reklama
CNN Prima News nahota

nahota

Výpis příspěvků ke štítku „nahota“

Slavné soše Davida zakryli na Expu mužství, prý uráží muslimy. Směšné, kritizují umělci

5. října 2021 06:18

Světová výstava Expo v Dubaji sotva začala a už se objevily první kontroverze. Replice slavné sochy Davida od Michelangela, která zdobí italský pavilon, totiž organizátoři zakryli intimní partie. Důvodem má být, aby zobrazení nahoty, které dílo proslavilo po celém světě, neuráželo muslimy. Proti tomu ale ostře vystupují někteří italští umělci a mluví o ponížení.

Instagram smazal režiséru Almodóvarovi plakát k filmu. Byla na něm bradavka

12. srpna 2021 20:37

Sociální síť Instagram se omluvila tvůrcům filmu španělského režiséra Pedra Almodóvara za to, že kvůli pravidlům o zákazu nahoty odstranila jejich příspěvek s plakátem. Drama s názvem Madres Paralelas (Paralelní matky) bude mít v září premiéru na filmovém festivalu v Benátkách. Láká na něj plakát s dílem výtvarného umělce Javiera Jaéna, který zobrazuje detail bradavky kojící matky.

Polonahá aktivistka narušila loučení s princem Philipem. Ženě teď hrozí vězení

20. dubna 2021 09:03

Velký poprask vzbudila v sobotu nedaleko hradu Windsor žena, která si svlékla tričko a polonahá běžela ulicí před zraky Britů truchlících za prince Philipa. Policie později narušitelku identifikovala jako ekologickou aktivistku Marissu Scottovou a obvinila ji z trestného činu obtěžování. Ženu čeká soud, v případě prokázání viny může skončit i ve vězení.

Hanka Kynychová se před fanoušky odhalila. Úžasnou postavu si udržuje i v 52 letech

30. ledna 2021 19:09

Trendu otužování propadla i známá cvičitelka Hanka Kynychová. K tomu se ale ráda oddává i zálibě zcela opačné – saunování a oba koníčky sdílí se svými fanoušky. V posledních dnech se několikrát pochlubila polonahými fotkami, na kterých je vidět její skvělá postava, již si udržuje i v 52 letech. A že je na co koukat, ví i Hančin manžel.

Koukalová: Při focení jsem se nestyděla. Sportovci neberou nahotu tak vážně

17. prosince 2020 10:05

Gabriela Koukalová se neváhala svléknout pro dobrou věc. Někdejší hvězda světového biatlonu a současná moderátorka pořadu Showtime na Primě a CNN Prima NEWS Gabriela Koukalová nafotila charitativní kalendář a objevila se i v novém vydání časopisu Playboy. Nahota jí prý nevadila a při focení se nestyděla, prozradila Koukalová v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Koukalová se odhalila pro obálku časopisu Playboy a vybrala téměř půl milionu

16. prosince 2020 17:54

Bývalá biatlonová hvězda a moderátorka pořadu Showtime na CNN Prima NEWS odhalila své křivky pro obálku nového vydání prestižního lifestylového časopisu pro muže Playboy. Ve své nejodvážnější fotce pózuje pouze ve vysokých podpatcích. Zařadila se tak mezi slavné ženy, které fotografové věhlasného magazínu zvěčnili pro titulní stranu. Z fotografií rovněž vznikl charitativní kalendář, který u fanoušků sklidil ohromný úspěch.

Tajně ji fotil nahou. Šmírák musí sousedce zaplatit závěsy

15. prosince 2020 07:31

Celkem obyčejný případ šmírování vyřešil jeden belgický soudce poměrně osobitě. Muži z Diepenbeeku nařídil, aby sousedce zaplatil záclony a závěsy poté, co ji tajně fotografoval nahou. Dotyčný přitom u soudu tvrdil, že se fotoaparátem pokoušel zachytit krásu planety Mars.

V Brně muž v tramvaji odmítal roušku a prskal po cestujících. Pak si stáhl kalhoty

30. října 2020 20:24

Lidí, kteří nerespektují vládní nařízení ohledně nošení roušek, je podle strážníků více než na jaře. Po upozornění si ale většinou nos a ústa zakryjí. Jinak tomu ovšem bylo v noci v Brně, kde policisté museli řešit poměrně extrémní případ. Muž si nejen odmítal v tramvaji nasadit roušku, ale navíc ostatním cestujícím nadával, prskal na ně, a dokonce se před nimi svlékl.

reklama