reklama
CNN Prima News oběť

oběť

Výpis příspěvků ke štítku „oběť“

Děsivé pondělí: Hasiči vyjížděli ke třem pádům do studny i šachet. Jeden skončil tragicky

7. prosince 2021 00:25

Nepříjemnou statistiku si v pondělí 6. prosince připsali hasiči ze Středočeského kraje. Během jediného dne vyjížděli hned ke třem totožným událostem – vyprošťování osob po pádu do hloubky. Hned první akce však skončila tragicky, muž po pádu do desetimetrové hluboké studny svým zraněním podlehl. Další dvě osoby, kdy jedna spadla do šachty při výkopové práci a druhá do výtahové šachty, byly převezeny do nemocnice.

Afghánec v Rakousku sexuálně zneužil 7letou dívku a zranil jejího otce. Odsedí si 10 měsíců

2. října 2021 17:04

Další případ, v němž figuroval migrant z Afghánistánu, řešil tento týden soud v rakouském Riedu. Šestnáctiletý chlapec čelil obvinění z toho, že sexuálně zneužil teprve 7letou dívku. Při následné potyčce navíc zranil jejího otce. Soud nakonec vyměřil mladíkovi trest 30 měsíců ve vězení, z toho si ale musí odsedět jen třetinu, informují rakouská média.

Řádění hurikánu Ida má první oběť, milion lidí je bez elektřiny. Živel už zeslábl

30. srpna 2021 05:29

Hurikán Ida, který v neděli dorazil nad americký stát Louisiana jako hurikán čtvrté kategorie, si vyžádal první oběť a postupně zeslábl na nejnižší stupeň. Stále ho ale provází vítr o síle 155 kilometrů v hodině a vydatné srážky. Bez dodávek elekřiny je podle televize CNN ve státech Mississippi a Louisiana asi milion odběratelů, včetně celého města New Orleans. Elektřinu v New Orleans mají jen majitelé vlastních generátorů.

Po ženě plival, pak ji hodil do kolejiště metra. Ta ho na oplátku přetáhla koštětem

29. srpna 2021 15:52

Cestující newyorského metra jsou zvyklí na ledacos. Děsivý útok z minulého týdne v jedné z brooklynských stanic ale překvapil i mnohé z nich. Smyslu zbavený muž bez váhání brutálně shodil mladou ženu do kolejiště. Osmadvacetiletá žena se ale agresorem zastrašit nenechala a poté, co vylezla zpět na perón, ho praštila koštětem. O případu informoval deník The New York Post.

Momenty před pádem letadla, v němž zemřeli tři Češi. Svědci popsali okolnosti tragédie

28. srpna 2021 16:59

Na tragickou nehodu malého letadla u hranic se Slovenskem v okrese Skalica svědci jistě dlouho nezapomenou. Za dosud neznámých okolností stroj VUT100 Cobra, který startoval z brněnského letiště se třemi Čechy na palubě, havaroval a spadl do zahrady v obci Mokrý Háj. Všichni pasažéři zemřeli. Svědci nyní popsali, co pádu předcházelo.

reklama