CNN Prima News opilost

opilost

Výpis příspěvků ke štítku „opilost“

Opilí řidiči jako pojízdné časované bomby: Už po pár pivech člověk nedokáže jet rovně

10. října 2022 22:01

Děsivá nehoda v Bratislavě, při níž opilý řidič zabil na zastávce MHD pět osob, znovu připomněla fatální následky, jaké může mít řízení pod vlivem alkoholu. S přibývajícími promile se exponenciálně snižuje schopnost rychlé reakce za volantem nebo objektivního vyhodnocení situace na silnici. Za volant přitom často sedají jedinci, kteří nejsou schopni ani sami chodit.

Marocký král se opilý potácel Paříží, na nohou ho držela ochranka. Alkohol má zakázaný

25. srpna 2022 21:44

Že život panovníka nemusí být vždy plný slastí, poznali mnozí králové a císaři napříč historií. Ustláno na růžích nemají ani v dnešní době, kdy jsou vládnoucí linie mnohdy už podstatně omezeny konstitucí. Své o tom ví i marocký král Mohamed VI., který zjevně své strasti utápí v alkoholu. Panovník byl totiž ve středu v noci přistižen, jak se opilý potácel po ulicích francouzské Paříže. Doprovod mu dělala jeho ochranka.

Vypadá, jako kdyby si dala 700 drinků, prohlásil Kyrgios. Připitá fanynka ho teď žaluje

23. srpna 2022 16:48

Emoce a tenista Nick Kyrgios k sobě zkrátka patří asi jako siamská dvojčata. Australan ví, že svojí bouřlivou povahou se připravuje o mnoho a mnoho potenciálních fanoušků, ale nemůže se jí zbavit. Nijak sám sebe nekrotil ani v červenci při finále Wimbledonu. Navezl se do jedné fanynky, která podle něj „vypila 700 drinků“. Nelichotivý popis ženu urazil natolik, že se rozhodla proti hráči podniknout právní kroky.