CNN Prima News nahota

nahota

Výpis příspěvků ke štítku „nahota“

Museli jsme být nazí. Hvězdy slavného filmu chtějí miliardové odškodné za scénu starou 55 let

4. ledna 2023 11:20

Půl miliardy dolarů požadují dvě hlavní hvězdy oscarového filmu Romeo a Julie z roku 1968. Filmové studio žalují za to, že byli před více než 50 lety během choulostivé scény odehrávající se v ložnici natočeni nazí. Oba tehdy byli nezletilí a kvůli značné popularitě slavného snímku prý utrpěli psychickou újmu. O případu informoval web časopisu Variety.

Bizarní problém atleta. Dobře rozběhnutý start zhatil problém v rozkroku, video je hitem

5. srpna 2022 19:32

Nezaváhat na startu, nevybočit z dráhy, rozvrhnout si správně síly a zaběhnout tak nejlepší možný čas. To by měly být jediné úkoly pro desetibojaře na distanci 400 metrů. Alberto Nonino však na atletickém šampionátu do 20 let v Kolumbii narazil na další starosti. Musel si totiž zakrývat penis, kvůli čemuž ztratil drahocenné desetiny sekundy.

Naháč v Plzni se ukájel na náměstí a snažil se hladit kolemjdoucí. Zadržela ho policie

30. dubna 2022 13:56

Nepříliš pěkné podívané se dočkali obyvatelé Plzně. Na Chodském náměstí se totiž v pátek odpoledne ukájel nahý muž. Posléze se vydal do jedné z přilehlých ulic, kde se s přirozením v ruce snažil pohladit kolemjdoucího. Sexuálního devianta zpacifikoval až naštvaný místní, který muže předal policii, popsala reportérka CNN Prima NEWS, která celé akci přihlížela. Dechová zkouška u muže zahlásila 2,47 promile alkoholu v krvi. V případě prokázání viny hrozí muži až tříletý trest.

Nahý muž kráčel pražským metrem. Pak obviňoval strážníky ze sexuálního obtěžování

15. dubna 2022 16:24

Kuriózní případ museli ve čtvrtek odpoledne řešit pražští strážníci. Ti ve čtvrtek odpoledne uklidňovali muže, který se procházel stanicí metra Můstek. Problémem bylo, že jeho přirození nic nezakrývalo. Argumentoval tím, že nahota je projevem jeho víry, udivené městské policisty navíc konfrontoval s tím, že ho sexuálně obtěžují.

Půjdu i přes mrtvoly, aby byli potrestáni, říká matka dívky, kterou měl mučit gang teenagerů

7. ledna 2022 18:38

Na veřejnost pronikly obrázky, které mají dokázat údajné nedělní řadění sedmi teenagerů v objektu bývalého družstva v Miloslavově na Slovensku. Ti měli opít, svléknout a zbít teprve 11letou dívku. Matka poškozené Andrejky v rozhovoru pro Nový Čas uvedla, že se dosud nikdo z útočníků neomluvil. Případ ji prý šokoval a pro provinilce žádá spravedlivý trest.