oblek

Výpis příspěvků ke štítku „oblek“

Fiala na farmě v obleku? Nutella č. 2, míní Kubáček. Příště na kravince pláštěnku, radí Kolář

Premiér Petr Fiala (ODS) se před demonstranty, kteří v pondělí vyrazili do pražských ulic, schoval mimo jiné v kravíně, kterému šéfuje bratr ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečky (KDU-ČSL), uvedl politolog Jan Kubáček. Ve vysílání CNN Prima NEWS zároveň konstatoval, že Fialův úprk je „nutellou č. 2“. Společně s komentátorem Petrem Kolářem ohodnotili rovněž outfit, který premiér k návštěvě zemědělského družstva zvolil.

OBRAZEM: Robotický pomocník i historické kousky. Hasiči ukázali, čím vším krotí plameny

Unikátní robotický bojovník s plameny, těžká hasicí technika i vrtulníky. Během Pyrocaru v Přibyslavi na Havlíčkobrodsku se hasiči pochlubili svými pomocníky, kteří jim pomáhají zkrotit plameny. Ukázali zásahové obleky vybavené elektronikou nebo systémy ochrany proti povodním. Veletrh hasičské a záchranářské techniky je součástí setkání hasičů a jejich techniky z Česka, které se koná od pátku na tamním letišti. Pořadatelem je Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem ČR, armádou a dalšími partnery.

Otce vídal jen v neděli. Po šichtě v uranových dolech nasadil oblek, vzpomíná hrabě Kinský

Františka Kinského v dětství nikdy nenapadlo, že by jeho život byl jiný než šťastný. Chodil do školy, hrál si s kamarády a měl i skvělé rodiče. Aniž by si to ale tehdy uvědomoval, právě na ně výrazně dopadaly nástrahy tehdejšího komunistického režimu. Otec strávil několik let v uranových dolech a matka pracovala, jak jen mohla, aby rodinu uživila. Nyní na ně potomek šlechtického rodu zavzpomínal v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Zloděj se přepočítal. Muž ho stylem hrdiny z akčního filmu vypakoval z auta a zahnal na útěk

Neobvyklý případ se odehrál v americkém New Orleans. Muž nechal nastartované své auto a šel předat dárek sousedovi. Situace se okamžitě pokusil využít zloděj, který do nastartovaného auta naskočil. Jenže narazil. Muž ho zpozoroval a začal okamžitě jednat. Po dramatickém souboji jak z akčního filmu nakonec své auto zachránil a zahnal zloděje na úprk. Celou scénu zachytila kamera.

Vražda v obchodním centru v Letňanech: Muž ubodal prodavačku a odešel v novém obleku, policie po něm pátrá

Od úterního večera pražští policisté vyšetřují vraždu dvaačtyřicetileté prodavačky v nákupním centru v Letňanech. Podle dostupných informací jí měl ubodat muž, který si v obchodě zkoušel nový oblek. Při odchodu navíc z pokladny odcizil finanční hotovost. V současné chvíli je na útěku. K identifikaci můžou podle policie pomoci i věci, které nechal ve zkušební kabince.