reklama
CNN Prima News opilost

opilost

Výpis příspěvků ke štítku „opilost“

Poslední hodiny a minuty princezny Diany. Co dělalo v tunelu záhadné bílé auto?

1. července 2021 22:38

Okouzlení z života lady Di a následné rozčarování z její tragické smrti nikdy zcela nevyprchalo. Neustále nové konspirační teorie a spekulace, knihy, nahrávky, dopisy, dosud nevydané fotografie nebo video – to vše se dál objevuje. Naposled to byl útržek papíru, na který princezna Diana napsala, že jí Charles usiluje o život. A že její smrt bude nafingovaná nehoda. Nicméně oficiální verze zní, že smrti princezny podle vyšetřování předcházela obyčejná nehoda v kombinaci s alkoholem, rychlostí a antidepresivy.

Láhev vína a tři vodky. Řidička přiznala opilost při nehodě, kterou nepřežil policista

4. března 2021 17:26

Jitka Rudovičová, kterou policie viní z nehody, při níž loni v červenci zemřel policista, ve čtvrtek u Obvodního soudu pro Prahu 4 přiznala, že řídila opilá. Nevyjádřila se ale k tomu, zda je odpovědná za smrt policisty. Nehodě podle ní předcházel konflikt s manželem, po kterém si sedla do auta a odjela. Ženě hrozí za usmrcení z nedbalosti až osmileté vězení.

Začal soud se členem ochranky, který loni usmrtil hokejového fanouška

23. listopadu 2020 17:45

Ze smrti hokejového fanouška v Havířově se v pondělí před ostravským krajským soudem začal zpovídat bývalý člen ochranky tamního klubu. Na opilého muže zaútočil loni v říjnu venku před halou poté, co ho kvůli vulgárnostem vyvedl ven. Dal mu facku, muž se skácel k zemi a následně zemřel v nemocnici na krvácení do mozku. Obžalovanému hrozí až deset let vězení. Státní zástupce požaduje nepodmíněný trest u dolní hranice trestní sazby, tedy okolo pěti let.

reklama