CNN Prima News Online News

Online News

Výpis příspěvků ke štítku „Online News“

Štěpánka Čechová - editorka CNN Prima News

Štěpánka má za sebou 17 let praxe v předních českých médiích a 8 let na PR pozicích. Začínala jako reportér „krajánek“ a postupně prošla pozicemi redaktorky zpravodajské směny České televize, reportérky Událostí a editorky denního zpravodajství.

Daniela Soukalová - editorka CNN Prima News

V médiích začínala při studiu konzervatoře, kdy moderovala blok o cvičení v rámci ranního pořadu na TOP TV. Následně se přesunula do Rádia Hey!, kde začínala nejdřív jako hlas ranní show a následně pokračovala jako reportér se zaměřením na soudnictví a krimi.

Vít Chalupa - editor CNN Prima News

Ještě před změnami v roce 1989 publikoval první texty o sportu, v roce 1990 nastoupil do týdeníku Stadion, později prošel redakcemi českých deníků (Metropolitan, Svobodné slovo, Blesk, Hospodářské noviny), pro které reportoval z olympijských her, z mistrovství světa v hokeji či ve fotbale a dalších vrcholných akcí.

Karolína Salvetto - redaktorka CNN Prima News

Vystudovala obor média a komunikace a od roku 2016 pracovala jako redaktorka ve video sekci iDNES.tv, kde se věnovala převážně zahraničním a lifestylovým reportážím a videím s virálním potenciálem.

Aneta Šimečková - reportérka CNN Prima News

Momentálně dokončuje magisterské studium v oboru Komunikace a Média na MUP. Začínala na TV Óčko jako reportérka pořadu DigitalLove. Následně se uplatnila jako reportérka pro W.A. Production, kde točila rozhovory v angličtině se světovými hudebními producenty.

Jakub Němec - šéfeditor CNN Prima News

První novinářské zkušenosti nabíral v letech 2006 a 2007 v redakci Deníku. Poté působil v několika časopisech vydavatelství Ambit Media, například jako šéfredaktor měsíčníků Fresh marketing a Rodina a zdraví. Od novinařiny si v letech 2012 až 2018 částečně odpočinul v pozici analytika a administrátora sociálních sítí vydavatelství Czech News Center. Před příchodem do CNN Prima News působil jako editor webu Reflex.cz.

Lukáš Bek - šéfeditor CNN Prima News

V médiích začínal v polovině devadesátých let v tehdejším deníku Expres. Nejdříve jako brigádník – redakční pomocná síla –, později coby elév v domácím zpravodajství.