CNN Prima News nůžky

nůžky

Výpis příspěvků ke štítku „nůžky“

Zaútočil na Ratha ve vězeňské nemocnici, jako zbraň použil nůžky. Soud muži zpřísnil trest

14. října 2022 11:09

Krajský soud v Brně v pátek zpřísnil trest muži, který loni ve vězeňské nemocnici zaútočil nůžkami na bývalého politika Davida Ratha, jenž si ve vězení odpykával trest. Uložil mu souhrnný trest 6,5 roku vězení, muž si už odpykává trest za nakládání s drogami a maření úředního rozhodnutí. Rozsudek není pravomocný, obě strany si ponechaly lhůtu pro možné odvolání. Obžalovaný vinu popřel.

Chanel je nacistická značka, uráží nás, zuří Rusky. Kabelky na protest stříhají nůžkami

11. dubna 2022 17:18

Francouzský Chanel zakázal prodej svého zboží ruským občanům. Toto rozhodnutí rozzlobilo řadu ruských celebrit, které kvůli tomu začaly své kabelky od této značky ničit. Na sociálních sítích se šíří videa, kde je Rusky rozstříhávají zahradnickými nůžkami. Jana Rudkovská, manželka ruského krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka, nůžky do ruky nevzala, stejně jako jiné celebrity však označila Chanel za nacistickou značku.

Na zemi krvácela žena, všichni utíkali. Svědek popsal teroristický útok na Novém Zélandu

4. září 2021 19:59

Viděl jsem ženu ležet na zemi a krvácet, spousta lidí běžela proti mně a všichni mi říkali, ať utíkám, popsal svědek pátečního teroristického útoku v supermarketu v Aucklandu na Novém Zélandu. Útočníka, který pobodal sedm lidí a jehož jméno už místní úřady zveřejnily, následně policie zastřelila. Supermarket oznámil, že minimálně dočasně stahuje z regálů všechny nože a nůžky.

Zeman otevřel novou lávku v Lánské oboře. Jsem první vozíčkář, který po ní přejel, řekl

3. června 2021 15:27

Zatímco v Poslanecké sněmovně se hlasuje o vyslovení nedůvěry vládě, prezident Miloš Zeman se ve čtvrtek zúčastnil otevření nové lávky v Lánské oboře. Ačkoliv se hlava státu přestřižení slavnostní pásky obávala, nakonec se vše vydařilo. Místo je útočištěm několika zvířecích celebrit, například prasete Berty a jelena Standy.

Skleněné hodiny do každé rodiny!

15. května 2021 09:10

Naše staré hodiny bijí čtyři hodiny, říká klasik Jára Cimrman. A co ten váš stroj času? Není už náhodou za zenitem? Pokud potřebujete nový, můžete jej vyrobit. Skleněné hodiny s originálními nápisy u vás zajisté rychle zdomácní. Jsou krásné, moderní a takřka nadčasové.

Výroba dekorativního bambulkového věnce z příze

25. dubna 2021 02:19

Bambule máme spojené s kulichy a se zimními měsíci, nicméně i na jaře z nich lze udělat krásnou dekoraci. Takový bambulkový věnec s peříčky není vůbec k zahození! Fantazii se meze nekladou, když jej zhotovíte z lurexové příze, může právě ten váš bambulkový věnec zářit do dálky!

Královna Viktorie: Házela po vychovatelce nůžkami, u porodů využívala chloroform

22. ledna 2021 10:09

Jako dítě měla více než 130 panenek a jezdila s oslíkem a rikšou po zahradách Kensingtonského paláce. Svého budoucího manžela nejprve odmítala, ale když ho po letech opět spatřila, zamilovala se do něj na první pohled. Typická maminka nebyla – když se její dcera Alice rozhodla své děti kojit, pojmenovala po ní na protest krávu ve Windsoru. Královna Viktorie nastoupila na trůn v 18 letech a byla druhou nejdéle vládnoucí panovnicí v historii Velké Británie. Zemřela přesně před 120 lety. Více o pozoruhodné panovnici čtěte v rozhovoru s historikem Kamilem Rodanem.