VELKÉ ZPRÁVY televize Prima: Velký návrat, nová moderátorská dvojice! Už v neděli v 18.55 na Primě

Poprvé se divákům nová dvojice představí už v neděli 30. září v 18.55 ve VELKÝCH ZPRÁVÁCH na Primě. Moderátorka Gabriela Lašková a nový moderátor Matěj Misař se na vás těší!

„Gabriela s Matějem jsou zajímaví, atraktivní, oba patří k jedněm z nejzkušenějších televizních profesionálů v zemi. Věříme, že tato nová moderátorská dvojice osloví diváky a získá si je svým přirozeným projevem, temperamentem a mládím. Skvěle doplní stávající tým moderátorů Velkých Zpráv, který se u diváků těší velké oblibě,“ říká Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

Gabriela Lašková bude vysílat opět v krátkém sestřihu. „Už jsem potřebovala změnu, proto jsem se nechala ostříhat. Dobře vím, že krátké vlasy se divákům i mně líbí nejvíce. Velké Zprávy budu vysílat úplně poprvé. Na mateřskou jsem totiž odcházela letos v únoru, kdy ještě nový formát prodloužených Velkých Zpráv nebyl ve vysílání. Mám velkou radost, těším se na diváky a věřím, že se jim v nové dvojici budeme líbit a budou s námi rádi,“ říká Gabriela Lašková.

Podívejte se, jak to Gábině Laškové dnes sluší:

Ta začala moderovat hlavní zpravodajskou relaci na Primě v červnu 2014. Letos v únoru nastoupila na mateřskou dovolenou. Královna krásy z roku 2013 patří k nejoblíbenějším moderátorkám v zemi.

Přečtěte si také rozhovor s novou dvojicí:

Pro Matěje Misaře je to velký kariérní postup. „Moderování hlavní zpravodajské relace v jedné z nejsledovanějších televizních stanic v zemi je velký závazek vůči divákům, obrovská profesní výzva a šance, kterou nedostane každý. Velmi si jí vážím a těším se na svou nedělní premiéru,“ říká Matěj Misař, který je na Primě od jara 2017 jako reportér Velkých Zpráv. Má také několikaleté zkušenosti s reportérskou prací a s moderováním v rádiu. Zpravodajství FTV Prima je také Facebooku zde: https://www.facebook.com/ftvprimazpravodajstvi/

Sledujte VELKÉ ZPRÁVY denně od 18.55 a s novou moderátorskou dvojicí poprvé už v neděli 30. září. Jsme tu pro vás.

Podívejte se na novou moderátorskou dvojici v galerii:

Tagy: