CNN Prima News nosítka

nosítka

Výpis příspěvků ke štítku „nosítka“

Strach o Jakuba Kováře. Brankář dostal v Liberci pukem do krku, led opustil na nosítkách

Aktualizováno

Nepříjemná událost poznamenala 35. kolo hokejové extraligy. V zápase Liberce proti Spartě utrpěl hostující brankář Jakub Kovář tvrdou ránu pukem do oblasti krku. Přímo na ledě ho museli ošetřit lékaři, poté byl převezen do nemocnice. Pětatřicetiletý gólman v sobotu na Instagramu napsal, že už se cítí mnohem lépe a věří, že se brzy vrátí na led.

Horor v Premier League: Brankář Wolves utrpěl zranění hlavy, přímo na hřišti dostal kyslík

Nepěkný závěr mělo utkání dohrávky 28. kola Premier League mezi Wolves a Liverpoolem. Po srážce se spoluhráčem zůstal domácí gólman Rui Patricío bezvládně ležet na trávníku. Přímo na hřišti ho pak záchranáři ošetřovali dlouhých 13 minut. Do akce musela i kyslíková maska. Nakonec ho odnesli na nosítkách. Podle posledních zpráv by zranění portugalského brankáře nemělo být vážné. Liverpool i v následném 18minutovém nastavení udržel vedení 1:0 a z Wolverhamptonu si odvezl tři body.