oheň

Výpis příspěvků ke štítku „oheň“

Nemohli jsme je v tom nechat. Reportér CNN Prima NEWS na Ukrajině pomohl mrznoucí rodině

19. listopadu 2022 22:11

Ukrajince čekají neobyčejně těžké dny. Teploty se pomalu dostávají pod nulu. Za dva dny v zemi napadlo 20 centimetrů sněhu. Ukrajinské úřady lidem radí, aby si koupili teplé oblečení, svíčky či olejová topení. Situace je však pro mnoho z nich mimořádně složitá. Na Ukrajině se stále nachází také reportér CNN Prima NEWS Patrik Kaizr. Ten nyní pobývá v Ivanofrankivské oblasti. Společně s dalšími kolegy se rozhodl pomoci několika ukrajinským civilistům.

Při požáru haly a letadla na Kolínsku zemřel jeden člověk. Platí třetí stupeň poplachu

26. října 2022 16:20

Letadlo a hala hoří na letišti Osičiny v Doubravčici na Kolínsku. K požáru zamířilo 18 hasičských jednotek, vyhlášen byl třetí stupeň požárního poplachu. Uvedli to hasiči na Twitteru. Podle informací záchranářů při požáru zahynul jeden člověk. Hasiči z budovy vynesli torzo lidského těla, záchranná služba na místo posílá koronera.

Další masivní požár skladu v Rusku. Ohnivé peklo v Petrohradě likviduje přes 120 hasičů

25. října 2022 23:58

V Rusku vypukl další podivný požár, u jehož vzniku jsou okolnosti nejasné. Místní média uvádějí, že tentokrát hoří sklad logistické firmy v Petrohradě. Na sociálních sítích přibývají videa, na nichž lze vidět skutečně masivní plameny. Ve skladu měly vzplanout barvy a laky či paliva. Plocha požáru přesáhla 12 tisíc metrů čtverečních, uvedlo tamní ministerstvo pro mimořádné situace. Budova se postupně hroutí.