CNN Prima News oběť

oběť

Výpis příspěvků ke štítku „oběť“

Nářek a pláč. S obětí bratislavského masakru Richardem se přišly rozloučit stovky lidí

8. října 2022 19:14

Rodina i další blízcí příbuzní a kamarádi v sobotu pochovali dvacetiletého Richarda H., který zahynul při tragické nedělní nehodě na zastávce městské hromadné dopravy v Bratislavě. Poslední rozloučení proběhlo v obci Balog nad Ipľom, která se nachází na hranicích s Maďarskem. Podle slovenských médií se místem rozléhal nářek a studenta na jeho poslední cestě doprovodilo na šest set lidí.

Při neštěstí v Alpách zemřel Čech, potvrdilo ministerstvo. Další lidé se stále pohřešují

5. července 2022 10:34

Při nedělním sesuvu ledovce na hoře Marmolada v italských Dolomitech zemřel český občan. Další Čech se pohřešuje, informovala v úterý mluvčí ministerstva zahraničí Lenka Do. Další informace podle ní nyní ministerstvo nebude sdělovat. O jedné oběti neštěstí z Česka už dřív informovala italská média, z 13 nezvěstných jsou podle nich tři z České republiky.

Vakcína proti covidu má v Česku zřejmě jednu oběť. Úřad poprvé potvrdil souvislost

22. června 2022 12:52

Pravděpodobnou souvislost s očkováním proti covidu má podle ředitele sekce registrací Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) Tomáše Boráně jedno úmrtí v Česku. Řekl to na středeční tiskové konferenci SÚKL. Šlo podle něj o trombózu a snížení počtu krevních destiček po podání vektorové vakcíny, kterými se letos už téměř neočkuje. Ústav prověřoval více než 170 úmrtí v časové souvislosti po očkování, trombózy se vyskytly i v zahraničí.

Narážky i dotyky. Sexuální obtěžování v práci končí nejčastěji výpovědí, jak se bránit?

21. května 2022 12:23

Může mu čelit kdokoli, ale zdaleka ne každý se mu dokáže ubránit. Sexuální obtěžování na pracovišti se většinou týká žen, objektem nežádoucí pozornosti ale mohou být i muži. Výmluvná gesta, nevhodné návrhy, dotyky či dokonce zprávy a videa – sexuální harašení může mít mnoho podob. Řešením je nenechat si ho líbit a řešit jej včas. Pomoci by měl i zaměstnavatel.

Záhada z Brna: Odešla z večírku s neznámým, ráno se vzbudila na ulici a nic si nepamatuje

20. května 2022 06:30

Záhadný případ vyšetřují kriminalisté v Brně. Náhodný kolemjdoucí tam našel na ulici ležet 31letou ženu, která ten večer byla s kamarádkami na večírku a diskotéce. Co se ale dělo potom, si žena vůbec nevybavuje. Bezpečnostní kamery ji nicméně natočily v doprovodu neznámého muže, se kterým by teď policisté potřebovali mluvit.