CNN Prima News násilí

násilí

Výpis příspěvků ke štítku „násilí“

Írán sliboval hráčům auta, teď hrozí jejich rodinám mučením. Také najímá herce na fandění

29. listopadu 2022 11:42

Rodinám íránských fotbalových reprezentantů bylo před očekávaným zápasem s USA na mistrovství světa pohroženo vězením a mučením. Mohlo by se tak stát v případě, že se hráči nebudou chovat příkladně. Vládnoucím strukturám islámské republiky se mírně řečeno nelíbilo, když v prvním zápase hráči na podporu protivládních protestů při hymně zavřeli ústa.

Indií zmítají protesty. Muslimce vyvraždili rodinu, kruté násilníky pustili z vězení dříve

21. října 2022 19:54

Jedenáct mužů středního věku, kteří stáli v řadě před branami vazební věznice Gudžarát ve stejnojmenném západoindickém svazovém státě, si veřejnost klidně mohla splést se slavnými celebritami. Před branami zařízení na ně totiž čekal dav lidí, novináři a televizní štáby. Ve skutečnosti se však jednalo o pachatele jednoho z nejodpornějších násilných zločinů v moderní historii Indie. Soud vyhověl jejich žádosti o předčasné propuštění na svobodu a muži jsou nyní volní.

Hooligans zaútočili na pochod gayů: Při krvavých střetech zasahovaly tisíce policistů

18. září 2022 09:47

Pořádková policie se v sobotu střetla s fotbalovými chuligány v centru Bělehradu, kde probíhal celoevropský pochod Pride oslavující gay, lesbickou, bisexuální a transgender kulturu. Ten se konal navzdory hrozbám ze strany antihomosexuálních skupin a dřívějšímu oficiálnímu zákazu pochodu v tradičně konzervativním balkánském státě.