yetti? To Havlíček přehnal. Začali jste si, opáčila Balaštíková

Slova Karla Havlíčka (ANO) o premiérovi Petru Fialovi (ODS) byla za hranou a politická kultura by se měla zlepšit, uvedla v pořadu 360° na CNN Prima NEWS Pavla Pivoňka Vaňková (STAN). Opoziční poslanec totiž na tiskové konferenci řekl, že kdyby předsedovi vlády za každou lež narostl chlup, vypadal by jako yetti. Margita Balaštíková (ANO) v reakci na Vaňkovou obvinila zástupce vládních stran, že s nevhodnými útoky na své politické oponenty začali právě oni.

Po hokejových sudích ve Znojmě letěly slepecké hole. To máte na památku, řval majitel klubu

Na prvoligovém hokeji ve Znojmě bylo v pondělí veselo. Během derby s Třebíčí došlo podle oficiálního zápisu k několika incidentům, z nichž nejvýraznějším bylo vystoupení muže, který se rozhodčím podle zápisu o utkání představil jako majitel domácích Orlů Pavel Ohera. Slovní konflikt mezi ním a sudími vyvrcholil dokonce vhozením slepeckých holí do jejich kabiny. Domácí po této vložce v přestávce zabrali a v posledním dějství zápas otočili a radovali se z výhry 4:2.

Nadávky, kopání a drastické zacházení. Záběry z jatek na Vysočině už řeší veterinární správa

Skrytě pořízené záběry z jatek Český Dvůr na Vysočině poukazují na naprosto alarmující chování zaměstnanců vůči zvířatům. Schytávají od nich nadávky i kopance, následně jsou drasticky odvlečena. Jednatele společnosti Miroslava Kyncla záznam překvapil a podle něj firma situaci řeší. Na nevhodné zacházení upozornila organizace Zvířata nejíme. Ta případ v pondělí ohlásila Krajské veterinární správě (KVS). Redakci CNN Prima NEWS to potvrdil její zakladatel Lukáš Vincour.