CNN Prima News nemocnice

nemocnice

Výpis příspěvků ke štítku „nemocnice“

Děti bojovaly o život v hořícím autě, zatímco jejich matka kradla v obchodě. Žena vinu odmítá

6. června 2023 14:02

Stačila chvíle a neštěstí mohlo skončit katastrofou. Teprve 24letá žena nechala své děti v autě a sama šla krást do obchodu. Zatímco ona měla plné ruce práce, její vůz pohltily plameny. Na pomoc dětem přispěchali kolemjdoucí, kteří je pomohli z hořícího auta vysvobodit. Žena teď čelí obvinění z několika trestných činů. Svou vinu však odmítá.

Devítiletá Vika zemřela před zamčeným krytem. Byla nadějná judistka, fotka dědečka trhá srdce

4. června 2023 22:38

Mezi oběťmi posledních ruských útoků na Ukrajině jsou i děti. Devítiletá judistka zemřela poté, co se s rodinou nedostala do krytu. Veřejnost po celém světě následně zasáhla fotografie zdrceného dědečka, sedícího na ulici vedle těla své vnučky. Tělo teprve dvouleté dívenky pak našli záchranáři v troskách jednoho z domů v Dnipru. Informovaly o tom světové agentury.

Svědek o pádu chlapečka z 4. patra: Celý od krve hrozně plakal. Obrovské štěstí, že přežil

3. června 2023 13:18

Viděl jsem, jak na zem spadla síťka, poté chlapeček. Tak svědek popisuje hrozivý incident, k němuž došlo ve středu v Novém Městě nad Váhom na Slovensku. Teprve tříletý Sveťo vypadl z okna ve 4. patře bytového domu, jeho matka podle slovenských médií ve vedlejší místnosti barvila vlasy kamarádce. Jako zázrakem dítě přežilo. Sousedé se nyní ženy zastávají, o chlapečka se prý vzorně stará.

Děsivá nehoda v USA: Řidička v plné rychlosti vjela na rampu. Vůz na videu letěl desítky metrů

1. června 2023 10:31

Policisté v americké Georgii zveřejnili děsivé záběry z dopravní nehody na tamní dálnici. Zatímco měly policie a záchranná služba plné ruce práce s první nehodou, jedna z řidiček najela plnou rychlostí na rampu odtahového vozu. Osobní auto se proletělo vzduchem, po karambolu z něj příliš nezbylo. Žena ve věku 21 let nehodu přežila, s těžkými zraněními skončila v nemocnici, informovala stanice ABC.