CNN Prima News Ondřej Vetchý

Ondřej Vetchý

Výpis příspěvků ke štítku „Ondřej Vetchý“

Škodovka zapřáhla do tažení za elektromobilitu těžkou váhu. Veřejnost má přesvědčit Vetchý

Jeden z nejrespektovanějších českých herců dostal od automobilky Škoda Auto za úkol přiblížit elektromobilitu veřejnosti. Mladoboleslavská firma sází na Vetchého vysoký morální kredit a společenskou odpovědnost, které mají podepřít novou osvětovou kampaň o výhodách aut na elektřinu. Některá tvrzení uvedená v pilotním videu by však neinformovaného diváka mohla mystifikovat.

Vozíčkáři roztančí Národní muzeum. Blíží se čtvrtý ročník unikátního Plesu na kolečkách

Již v sobotu 10. prosince se v nově zrekonstruované a bezbariérové historické budově Národního muzea uskuteční 4. ročník Plesu na kolečkách. Jedinečná pražská společenská akce, která spojuje lidi upoutané na invalidním vozíku s veřejností, má za cíl především to, aby se právě vozíčkáři cítili výjimečně a užili si „svůj večer“. Připraven je pestrý program, při němž si zatančí všichni zúčastnění. A chybět nebudou ani hvězdná jména showbyznysu.

Pět let od smrti herce Pavlaty: Obermaierová ho podváděla, pro Vetchého byl jako táta

Známého dabéra a herce Michala Pavlatu, který před pěti lety zemřel ve věku jednasedmdesáti let, na sklonku života sužovaly velké zdravotní problémy. Prodělal urologickou operaci, léčil se s chronickou obstrukční plicní nemocí, a nakonec onemocněl rakovinou. O tom, s čím se potýká, neměli jeho kolegové tušení. Nesvěřil se ani své lásce z mládí, herečce Jaroslavě Obermaierové.

Miloň Čepelka o vládních příkazech: Mám pocit, že ti nahoře s námi něco hrají

Miloň Čepelka před více než padesáti lety spoluzakládal Divadlo Járy Cimrmana. Nyní by ho nepřekvapilo, kdyby lidé po pandemii koronaviru ztratili o divadlo zájem. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS zároveň s nadsázkou poznamenal, že se po dlouhé době budou herci zřejmě muset znovu učit své role. Čtyřiaosmdesátiletý Čepelka je celkově skeptický k prezentované situaci kolem nemoci COVID-19.