CNN Prima News opilost

opilost

Výpis příspěvků ke štítku „opilost“

Muž v Rajhradě podpálil družku: Náš vztah byl divočina, hájil se. Hrozí mu 20 let vězení

Krajský soud v Brně se ve čtvrtek začal zabývat případem muže, kterého obžaloba viní z vraždy družky v Rajhradě na Brněnsku na podzim 2022. Osmašedesátiletý Josef Nečas podle obžaloby družku doma přikryl textiliemi, které polil hořlavinou a zapálil. Muž se cítí nevinen, nepamatuje si, co se stalo. Hrozí mu až 20 let. Hlavní líčení bude pokračovat na konci února.

Vystřílím vesnici, oznámil muž z Plzeňska policii. Při zatčení se ukázalo, že je opilý

Muž z Plzeňska zavolal v noci na sobotu na linku 158 s tím, že hodlá vystřílet vesnici u Nepomuku. Chvíli nato si pro něj přijeli policisté do bytu v západočeské metropoli, odkud telefonoval. Dechovou zkouškou následně zjistili, že volající je pod vlivem alkoholu. Sedmatřicetiletý muž, který nevlastní žádnou zbraň, je nyní podezřelý z přečinu šíření poplašné zprávy. O případu píše web Krimi-Plzeň.

Před jízdou pila alkohol pětina Čechů, ukázal průzkum. Ve kterém kraji bylo nejvíce hříšníků?

V roce 2023 se v České republice stalo více než čtyři tisíce dopravních nehod, při nichž řidič požil alkohol. Nejvíce lidí pod vlivem návykové látky havarovalo ve Středočeském kraji, druhé místo obsadil Jihomoravský hraj. Dosud v důsledku těchto nehod zahynulo 27 lidí. Ačkoliv tuzemští řidiči proti loňsku pijí méně, riziko střetu s nimi zůstává vysoké. Vyplývá to ze statistiky Policie ČR a průzkumu společnosti Nextbase ve spolupráci s výzkumnou agenturou YouGov Deutschland GmbH.

„Slaboch“ Perry se utopil opilý. Nevím, zda je mi to líto, uvedla Slováková a spustila bouři

K nečekanému úmrtí herce Matthewa Perryho se na sociálních sítích vyjadřují mnohé známé osobnosti, a to i tuzemské. Vlnu kritiky spustil příspěvek účastnice reality show Nely Slovákové, která ke skonu představitele Chandlera z Přátel napsala, že závislosti neumí řešit pouze slaboši a že se herec „opilý utopil ve vířivce“. Uživatelé jí v souvislosti s příspěvkem, který vzápětí smazala, vyčetli, že nemá žádné vychování či empatii a označili ji za zlého člověka.

Terezku v opilosti zabila, tělo schovala. Před novináři se hroutila, večery trávila v hospodě

Zmizela bez jediné stopy z dětského hřiště na kladenském sídlišti. Alespoň tak popisovala Helena Čermáková pohřešování své tehdy pětileté dcery Terezky. Odstartovalo to masivní pátrací akci, do které se zapojily stovky policistů i dobrovolníků. Matka se zatím hroutila během rozhovorů s televizními štáby, jenže večer ji lidé z Kladna vídali v restauracích. Nakonec se ukázalo, že má smrt malé dívenky na svědomí právě ona. Děsivý příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Chorvatsko trestá divoké turisty. Mastné pokuty hrozí za popíjení venku i jiné noční radovánky

Radnici chorvatského Splitu došla trpělivost s turisty a jejich nezřízeným chováním. Tamní zastupitelstvo ve čtvrtek odsouhlasilo vysoké pokuty za nevhodné chování na veřejných místech. Koupání v kašnách, konzumace alkoholu mimo bary, spaní v parcích a na ulicích nebo čůrání do fontán či jinde na veřejnosti, to vše vyjde hříšníka na 300 euro (v přepočtu 7 200 korun). Vedle toho zvracení na veřejnosti bude pokutováno 150 eury (3 600 korun).