CNN Prima News nahota

nahota

Výpis příspěvků ke štítku „nahota“

Festival naháčů čeká revoluce: Ženy se zúčastní prastaré tradice při zahánění zlých duchů

Ženy v Japonsku budou mít poprvé po 1250 letech příležitost zúčastnit se tradiční slavnosti Hadaka Macuri, které se také přezdívá festival naháčů. Každý rok v únoru se během něj vydávají do ulic města Inazawa tisíce mužů oblečených pouze v bederních rouškách a ponožkách, aby rituálně zahnaly smůlu a zlé duchy. Pořadatelé letos přizvali na část festivalu asi 40 žen, ty ale budou na rozdíl od mužů oblečené, napsal deník The Guardian.

Naháč v nákupním centru. S mužem pohoršujícím veřejnost v Žilině se vypořádali strážníci

O nezvyklý pohled se postaral dospělý muž v Žilině, který se po městě a nákupním centru Mirage procházel tak, jak ho „pán Bůh stvořil“. Svou nahotou přítomné pohoršoval, na místo tak byli přivoláni strážníci. Před nimi se však dal naháč na útěk, začalo tak nahánění, které skončilo tím, že dotyčný skončil zpacifikovaný na zemi. O incidentu informoval web zilinak.sk.

Naprostá neúcta, ať je vyhostí, hřímají Italové. „Nahá“ manželka Kanya Westa je pobuřuje

Od začátku srpna se Italům naskytuje pohled, který by si mnozí rádi odpustili. Řeč je o údajné druhé manželce rappera Kanya Westa – australské architektce Biance Censoriové, která se po silně konzervativní a katolické zemi prochází v outfitech, které nenechávají mnoho prostoru pro představivost. Kvůli průhledným oděvům, které odhalují její bujné poprsí i spodní prádlo, někteří Italové požadují vyhoštění páru či minimálně pokutu za obnažování na veřejnosti.

Krainová vysvětlila, proč chce prodávat své nahé fotky. Smutní moralisté, opřela se do kritiků

Modelka Simona Krainová si založila účet na platformě OnlyFans, kde chce prodávat snímky, které nemůže zveřejňovat na jiných sociálních sítích. Prozradila to na Instagramu, kde svůj krok i obhajovala. Někteří fanoušci jsou nadšení, jiní ji kritizují. Herečka Alice Bendová jí vyjádřila podporu a napsala, že by s radostí učinila totéž.

Sousedská komunita vymáhala nudismus. Odpočinek se stal utrpením, stěžovali si lidé

Plošný nudismus, který se u společných bazénů a zahrad pokusilo zavést blíže neupřesněné sdružení vlastníků ve Španělsku, zakázal soud v andaluském Jaénu. Sousedská komunita se podle listu El País pokoušela nudismus vymáhat s pomocí ochranky. Soud to považuje za porušení práv stěžovatelů, jejichž rekreační ubytování se „z místa odpočinku stalo místem utrpení“. Pro každého ze stěžovatelů soud stanovil odškodné tisíc eur (přes 23 tisíc korun).

Museli jsme být nazí. Hvězdy slavného filmu chtějí miliardové odškodné za scénu starou 55 let

Půl miliardy dolarů požadují dvě hlavní hvězdy oscarového filmu Romeo a Julie z roku 1968. Filmové studio žalují za to, že byli před více než 50 lety během choulostivé scény odehrávající se v ložnici natočeni nazí. Oba tehdy byli nezletilí a kvůli značné popularitě slavného snímku prý utrpěli psychickou újmu. O případu informoval web časopisu Variety.