CNN Prima News nemocnice

nemocnice

Výpis příspěvků ke štítku „nemocnice“

Fico si pamatuje vše až do operace, řekl Pellegrini. Apeloval prý na uklidnění společnosti

Postřelený premiér Robert Fico (Směr-SD) si podle budoucího prezidenta Petera Pellegriniho pamatuje vše: od střelby až do začátku operace v nemocnici v Banské Bystrici. Vítěz prezidentských voleb to pronesl v rozhovoru pro web deníku Pravda. Krátká rozmluva s Ficem byla podle jeho slov velmi emotivní. Pellegrini rovněž objasnil, jak tento náhlý útok nejspíše ovlivní jeho červnové uvedení do prezidentského úřadu.

Poslanec dostal v hospodě popelníkem po hlavě. Člena německé AfD převezli do nemocnice

Terčem útoku se během noci na dnešek v hospodě na severu Německa stal politik Alternativy pro Německo (AfD). Agresor udeřil zemského poslance pravicově populistické strany Martina Schmidta popelníkem. Politik utrpěl poranění hlavy a noc strávil v nemocnici. Informuje o tom rozhlasová a televizní stanice NDR, podle níž je to už několikátý politicky motivovaný útok před červnovými volbami do Evropského parlamentu.

Operace, kterou podstoupil Fico, patří mezi nejnáročnější. Experti popsali hlavní rizika

Vážně zraněný slovenský premiér Robert Fico (Směr-SD) se v souvislosti s atentátem podrobil ve středu dlouhé operaci, jež trvala pět hodin. Předseda vlády měl být postřelen do břicha i končetin. Jak náročná je operace tak závažných zranění, co představuje hlavní rizika a jak dlouhá by měla být následná rekonvalescence? S podrobnou analýzou přišel slovenský web SME.

Muž obviněný z atentátu na Fica míří do vazby. Premiér je stále ve vážném stavu

Specializovaný trestní soud na Slovensku poslal v sobotu do vazby muže obviněného ze středečního atentátu na premiéra Roberta Fica. Předseda vlády je ve stabilizovaném, ale stále vážném stavu, uvedla ministryně zdravotnictví Zuzana Dolinková. Páteční operace podle ní přispěla ke zlepšení zdravotního stavu premiéra. Ministr obrany Robert Kaliňák odmítl účast nejsilnější vládní strany Směr-SD na jednání všech parlamentních stran v Prezidentském paláci. Vadí mu prý falešná politická korektnost.

Brazilka po ibuprofenu málem oslepla. Boláky po těle způsobila velmi vzácná reakce

K úlevě od menstruačních bolestí si mladá žena z Brazílie vzala v roce 2011 volně dostupný lék ibuprofen. Její tělo ale reagovalo hrozivým způsobem. Když se probudila s puchýři v puse, odebrala se do nemocnice, kde na 17 dní upadla do kómatu. Když přišla k vědomí, měla zohyzděný obličej a málem přišla o zrak, napsal web The Sun. Látka v ní spustila velmi vzácnou imunologickou reakci, ke které dochází u 1-2 lidí z milionu případů. Za posledních 13 let pak podstoupila více než 24 zákroků, přesto se stále potýká s trvalými následky.

Dívka skončila na pohotovosti s divnými příznaky. Spolužačka mi dala jedovaté bonbóny, řekla

Naprosté zděšení zažila Rachel Hodgesová z Minneapolis poté, co jí zavolali ze školky, že její dcera Da'Kyah není zcela v pořádku. Holčička měla problémy s chůzí a třásla se. Když začala zvracet, Hodgesová ji odvezla do nemocnice. Dítě později v nemocnici uvedlo, že jí spolužačka ze školky dala otrávené sladkosti. Informaci přinesl server CBS News.