CNN Prima News nůžky

nůžky

Výpis příspěvků ke štítku „nůžky“

Šafránková: Valorizací vláda požene důchodce pro dávky. Zavíráme nůžky, oponoval Výborný

Vláda chce červnovou valorizací penzí okrást všechny důchodce – požene je na úřady práce, kde budou žadonit o sociální dávky. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekla opoziční poslankyně SPD Lucie Šafránková. Zástupce vlády, poslanec Marek Výborný (KDU-ČSL), takovou kritiku odmítl. Zdůraznil, že se vláda snaží sevřít nůžky mezi vysokopříjmovými a nízkopříjmovými penzisty.

Zaútočil na Ratha ve vězeňské nemocnici, jako zbraň použil nůžky. Soud muži zpřísnil trest

Krajský soud v Brně v pátek zpřísnil trest muži, který loni ve vězeňské nemocnici zaútočil nůžkami na bývalého politika Davida Ratha, jenž si ve vězení odpykával trest. Uložil mu souhrnný trest 6,5 roku vězení, muž si už odpykává trest za nakládání s drogami a maření úředního rozhodnutí. Rozsudek není pravomocný, obě strany si ponechaly lhůtu pro možné odvolání. Obžalovaný vinu popřel.

Chanel je nacistická značka, uráží nás, zuří Rusky. Kabelky na protest stříhají nůžkami

Francouzský Chanel zakázal prodej svého zboží ruským občanům. Toto rozhodnutí rozzlobilo řadu ruských celebrit, které kvůli tomu začaly své kabelky od této značky ničit. Na sociálních sítích se šíří videa, kde je Rusky rozstříhávají zahradnickými nůžkami. Jana Rudkovská, manželka ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka, nůžky do ruky nevzala, stejně jako jiné celebrity však označila Chanel za nacistickou značku.

Na zemi krvácela žena, všichni utíkali. Svědek popsal teroristický útok na Novém Zélandu

Viděl jsem ženu ležet na zemi a krvácet, spousta lidí běžela proti mně a všichni mi říkali, ať utíkám, popsal svědek pátečního teroristického útoku v supermarketu v Aucklandu na Novém Zélandu. Útočníka, který pobodal sedm lidí a jehož jméno už místní úřady zveřejnily, následně policie zastřelila. Supermarket oznámil, že minimálně dočasně stahuje z regálů všechny nože a nůžky.

Vyrobte si s námi roztomilou panenku z drátu a organzy

Tvoření je příjemným relaxem i zpestřením všedních dnů. Pojďte si s námi a Šárkou Rooyou vyrobit roztomilou panenku z drátu a organzy. Hlavičku a vlasy můžete měnit podle vlastních nápadů a možností, a tak si můžete vyrobit několik různých panenek. Potěší vaši dcerku, kamarádku anebo i vás samotné. Krásně se hodí i jako zajímavá dekorace do interiéru.

Vyrobte si plstěnou vílí panenku podle našeho návodu

Pokud vás nebo vaše děti trápí ošklivé sny, rozhodně si musíte vyrobit tuto krásnou plstěnou vílu. Postup výroby je snadný a bude vás bavit. Vílu si můžete vyrobit v různých barvách a stylech a může to být i hezký dárek k narozeninám pro kamarádku či kolegyni. A děti budou nadšené také. Víla jim může dělat celou noc příjemného průvodce a ochránce. Klidné spaní a hezké sny jsou zaručené!