reklama
CNN Prima News nahota

nahota

Výpis příspěvků ke štítku „nahota“

Polonahá aktivistka narušila loučení s princem Philipem. Ženě teď hrozí vězení

Velký poprask vzbudila v sobotu nedaleko hradu Windsor žena, která si svlékla tričko a polonahá běžela ulicí před zraky Britů truchlících za prince Philipa. Policie později narušitelku identifikovala jako ekologickou aktivistku Marissu Scottovou a obvinila ji z trestného činu obtěžování. Ženu čeká soud, v případě prokázání viny může skončit i ve vězení.

Koukalová se odhalila pro obálku časopisu Playboy a vybrala téměř půl milionu

Bývalá biatlonová hvězda a moderátorka pořadu Showtime na CNN Prima NEWS odhalila své křivky pro obálku nového vydání prestižního lifestylového časopisu pro muže Playboy. Ve své nejodvážnější fotce pózuje pouze ve vysokých podpatcích. Zařadila se tak mezi slavné ženy, které fotografové věhlasného magazínu zvěčnili pro titulní stranu. Z fotografií rovněž vznikl charitativní kalendář, který u fanoušků sklidil ohromný úspěch.

V Brně muž v tramvaji odmítal roušku a prskal po cestujících. Pak si stáhl kalhoty

Lidí, kteří nerespektují vládní nařízení ohledně nošení roušek, je podle strážníků více než na jaře. Po upozornění si ale většinou nos a ústa zakryjí. Jinak tomu ovšem bylo v noci v Brně, kde policisté museli řešit poměrně extrémní případ. Muž si nejen odmítal v tramvaji nasadit roušku, ale navíc ostatním cestujícím nadával, prskal na ně, a dokonce se před nimi svlékl.

reklama