reklama
CNN Prima News Nový Zéland

Nový Zéland

Výpis příspěvků ke štítku „Nový Zéland“

Muž si stěžoval na vedlejší účinky vakcíny, snoubence zemřel před očima. Věc šetří úřady

7. prosince 2021 07:10

Novozélanďanka Ashleigh Wilsonová přišla v polovině listopadu o svého snoubence. 26letý Rory James Nairn zemřel jen několik dní poté, co dostal první dávku vakcíny Pfizer. Příčina úmrtí prozatím nebyla potvrzena, žena ale říká, že po očkování se u jejího partnera začaly objevovat zvláštní příznaky, které nikdy předtím neměl.

Konec dvoutýdenní karantény v hotelu. Austrálie se otevře očkovaným turistům z Nového Zélandu

31. října 2021 05:39

Austrálie od pondělí začne přijímat očkované turisty z Nového Zélandu a nebude jim po vstupu do země nařizovat karanténu. Také očkovaní australští občané a lidé s trvalým pobytem v australských státech Nový Jižní Wales, Viktorie a v hlavním městě Canbeře budou od pondělí moci létat do zahraničí, aniž by museli po návratu do izolace. S odkazem na australské ministerstvo turismu o tom píše agentura Reuters.

Nadějný ragbista zemřel při nehodě. Jeho kamarádi pak dojali zdrcenou vdovu s dětmi

21. října 2021 11:53

Zejména ragbyová komunita na Novém Zélandu se na začátku týdne ponořila do smutku. V pouhých 25 letech zemřel při autonehodě reprezentant All Blacks Sean Wainui. Nejtěžší chvíle nyní prožívají manželka a dvě děti, které po sobě mladý hráč zanechal. Právě jim se snaží pomáhat nejen klub, za který Wainui hrával, ale také přátelé i fanoušci. Na počest známého ragbisty předvedli emocionální a slavný maorský tanec haka.

reklama