CNN Prima News televize Prima

televize Prima

Výpis příspěvků ke štítku „televize Prima“

Máme rádi Česko startuje speciálem: Vědomosti poprvé porovnají české a slovenské celebrity

Nejoblíbenější zábavná show televize Prima, Máme rádi Česko, letos slaví již desáté narozeniny. Novou sérii vysílání zahájí speciálním „federálním“ dílem, ve kterém své znalosti Československa změří české i slovenské hvězdy Ewa Farna, Soňa Norisová, Martin Chodúr, Marián Čekovský, Jaro Slávik nebo Mišo Hudák. Premiérových 13 dílů sledujte každý pátek ve 20:15 na Primě.

Jágr si k oslavě padesátky pozval na Primu svoje ex. Detaily speciálu prozradil Bouček

Legenda českého hokeje Jaromír Jágr brzy oslaví padesátiny. K této příležitosti natočila televize Prima jako jediná s oslavencem speciální show Máme rádi Jardu! V adaptaci oblíbeného zábavného pořadu oslaví své kulatiny po boku přátel, ale i bývalých partnerek – Ivy Kubelkové a Inny Puhajkové. Ty prošly jeho výběrem a společně usilovali o sladkou odměnu. Speciál stanice Prima uvede v pátek 11. února v hlavním vysílacím čase, tedy ve 20:15.

Kupujete novou televizi? Vyberte si zařízení podporující HbbTV a využijte spoustu výhod, které Prima nabízí

V Česku už od listopadu loňského roku probíhá přechod na nový vysílací standard DVB-T2. Vysílače DVB-T se postupně vypínají, poslední ukončí vysílání od konce června 2020. Lidé, kteří využívají platformu pozemního vysílání a nevlastní televizory nebo set-top boxy umožňující příjem signálu DVB-T2, tak už na mnoha místech nenaladí některé televizní stanice včetně kanálů skupiny Prima. Pokud si tedy plánujete pořídit nový televizor nebo set-top box, překo