reklama
CNN Prima News narozeniny

narozeniny

Výpis příspěvků ke štítku „narozeniny“

Po Obamově party ostrov zamořil koronavirus. Lékaři ho odhalili u desítek lidí

Své šedesátiny oslavil Barack Obama 7. srpna na ostrově Martha's Vineyard, kam pozval stovky hostů. Nyní se letovisko potýká s prudkým nárůstem počtu nakažených koronavirem. Jen za poslední týden tu bylo pozitivně testováno 74 lidí, což je více, než v kterémkoliv jiném týdnu za posledních pět měsíců. Některá média spekulují, že za nárůstem stojí právě exprezidentova narozeninová akce.

Obamovi nechtějí mít s Meghan nic společného, volí Williama. Harryho žena je zoufalá

Proč Barack Obama nepozval prince Harryho a Meghan Markleovou na oslavu svých šedesátých narozenin? Bývalý americký prezident se svou manželkou Michelle se údajně chtějí páru vzdálit, aby vyjádřili respekt ke královně Alžbětě II. Pokud by si měli vybrat mezi bratry Williamem a Harrym, upřednostní Williama. Tvrdí to autorka knih o britské královské rodině.

Proč Meghan nemluví normálně? A Harry už se dočista zbláznil, vysmáli se páru moderátoři

Proč Meghan nemluví normálně? A žonglující Harry se dočista zbláznil? Moderátoři australské ranní show Today Karl Stefanovic a Sophie Walshová ostře zkritizovali video vévodkyně ze Sussexu, které natočila u příležitosti svých 40. narozenin. Meghan jím představila nový projekt, jenž má dostat ženy zpět do pracovního procesu po pandemii koronaviru. Jenže i to se dvojici oblíbených moderátorů nelíbilo.

Meghan žádá po lidech 40 minut času. Narozeninové video jí kazil žonglující Harry

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markleová ve středu oslavila 40. narozeniny. Ve videu, které odpoledne sdílela na internetových stránkách své charitativní organizace Archewell, oznámila novou iniciativu na pomoc ženám při návratu do práce. Kampaně se zúčastní i známé osobnosti. Příspěvek Meghan je plný smíchu a okořeněný vystoupením jejího manžela Harryho. Vévodkyně se veřejně prezentovala poprvé od narození dcery Lilibet.

reklama