reklama

Nový pořad DREAM TEAM – Mistři dílny prověří zlaté české ručičky náročnými úkoly

Co všechno zvládnou zlaté české ručičky, to odhaluje pořad, kde bude potřeba vytvořit téměř nemožné. Muži i ženy vyzkouší své schopnosti, sílu, odhodlání i fantazii. Potečou slzy, pot a možná i krev.

Vyhrává ten nejzručnější

Novou unikátní show DREAM TEAM - Mistři dílny z dílny televize Prima bude moderovat Vojta Kotek a do křesel porotců usednou architektka Kamila Douděrová známá z pořadu Jak se staví sen a uznávaný architekt, režisér a scénograf Šimon Caban. V roli třetího porotce se budou střídat známé tváře české kulturní scény. Vítěz soutěže získá kromě peněžní ceny v hodnotě půl milionu korun i vlastní prostor na obrazovkách televize Prima.

Práce bude náročná

V osmi dílech bude soutěžit šest žen a šest mužů rozdělených do dvou týmů – červeného a modrého. Na splnění úkolu budou mít jen pár hodin. Musí překonat nejen soupeře, ale také sami sebe. Čekají je neobyčejná zadání, která otestují jejich zručnost, ale také kreativitu a vkus. Výsledek musí být funkční a estetický. Práce v týmu navíc bude pěkně náročná, soutěžící budou muset umět prosadit svou a zároveň přijmout kompromisy.

Mistrům pomůže Pepa Libický

Do dílny zavítá také Pepa Libický známý z pořadu Libovky Pepy Libického. V každém díle si pro soutěžící připraví tři rychlé výzvy, které bude plnit vždy jen jeden zástupce každého týmu. Vítěz rychlé výzvy získá pro sebe a své kolegy bonus. Může to být navýšení časového limitu nebo třeba pomoc samotného Pepy.

Porotkyně Kamila Douděrová

Známá architektka je oblíbenou designérkou pořadu Jak se staví sen, kde pracuje v týmu s architektem Františkem Kobližkou. Kamila Douděrová je absolventkou fakulty architektury na pražském ČVUT, zajímavé zkušenosti získala během zahraniční stáže ve Francii na École d'architecture de Nantes. Od roku 2010 má vlastní architektonické studio Kamidesign, které se věnuje nejen interiérovému designu, ale i projektům rodinných domů a bytových domů od architektonických studií po realizace.

Porotce Šimon Caban

Všestranný tvůrce, režisér, fotograf, choreograf a scénograf Šimon Caban je významnou osobností české kulturní scény už od osmdesátých let. Vystudoval scénografii na UMPRUM. Se svým bratrem Michalem Cabanem tvoří kreativní duo Cabani, které se věnuje zejména práci pro divadlo. Společně také režírují úvodní a závěrečný ceremoniál Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Sledujte Mistry dílny na sociálních sítítch

Mistři dílny ukáží, co umí, také na sociálních médiích. Pořad můžete sledovat na Facebooku, Instagramu a protože se bude hodně tvořit, tak také na Pinterestu. Každý ze soutěžících má navíc vlastní instagrmaový účet, takže si můžete vybrat favorita a jeho práci, kreativitu a nápady sledovat a třeba se inspirovat pro vlastní tvoření.