CNN Prima News Niagara

Niagara

Výpis příspěvků ke štítku „Niagara“

Originální nápad psího útulku: Zvířata k adopci nabízí na krabicích na pizzu

7. dubna 2022 00:33

Chutné s užitečným spojily dvě dámy v USA. Kimberly LaRussaová z útulku pro zvířata s názvem Niagara SPCA kontaktovala Mary Alloyovou, majitelku restaurace Just Pizza & Wing ve městě Amherst nedaleko světově proslulých Niagarských vodopádů, a zeptala se jí, zda by na každou krabici pizzy mohli dát obrázek psa z útulku s pobídkou: „Prosím, adoptuj mě.“ Nápad se hned ujal a vyvolal nečekaný ohlas.

Psí zápasy se na Slovensku konají roky. Nyní se do nich zapojují i malé děti

19. prosince 2020 14:10

Před několika dny otřáslo Slovenskem video, na kterém mají děti na šňůře přivázanou zhruba desetiletou fenu a hážou ji mezi další psy. Tyto zápasy, které jsou na Slovensku léta nelegálně praktikovány, jsou často považovány za regulérní povolání. Nyní se tak do morbidního podnikání zapojují i malé děti. Fena, která dostala jméno Niagara, zápas přežila a nyní je v péči Československého kastračního programu. Následky si ale ponese do konce života.

Kanada zakázala držet kytovce v zajetí pro zábavu

21. června 2019 00:00

Zábavní průmysl fungující na držení zvířat v zajetí utržil další ránu. Kanadští zákonodárci minulý týden schválili zákaz držení velryb, delfínů a sviňuch v zajetí zábavních parků. Návrh zákona s trefným názvem „Osvoboďte Willyho“ si získal zdrcující podporu parlamentu.