CNN Prima News nadávky

nadávky

Výpis příspěvků ke štítku „nadávky“

Zabal to, komunisto. Na mýdlo do basy. Lidé zasypali konta uchazečů o Hrad drsnými vzkazy

15. listopadu 2022 07:23

Finanční příspěvek prezidentským kandidátům neznačí vždy upřímnou pomoc s náklady na volební kampaň. Jak ukázaly transparentní účty letošních uchazečů o post hlavy státu, mnozí lidé je používají jako „nástěnku“ nebo „poštu“ pro své vzkazy a názory. Někteří přejí kandidátům vítězství a posílají jim nemalé částky, jiní naopak dávají přednost haléřovým darům a nadávkám. Výjimkou nejsou ani expremiér Andrej Babiš (ANO), generál Petr Pavel či novinář Milan Rokytka, který ovšem svou kandidaturu příliš vážně nikdy nemyslel.

Blikanec i v okresním přeboru. Řepka zaplavil sudího salvou vulgarismů, dostal flastr

26. srpna 2022 14:41

Sice už nějaký pátek nefiguruje na prvoligových fotbalových trávnících, ovšem bývalý reprezentant Tomáš Řepka nadále zůstává bouřlivákem. Jeho divokou povahu nyní poznal na vlastní kůži i rozhodčí v okresním přeboru Jiří Uher. Na Kutnohorsku hraje ikona Sparty Praha za Červené Janovice a v posledním zápase se pořádně rozvášnila. Až tak, že disciplinární komise udělovala dodatečný trest.

Ostrá přestřelka poslanců kvůli Babišovi. Padla slova o denacifikaci i agresi vůči ANO

6. srpna 2022 05:11

Andrej Babiš (ANO) svými slovy rozděluje společnost. V pořadu 360° to řekl předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Marek Výborný. Narážel na výroky bývalého předsedy vlády, který na jedné ze svých cest po obcích v Česku označil své odpůrce za „fašisty a nacisty“. Poslanec Patrik Nacher (za ANO) se šéfa opozičního hnutí na CNN Prima NEWS zastal.

Vulgární výlev slovenského komentátora má dohru. V televizi začaly padat hlavy

11. února 2022 09:39

Nahrávka, ve které se během olympijských her v Pekingu populární slovenský komentátor Marcel Merčiak hádá se svými kolegy a nešetří přitom peprnými výrazy, obletěla český i slovenský internet. Incident má dohru. Televize propustila člověka, který měl soukromou komunikaci zaměstnanců vypustit do éteru. Trestu ale pravděpodobně neunikne ani samotný Merčiak.