reklama
CNN Prima News oběť

oběť

Výpis příspěvků ke štítku „oběť“

Vrazilas mi kudlu do zad. Jiří D. psal své oběti dopisy, ze kterých mrazí

„O tomto mailu nebude nikdy nikdo vědět, v zájmu své vlastní bezpečnosti jej nikomu neposílej,“ psal před sedmi lety útočník Jiří D. své bývalé kolegyni z firmy Aero Vodochody, kterou poleptal kyselinou. Tyto dopisy má CNN Prima NEWS k dispozici. Plyne z nich, že do ženy byl zamilovaný. V úterý zastřelil pracovnici úřadu práce na Praze 2 a vedl si seznam dalších obětí, kterým se chtěl pomstít. Podle psychologa Jeronýma Klimeše útočník trpí paranoidní poruchou osobnosti, a kdyby jej policisté nezatkli, stal by se z něj sériový vrah.

Letěli jsme jako prádlo, vzpomíná zdrcená tchyně těhotné Martiny, kterou zabilo tornádo

Mezi oběťmi tornáda, které minulý čtvrtek zasáhlo jižní Moravu, byla i těhotná Slovenka Martina. Dcera slovenského hudebníka Františka Cmara ze skupiny Mloci si před lety našla v Brně manžela Ondřeje, s nímž se těšili na narození syna. V osudný den si užívali s rodiči Ondřeje pohodu na terase domu, který měli tchánovi s tchyní hlídat během jejich zahraniční dovolené. Tornádo však během okamžiku rozmetalo terasu s pergolou. Trosky zabily Martinu i s nenarozeným Daliborkem a bezmocný manžel tak během pár minut přišel o nejbližší dvojici svého života.

Škrtil ji a zmlátil, žena později zemřela. Vrah stráví za mřížemi 14 let

Muž, který v roce 2015 v Litvínově brutálně napadl ženu, půjde za vraždu na 14 let do vězení. Tehdy osmnáctiletou ženu škrtil a několikrát ji praštil do hlavy, ta na následky útoku po několika měsících zemřela. Policisté útočníka dopadli teprve začátkem loňského roku díky testům DNA, napadení totiž nemělo žádné svědky. Rozsudek krajského soudu je pravomocný.

Stop černému rasismu, skandovali lidé v Hradci. Protestovali proti sérii útoků

Pochody demonstrantů za muže z Hradce Králové, který skončil po brutálním napadení v kómatu, by mohly pokračovat, pokud nebude policie aktivnější. Takové reakce zazněly v sobotu z úst protestujících. Reagovali na sérii brutálních napadení v centru města, které měli mít na svědomí mladí romští agresoři. Ty už kriminalisté v minulých dnech s pomocí veřejnosti dopadli.

Střelba před nemocnicí v Paříži. Útočník zabil jednoho člověka, pak ujel na skútru

Aktualizováno

Po pondělní střelbě před nemocnicí Henry Dunant v pařížském 16. obvodu jeden člověk zemřel a jeden je těžce raněný. Pachatel ujel na skútru s pomocí komplice, který na něj čekal. Nejspíš se jednalo o vyřizování účtů, zabitého policie v minulosti vyšetřovala pro obchod s drogami a vraždu, píše agentura AFP. Prokuratura zahájila vyšetřování střelby jako vraždy a pokusu o vraždu. Útok se odehrál kolem 13:45

reklama