reklama
CNN Prima News narozeniny

narozeniny

Výpis příspěvků ke štítku „narozeniny“

Petr Janda: Z dcer si občas dělají spolužáci legraci, že pro ně přišel dědeček

15. ledna 2022 12:39

Hudebník Petr Janda oslaví v květnu osmdesáté narozeniny. Aktuálně dodělal novou sólovou desku a plánuje dovolenou v Krkonoších a na Floridě. Při tom všem se stíhá věnovat i rodině, hlavně svým dcerám. I když to nemá občas úplně jednoduché. Přiznává, že si z jeho dcer spolužáci občas utahují, že je přišel vyzvednout dědeček. Nejmladší Jandovy děti jsou totiž ročníky 2009 a 2012.

Mladý Schumacher popřál otci k narozeninám dojemnou společnou fotkou. Co vzkázal?

5. ledna 2022 11:22

Michaelu Schumacherovi je čerstvě 53 let, ovšem ze známých důvodů už osmý rok po sobě nemohl narozeniny oslavit. Sedminásobného mistra světa formule 1 každopádně zaplavily gratulace z celého světa, které doprovázela slova podpory. Emoční vzkaz prostřednictvím sociálních sítí vyslal i syn Mick Schumacher, který se chystá na svoji druhou sezonu v královně motorsportu.

Vymodlená trojčata. Manželé se dočkali zdárného oplodnění, zaplatili 190 tisíc korun

21. prosince 2021 06:55

Jane a Gary Wailesovi z Austrálie dostali předčasný vánoční dárek. Po několika nezdarech se pár dočkal úspěšného umělého oplodnění a na svět přivedl tři zdravé holčičky. Jelikož se však narodily už ve 31. týdnu, musely více než měsíc strávit v nemocnici. Minulý týden je z nemocnice propustili domů, a svátky tak stráví se zbytkem rodiny.

reklama